Březen 2009

Ashley opouští obchodní centrum > 30.3.09

31. března 2009 v 18:26 | Fanda |  Ashley Tisdale
A u Ashley ještě nějakou chvilku zůstaneme, protože se můžete podívat na další nové fotografie, které jsou nafoceny, když Ashley a její dobré kamarádky Samantha Droke a Caroline Clark opouští obchodní centrum. K té příležitosti se paparazzium podařilo vyfotit Ashleyin nový prstýnek na kterém je napsané její jméno. Můžeme jen doufat, že je od Jareda popřípadě si Ashley chtěla udělat radost, ale je opravdu krásný.
http://misstisdale.net/wp-content/uploads/2009/03/march30.jpg

Dvě fanynky se setkaly s Ashley

31. března 2009 v 18:19 | Fanda |  Ashley Tisdale
K dispozici jsou také dvě nové fotografie na kterých se podařilo se nechat vyfotit s Ashley Tisdale, kde jinde, než při koupi své oblíbené kávy v Coffee Bean and Tea v Toluca Lake minulý pátek (27.března) Dvě šťastné fanynky se jmenují Stephanie & Kate. Kdo by si nepřál potkat v kavárně Ashley Tisdale nebo někoho z Cast. Bohužel je to v našich podmínkách zcela nemyslitelné.
http://misstisdale.net/wp-content/uploads/2009/03/march27.jpg

Vanessa na benzinové pumpě > 30.3.09

31. března 2009 v 18:13 | Fanda |  Vanessa-Candids
Dnes Vám ještě nabídnu ke konci měsíce pár nových článků a jedním z nich jsou také nové fotografie na kterých můžete spatřit Vanessu možná se svou kamarádkou na benzinové pumpě v Los Angeles v pondělí (30.března) Bohužel je přes některé fotografie opět zdroj, ale neodpustil bych si poznámku, že i tak to Vanesse jako vždy moc slušelo.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Stella Hudgens na KCAs 2009

31. března 2009 v 6:04 | Fanda
Možná se budete divit, co tu dělá tato fotografie? Ale když se na ní zaměříte, tak na ni můžete vidět Vanessyinu sestru Stellu, která byla na udílení cen Kids' Choice Awards 2009. Pracovník z justjaredu ji položil pár otázek na které nám Stella odpověděla. Na téma její nejhorší a nejlepší předmět ve škole: Můj nejlepší předmět je nauka o přírodě, ale učitel není můj oblíbený. A můj nejhorší předmět je náboženství a matematika. Posloucháš něco jiného, než svojí sestru: Mám ráda Justina Timberlakeho.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/03/stella-hudgens-jjj-kca.jpg

Video s rozhovorem z KCAs 2009

31. března 2009 v 5:52 | Fanda |  Zanessa-Videa
Videa se dnes nebudou týkat jen Ashley, ale vrátíme se ještě jednou v čase a podíváme se na předávání cen Kids' Choice Awards 2009, kde můžete vidět vyhlášení výsledků v kategorii "Nejlepší herečka", kde vyhrála první místo Vanessa Hudgens, poté uvidíte krátký rozhovor a video obsahuje rozhovor i se Zacem a to na téma jeho nového photoshootu, kde byla i nahá modelka

Ashley hovoří o své novém album pro Myspace

31. března 2009 v 5:44 | Fanda |  Ashley Tisdale
Dnes máte také možnost se podívat na nové video s rozhovorem s Ashley Tisdale, který natočila pro myspace a kde hovořila převážně o svém novém albu Guilty Pleasure a pak dostávala různé otázky charakteru: Její inspirace, první koncert (a toto otázka ji dostala asi nejvíc), také něco o módě, brunetka nebo blondýna?, filmy nebo hudba? a plno dalšího.


Zanessa odchází z restaurace Beso

31. března 2009 v 5:34 | Fanda |  Zanessa-Candids
O víkendu jsem Vám ukazoval nové fotografie na kterých jste měli možnost vidět Zaca, Vanessu, Britanny Snow a Jessicu Stroup, když šli společně na večeři do restaurace Beso v západním Hollywoodu v sobotu (28.března). O den později tedy v pondělí bylo zde na blog vloženo video ve kterém jste měli možnost vidět mačkanici paprazzi a dnes se můžete podívat na fotografie z již zmiňovaného videa, které si můžete znovu prohlédnout ZDE
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Nová paparazzi videa s Ashley!

