Duben 2009

Zac na letišti LAX > 29.4.09

30. dubna 2009 v 5:53 | Fanda |  Zac-Candids
Ano, dalo se to očekávat. Před několika desítkami minut jsem na blogu zvěřejňoval článek, který se také týkal Zaca, který byl spatřen na londýnském letišti Heathrow, kde musel přestoupit na let do Los Angeles. A teď přináším žhavé novinky, protože už je Zac po tak dlouhé době opět doma. A celou touto cestou ho doprvázela jeho mamka Starla, která si ho teď pevně držela, aby se neztratila v hluku paparazzi.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/04/zac-efron-lands-lax.jpg

Vanessa a Alyson Michalka > 24.4.09

30. dubna 2009 v 5:46 | Fanda |  Vanessa-Candids
Dnes Vám může ještě nabídnout nové candids fotografie, které se týkají opět Vanessy, která byla spatřena po dlouhém dni, kdy propagovala svůj nový film Bandslam v pořadu E! News se svou filmovou přítelkyní Alyson Michalkou, která taktéž hraje ve filmu. Stalo se tak už v pátek odpoledne (24.dubna) ve Westwoodu. 14.srpna by mohl svět spatřit poprvé tento film, tak se můžeme těšit na různé premiéry a snad jich bude tolik, jako u Zaca.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/04/alyson-michalka-vanessa-hudgens-bandslam.jpg

Z focení shootu pro magazin Caras

30. dubna 2009 v 5:36 | Fanda |  Vanessa-Videa
Včera jsem Vám ukazoval nový photoshoot, který Vanessa nafotila během svého pobytu v Brazílii pro magazin Caras a tak bych chtěl na ten článěk navázat, protože se můžete mrknout na nové video, které bylo pořízeno při samotném focení a z větší části ho tvoří rozhovor, kde Vanessa mimo jiné řekla, že s ní zůstane High School Musical na vždy. Přeci jen to byly tři roky života a užila jsem si tam plno legrace. Bylo to celé o zkušenostech až je to neuvěřitelné.

Scany z neměckého BRAVA > 29.4.09

30. dubna 2009 v 5:31 | Fanda |  Časopisy
Je to až neuvěřitelné, ale už podruhé Vám ukazuji v tomto měsíci scany z nového BRAVA, kde se píše opět o naší Ashley a jejím novém příteli Scottovi. Vy už jste tyto fotografie měli možnost vidět a dokonce jsou tam fotky i z videa, kde byla Ashley přistižena se Scottem ve velmi příjemné chvilce. Video najdete pro rekapitulaci ZDE Naše BRAVO o tom ještě nepíše, ale co není, může být. Pro zvětšený náhled stačí kliknout ZDE
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Zac na londýnském letišti Heathrow > 29.4.09

30. dubna 2009 v 5:25 | Fanda |  Zac-Candids
Tak a je definitivně po premiéře 17 Again ve španělském Madridu, protože máme k dispozici nové candids fotografie na kterých byl spatřen Zac na cestě do Los Angeles, akorát to měl s mezipřistáním na londýnském letišti Heathrow včera ráno (29.dubna) Tak snad se ještě ukáží nějaké fotky z letiště LAX v Los Angeles. Jinak bych Vám chtěl mimo tento článek popřát hezké Čarodějnice a ať nikdo nepřijde k úrazu.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/04/zac-efron-heathrow-hunk.jpg

Nová fotka ze shootu pro magazin SELF

30. dubna 2009 v 5:21 | Fanda |  Vanessa-Gallery
V poslední době se to photoshooty jen hemží, protože se můžete podívat na první kvalitní fotografii z photoshootu, který nafotila Vanessa pro magazin SELF o kterém jsem Vás už několikrát informoval a první zmíňka o něm padla dva dny před Veliknoci, kdy jsem Vám ukazoval titulní stránku již zmiňovaného magazinu. Bohužel je fotka jen jedna, ale je opravdu krásná a proto nám bude muset v tuto chvíli postačit.