30. března 2009 v 18:17 | Fanda |  Ashley Tisdale
Aby nikdo nemohl říct, žeje tu dnes málo článků, tak se mi podařilo sehnat dvě nová, paparazzi videa na kterých můžete spatřit Ashley Tisdale a dám je rovnou do jednoho článku, protože do dvou by to bylo zbytečné. Na prvním videu ji můžete vidět, když si zašla se svou kamarádkou Carolinou na kávu do Vivian's v sobotu ráno v Los Angeles. U tohoto videa se i pobavíte, protože Carolina nechtěla pustit Ashley do auta.
A ve druhém videu můžete spatřit Ashley hned po předávání cen Kids' Choice Awards 2009 na oslavě narozenin Pereze Hiltona, které se uskutečnili v sobotu 28.března v západním Hollywoodu. Ve videu se píše také něco i Christině Aguileře, ale opravdu nepoznám, jestli je to na 100% ona.

Focení pro Red by Marc Ecko #2

30. března 2009 v 8:15 | Fanda |  Vanessa-Videa
Podívat se můžete na nové video ve kterém můžete spatřit Vanessu Hudgens, které je jak už všichni dobře víte hlavní propagátorkou značkového oblečení Ecko Red a v těchto záběrech můžete vidět další focení nových photoshootu. Doufám, že se brzy ukáží nějaké fotografie, protože jsou opravdu skvělé a byla by to škoda. Na předešlé video se můžete podívat ZDE

Před oslavou narozenin Pereze Hiltona > 28.3.09

30. března 2009 v 8:06 | Fanda |  Ashley Tisdale
Včera jsem Vás informoval o tom, že byla Ashley Tisdale spatřena na oslavě 31. narozenin Pereze Hiltona hned po slavnostním předávání cen Kids' Choice Awards 2009 v západní Hollywoodu v sobotu večer (28.března) A na těchto fotkách můžete vidět Ashley ještě před začátkem oslavy. Na foto z narozenin se můžete podívat ZDE Ashley to strašně slušelo.
http://misstisdale.net/wp-content/uploads/2009/03/march28-3.jpg

Corbin míří do Evropy, už brzy!

30. března 2009 v 5:38 | Fanda |  Corbin Bleu
Mimo jiné se můžete podívat na další tři fotky z Kids' Choice Awards na kterých můžete vidět Corbina s někým z týmu Justjared, který se ho ptal ohledně svého turné, které se bude tentokrát konat po Evropě a už je zjištěno pár míst, kde by se měl Corbin zastavit: Abu Dhabi, Spojené království, Paříž, Portugalsko a Irsko. Album se jmenuje Speed of Light a Corbin si přeje mít světelnou show. Jeho turné by mělo odstartovat konecem dubna.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/03/corbin-bleu-kca-awards-jjj.jpg

Ashleyino přivítání s Brendou Song a Colem Sprousem

30. března 2009 v 5:30 | Fanda |  Ashley Tisdale
Na světě jsou další fotografie na kterých můžete vidět Ashley Tisdale na předávání cen Kids' Choice Awards 2009. které se uskutečnilo v sobotu odpoledne (28.března) v UCLA. Na fotkách můžete vidět objetí a polibek z bývalého týmu "Suite Life" od Cole Sprouse a později také s Brensou Song. Tento článek také obsahuje video ve kterém můžete všechno vidět.


Video z příjezdu k restauraci Beso

30. března 2009 v 5:23 | Fanda |  Zanessa-Videa
Včera jsem Vás informoval o tom, že si Zac s Vanessou zašeli po předávání cen Kids' Choice Awards 2009 na večeři do restaurace Beso, kde je doprovázela také Bretań Snow a k té příležitosti se dnes můžete podívat na video ve kterém můžete vidět něco opravdu hrouného. Nejen, že se paparazzi předháněli, kdo nafotí víc fotek, ale také po našich cast odhazují bavlněné stonky. Připadá mi to opovrženíhodné, hloupé a bez zájmu. Ale v davu je také jeden paparazzi, který Vanesse bavlnu z vlasů sundá. Foto naleznete ZDE

Další nové fotky z Kids' Choice Awards 2009

30. března 2009 v 5:16 | Fanda |  Zanessa-Akce
I když už je po předávání velkolepích cen Kids' Choice Awards 2009, které ovládli sobotní den v Hollywoodu, tak se můžete podívat na další nové fotografie na kterých můžete vidět Zaca a Vanessu ještě před zahájením již zmiňované show. Na další fotografie tohoto charakteru se můžete podívat ZDE. A nemohl bych si odpustit poznámku, že jim to spolu opět jak jinak, než slušelo.
http://hsm-love.net/Photos/albums/Candids/2009/Zanessa/Mar28KCA/4.jpg