Ashley opouští nemocnici > 28.4.09

30. dubna 2009 v 5:16 | Fanda |  Ashley Tisdale
Podívat se můžete také na nové fotografie na kterých byla spatřena Ashley, pro ty, kdo by si nebylo jisti tím, kdo se to před paparazzi schovává. Ale je to dost pochopitelné, protože Ashley odcházela z nemocnice Samaritan v Los Angeles v úterý (28.dubna) Fotek nemí mnoho, ale můžeme jen doufat, že je Ashley v pořádku a že se nikomu z jejího okolí nic nestalo, protože zatím není známo, proč tam vlastně Ashley byla.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Zac se svými fanoušky v Madridu > 28.4.09

30. dubna 2009 v 5:09 | Fanda |  Zac-Akce
Včera ráno jsem Vás informoval o tom, že se Zac nachází ve španělském Madridu, kde je kvůli své premiéře filmu 17 Again a konkrétněji jsem dával na blog fotografie z photocallu, což je taková tisková konference a tímto článkem na ni chci navázat, protože se můžete podívat na další nové foto, kde je Zac vyfocen s několika fannynkami, které podle všeho dostali tu možnost vidět Zaca v takové blízkosti. Zac také točil rozhovory, tak snad se něco časem ukáže.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Vanessa a Ashley na LG Rumorous Night > 28.4.09

29. dubna 2009 v 15:59 | Fanda |  HSM - Stars
K dispozici máme zcela nové fotografie na kterých můžete nečekaně vidět naše dvě hvězdy Ashley a Vanessu, které se spolu na veřejnosti neukázali opravdu dlouho. Nechtěl bych jim křivdit, ale myslím, že to bylo naposledy, když si tato dvojka byla zacvičit. Ale vraťme se zpět do přítomnosti a podívejte se na fotky, které je zachycují na LG Rumorous Night, které proběhlo v úterý večer (28.dubna) v Andaz Hotelu vzápadním Hollywoodu.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/04/vanessa-hudgens-ashley-tisdale-blue.jpg

Madrid - Premiéra 17 Again > 28.4.09

29. dubna 2009 v 5:50 | Fanda |  Zac-Akce
Dnes jsem se už jednou o premiéře filmu 17 Again již zmiňoval, ale zatím se jednalo jen o tiskovou konferenci, která se konala včera (28.dubna) Ale teď se vrhneme rovnou na samotnou premiéru filmu, která se uskutečnila v Kinepolis v úterý večer, kde jinde, než v poslední době tak zmiňovaném Madridu (28.dubna) Etapa dvou premiér je takřka za námi a teď můžeme jen čekat, jaká bude dál.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/04/zac-efron-madrid-17-again.jpg

Vanessyin photoshoot pro magazin CARAS

29. dubna 2009 v 5:42 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Je to až neuvěřitelné, ale Vanessa nafotila další nový photoshoot pro červnové vydání brazilského magazinu CARAS pro který Vanessa poskytla také rozhovor. V poslední době Vanessa fotí shooty, kde je pouze v bikinách, ale shoot je to krásný a Vanesse to moc sluší. Vanessa na sebe také prozradila, že má ráda Celine Dion, Christinu Aguileru a že chce najít svůj styl, aby každý, kdo uslyší její písničky poznal, že se jedná právě o Vanessu. A nakonec dodala: Mám v plánu psát písně založené na mých zkušenostech.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/04/vanessa-hudgens-caras-cute.jpg

Scans > Who 2009

29. dubna 2009 v 5:34 | Fanda |  Časopisy
Mimo běžných článků s fotkami se můžete podívat na dvoustránku magazinu "Who", který se tentokrát zabýval seznamem do kterého se zapsal právě i Zac s Vanessou a jedná se o 100 nejkrásnějších celebrit. A myslím, že tato fotka nám účast v tomto seznamu zaručeně potvrzuje. Toto slouží jen jako náhled, ale kdo by měl zájem, tak se může podívat na sceny i ve zvětšené podobě a stačí se jen proklikat TÍMTO odazem.
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Další video z premiéry 17 Again v Berlíně

29. dubna 2009 v 5:27 | Fanda |  Zac-Videa
Jestli mi ještě paměť slouží, tak si myslím, že jsem Vám ukazoval jen jedno video z premiéry Zacova filmu 17 Again v Berlíně a to nebylo ještě v moc dobré kvalitě, proto se teď můžete na okamžik na premiéru vrátit a podívat se, jak to tam vypadalo. Je to takové dvojité video, protože je tam také premiéra filmu Hannah Montana od Miley Cyrus. Jinak ze začátku si můžete povšimnout, že se moderátorka pořadu vcítila do kůže fanoušků. A teď můžeme jen doufat, že budou videa z Madridu.

Fotky z photocallu > 28.4.09

29. dubna 2009 v 5:20 | Fanda |  Zac-Akce
To, co se mi včera zdálo nerealizovatelné se opravdu stalo skutečností a Zac vystoupil včera odpoledne (28.dubna) na takové tiskové konferenci svého filmu, který nese název 17 Again v hotelu Villamagna ve španělském Madridu. K tomu všemu nám Zac představil zkrácenou formu svého účesu a myslím, že to vypadá určitě lépe, než na premiéře v Madridu. Akorát se vše událo tak rychle. Nicméně o další premiéře jsem žádné informace nenašel.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/04/zac-efron-madrid-man.jpg

Vanessa v Nail Salonu > 27.4.09

29. dubna 2009 v 5:13 | Fanda |  Vanessa-Candids
Dnešní den odstartujeme novými fotkami na kterých určitě už po tolika letech poznáte Vanessu, která byla tentokrát spatřena, když si zašla na manikúru, predikúru a na masáž do Nail Salonu v pondělí (27.budna) ve Studio City, Kalifornii. Pro Vanessu to musel být den opravdu přínosný a velmi relaxující. Komu by se to nelíbilo, že? Ty "indiánské" botky mě opravdu dostávají, vypadají skvěle.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/04/vanessa-hudgens-fringe-boot.jpg

Vanessa a Zac v pořadu E! News

28. dubna 2009 v 6:00 | Fanda |  Zanessa-Videa
A teď k článku, který píšu nerad, ale můžete se podívat na další video, které zobrazuje Zaca na své premiéře filmu 17 Again v Berlíně a myslím, že je určitě kvalitnější než to předešlé a máte to i s krátkým rozhovorem a v druhé části videa se můžete podívat na další rozhovor, ale né se Zacem, ale s jeho přítelkyní Vanessou, která hovořila o svém filmu Bandslam. Vanessa vypadala opět skvěle a rozhovor byl pro E! News

Foto z rozhovoru o filmu Bandslam

28. dubna 2009 v 5:53 | Fanda |  Vanessa-Candids
Není tomu tak dlouho, co jsem Vám ukazoval video z tiskové konference, kde Vanessa hovořila o svém novém filmu, který vystřídal už plno názvů a dostal se až k Bandslam. Přesněji to bylo (24.dubna) a k té příležitosti existují bohužel jen dvě fotky, ale myslím, že je to lepší než nic. Vidět můžete pochopitelně Vanessu s nějakou fanynkou. A také se můžete podívat na dveře od Vanessyiny šatny. Na video se můžete podívat ZDE
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Zac na letišti Tegel v Berlíně > 27.4.09

28. dubna 2009 v 5:43 | Fanda |  Zac-Candids
Podívat se můžete na další řadu několika nových fotek na kterých i bez mé pomoci zaručeně poznáte Zaca a teď už i jeho mamku Starlu, kteří byli spatřeni včera odpoledne (27.dubna) na letišti Tegel v německém Berlíně. A zdá se, že premiéra 17 Again je ukonce. Nevím to s přesností, ale další premiéra by se měla konat v Madridu, ale bohužel datum mi nesedí, protože to mělo být 27.dubna, ale tak necháme se překvapit.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/04/zac-efron-tegal-airport.jpg

Z natáčení They Came From Upstair

28. dubna 2009 v 5:35 | Fanda |  Ashley Tisdale
Já už ty videa nemám opravdu rád. :) Proto jsem rád, že se můžetě podívat aspoň na jednu novou fotografii, která byla pořízena při natáčení Ashleyina nového filmu The come from upstairs a spolu s Ashley na fotce můžete vidět její herecké kolegy Carter Jenkins & Austin Butler. Podle všeho by se k nám měl tento film dostat někdy v srpnu tohoto roku. Jinak bych si neodpustil poznámku, že to Ashley moc slušelo.
http://misstisdale.net/wp-content/uploads/2009/04/tcfu-reshoot.jpg

Ashley na koncertě Caroline Clark

27. dubna 2009 v 5:47 | Fanda |  Ashley Tisdale
Dlouho jsem přemýšlel zda sem toto video vložím, ale nakonec se mi to povedlo. Ve videu můžete vidět standartně Ashley, která si zašla se svou kamarádkou Samathou Droke na jakýsi koncert Caroline Clark do klubu R & B Live už minulou středu. Ashley tam jde jasně poznat jenom podle tváře, ale podle křiku a bylo vidět, že si také užívala něco jiného, něž kdyby sama stála na pódiu a stala se tak aspoň na moment obyčejným človíčkem.