The Paperboy

29. března 2009 v 16:16 | Fanda |  Zac-Other

Režie: Lee Daniels
Produkce: Michael Benaroya, Ed Cathell III, Lee Daniels, Cassian Elwes, Asger Hussain, Simone Sheffield, Hilary Shor
Scénář: Lee Daniels, Pete Dexter
Vyrobeno na základě: Paperboy by Pete Dexter
Vypravoval: Macy Gray
Hrají: Matthew McConaughey, Zac Efron, John Cusack, Nicole Kidman, David Oyelowo, Macy Gray, Scott Glenn
Hudba: Mario Grigorov
Kinematografie: Roberto Schaefer
Úpravy: Joe Klotz
Studio: Lee Daniels Entertainment, Nu Image Films, Benaroya Pictures
Distribuce: Millennium Films
Datum vydání: 24.května 2012 (Cannes) 5.10.2012 (divadla)
Doba trvání: 101 minut
Země původu: Spojené státy
Jazyk: Angličtina
Rozpočet: 12.500.000 dolarů

Obsah filu: Matthew McConaughey se díky povedenému právnickému thrilleru Obhájce vrátil mezi herce, které se vyplatí sledovat. A thriller The Paperboy by mu mohl pomoci tuhle pozici udržet. Mělo by jít o příběh reportéra, jenž se po hodně dlouhé době vrací do městečka, kde vyrostl. Ne kvůli rodině, ale kvůli práci. Rozhodl se totiž podívat na zoubek podezřelému případu, v němž figuruje i vězeň odsouzený k smrti. Brzy ale zjistí, že ve městě nejsou úplně všichni z jeho návratu nadšení. McConaughey bude mít k ruce zatraceně zajímavé parťáky, John Cusack a Nicole Kidman svou práci zvládají na jedničku a bude minimálně zajímavé sledovat, jak se s vážnější rolí popere Zac Efron.

Vanessa se Zacem na večeři v Beso > 28.3.09

29. března 2009 v 16:07 | Fanda |  Zanessa-Candids
Po slavnostním předávání cen Kids' Choice Awards 2009 byl Zac s Vanssou spatřen, jak vystupují z auta a doprovází je Bretaň Snow. Tento pár měl namířeno na večeři do restaurace Beso v západním Hollywoodu včera večer (28.března) Věřím, že po tak náročném večeru této dvojici vyhládlo a za jejich vítězství si to bezesporu zaslouží, tak proč neudělat za tak úspěšným večerem hezkou tečku.
http://img9.imageshack.us/img9/4715/42917283.png

Demi Lovato kopie Vanessy Hudgens?

29. března 2009 v 11:59 | Fanda |  Vanessa-Other
http://simplyxzanessa.netfast.org/noticias/data/upimages/DEMI.png
Demi Lovato, Disney charismatická dívka, byla viděna na slavnostním předávání cen Kids' Choice Awards 2009 Všechno by bylo v pořádku, ale když se podívate na hořejší fotografii. Vidíte tu podobu? Demi přišla s novým účesem a vlasy, které měla tmavší než obvykle a připomíná nám typický vzhled Vanessy Hudgens. Vzhlédla se Demi Lovato ve Vanesse a snaží se kráčet jejích stopách? Už to není jen Selena Gomez, která nafotila skoro stejný photoshoot, jako Vanessa, ale už i Demi? Nebo jde jen o shodu náhod? Vyjádřete svůj názor.

2009 Kids Choice Awards (Capture)

29. března 2009 v 11:46 | Fanda |  Zanessa-Akce
Nedávno jsem psal, že už se těšim, až bude někde Zanessa spolu. Ovšem jsem nečekal, že těch fotek bude tolik najednou, ale to vůbec nevadá. Určitě už víte odkud tyto fotofrafie pocházejí. Ano, z předávání cen Kids' Choice Awards a přímo ze show. A jestli jste se podívali na ty videa, tak toto jsou fotografie z videa úplně posledního, tak kdo se ještě nekloukl, tak by to měl rychle napravit ZDE Bohužel jsou fotky jenom dvě.

2009 Kids Choice Awards (Arrivals)

29. března 2009 v 11:33 | Fanda |  Zanessa-Akce
Jak už jsem se zmiňoval v předešlém článku dnešek opravdu patří předávání cen Kids' Choice Awards 2009, protože se můžete podívat na další fotografie na kterých můžete spatřit Zaca a Vanesse ještě před začátkem velkolepé show, která byla pro High School Musical a Vanessu letos velmi úpspěšná. Zaca můžete vidět v obklopení různých průvodců, velkolepím dnem, které mu pokládali otázky.

Ashley na oslavě narozenin > 28.3.09

29. března 2009 v 11:22 | Fanda |  Ashley Tisdale
I když dnešek se týká převážně udílení cen Kids' Choice Awards 2009, tak se mi podařilo sehnat i jiné fotky. Můžete na nich vidět opět Ashley Tisdale, která byla na 31. narozeninách svého kamaráda Pereze Hiltona. K dispozici jsou dvě fotografie, které byli pořízeny včera (28.března) v západním Hollywoodu. Tak můžeme jedn doufat, že se jich časem ukáže víc, nebo bude popřípadě nějaké video.