Květen 2009

Live RED CARPET MTV Movie Awards 2009

31. května 2009 v 23:15 | Fanda
Dobrý večer. Vím, že píšu v docela netradiční hodinu, ale podařilo se mi najít něco opravdu unikátního, protože se můžete živě podívat na MTV Movie Awards 2009 a konkrétněji je to jen kamera, která je zaměřena na červený koberec, ale i ten je v tomto případě velmi důležitý, protože se po něm projdou všechny hvězdy, které se samotného předávání cen zůčastní.


Nové foto z filmu Bandslam

31. května 2009 v 16:24 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Můžete se podívat na nové fotky k Vanessyina novému filmu, který nese název Bandslam. Bohužel nevím, o co přesně se jedná. Jestli je to nějaké promo, popřípadě nějaké plakáty. Jinak už známe pár měst ve kterých odstartují v srpnu premiéry, ale Česká republika mezi nimi stále není, takže budeme muset vydržet. Jinak dnes se koná MTV Movie Awards, kde bude Vanesse se Zacem, tak očekávejte foto.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Ashley na obálce magazinu "TU"

31. května 2009 v 11:28 | Fanda |  Časopisy
Dnes už tu máme třetí článek, který se týká scanů a už potřeří je v něm obsažena Ashley Tisdale. Nicméně teď jí tu máme na obálce magazinu "TU", který právě vyšel v Chile a jediné, co se mi podařilo přelouskat byl nápis Ashley Tisdale. :) Jinak je dost pravděpodobné, že budou časem i ostatní scany z již zmiňovaného magazinu.
http://www.ashleyhq.org/cutenews/data/upimages/revistatu.jpg

Monique v Los Angeles > 29.5.09

31. května 2009 v 8:19 | Fanda |  Monique Coleman
Dnes Vám nabídnu další článek, který se tentokrát netýká Ashley, nýbrž Monique Coleman, která byla spatřena v Los Angeles v pátek odpoledne (29.května) Sebou měla velkou tašku od Glowelle a na hlavě měla opravdu kontroverzní účes. Stále doufám, že je to jen paruka. Můžeme se nechat překvapit, jestli i Monique stejně jako se Zac a Vanessa vystoupí na MTV Movie Avards 2009
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/05/monique-coleman-glowelle-girl.jpg

Scan z magazinu Heat World

31. května 2009 v 8:11 | Fanda |  Časopisy
Mrknout se můžete na další článek se skenem z britského magazinu Heat World, který rádí, jak se správně oblékat. A jako příkladem Vám šla právě Ashley Tisdale. Vidět můžete přesně ty samé věci, které měla ten den na sobě a ještě k tomu máte cenovku. Holky řekněte, komu z Vás by se líbilo být oblečená, jako Ashley? :)
http://ashleytisdale.org/english/updates/data/upimages/heatworldmag.jpg

Ashley v rozhovoru s Chubby Jones

31. května 2009 v 7:59 | Fanda |  Ashley Tisdale
Myslím, že nebude žádné překvapení, když Vám nabídnu dlaší video, které se bude týkat Ashley Tisdale, která si bere oddechový čas od svého nabitého programu a hovoří s Chubby Jones o svém nové album "Guilty Pleasure", rozchodu a mimo jiné také o tom, co nejvíc se jí líbí na Chicagu. Video je poměrně dlouhé, ale určitě se podívejte.

Scany z magazinu "OK"

31. května 2009 v 7:52 | Fanda |  Ashley Tisdale
Teď už se jako tradičně podíváme na článek, který se týká Ashley Tisdale. K dispozici máme scany z nového, červnového magazinu OK o kterém jsem Vás už informoval a dokonce jsem Vám ukazoval i photoshoot. Uvnitř magazinu se dočtete, jak Ashley pečuje o svou postavu. A jídlo bez kterého si nedokáže život představit jsou hranolky.
http://misstisdale.net/wp-content/uploads/2009/05/ok-scans.jpg

Sedadla pro Zaca a Vanessu na MTV Movie Awards

31. května 2009 v 7:44 | Fanda |  Zanessa-Gallery
A teď se můžete podívat na článek z úplně jiného soudku,protože se můžete podívat, kde dnes večer bude sedět Zac s Vanessou na slavnostním předávání cen MTV MOVIE AWARDS 2009 Také jste měli možnost hlasovat a tak můžeme jen doufat, že někdo obdrží nějakou cenu. Dnes večer, popřípadě během zítřka můžete očekávat určitě plno fotek. Ta dáma vypadá, jako Madonna. :-)
http://i41.tinypic.com/24px9u1.png

Ashley zaspívala na VIVA Comet 2009 - Foto

30. května 2009 v 15:55 | Fanda |  Ashley Tisdale
Návštěva Ashley Tisdale v Německu s námi pěkně otřásá, protože máme k dispozici tolik skvělých článků a i teď v tom nehodlám ustoupit, protože se můžete podívat na článek s fotkami, kde můžete vidět dnes už několikrát zmiňovanou Ashley, která zaspívala svůj hit It's Alright, It's OK na slavnostním ocenění VIVA Comet 2009. Fotky jsou poměrně kvalitní, tak podívám se na ně nic nezkazíte.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Ashley zaspívala na VIVA Comet 2009 - Německo

30. května 2009 v 10:59 | Fanda |  Ashley Tisdale
Opět se vracíme k Ashley Tisdale a přesněji k VIVA Comet 2009 a o tom, jak je tato akce velkolepá nás může přesvědčit následující video, protože si Ashley v přímém přenosu zaspívala námi tolik oblíbenou píseň z jejího nového alba Guilty Pleasure - It's Alright, It's OK. Myslím, že to bylo opravdu velkolepé a musím se přiznat, že po dobu sledování videa jsem měl až "husí kůži".

KayCee na letišti Van Nuys v LA > 29.5.09

30. května 2009 v 10:35 | Fanda |  HSM - Stars
Je to až neuvěřitelné, ale po opravdu dlouhé době se můžeme podívat na nové fotky Kaycee Stroh. Myslím, že je to poprvé od její svatby. Tyto fotografie pocházejí z luxusního letadla Jet 737 VIP, kterým se Kaycce přepravila na Van Nuys letiště v Los Angeles v pátek odpoledne (29.května) Bohužel nemůžu s přesností říct, kam měla namířeno.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/05/happy-birthday-kaycee-stroh.jpg

Ashley na nákupech v Německu

30. května 2009 v 7:40 | Fanda |  Ashley Tisdale
http://ashleytisdale.org/english/updates/data/upimages/shoppingingermany.jpg
Celé Německo žije návštěvou Ashley Tisdale a proto máme tu možnost podívat se na další nové video, které bylo nedávno pořízeno. Ashley využila volného času a nemohla zapomenout na své oblíbené nákupy a proto se vydala do svého preferovaného obchodu značky Louis Vuitton, kde jak můžete sami vidět vyzkoušela několik druhů brýlí a k tomu všemu stihla i rozhovor.

Ashley v redakci Německého BRAVA

30. května 2009 v 7:29 | Fanda |  Ashley Tisdale
Dnešní den je opravdu spíše věnovaný naší Ashley a věřte, že diaář na měsíc červen, červenec a částečně srpen je opravdu "nahuštěn" mnoha akcemi, kde bude Ashley pochopitelně přítomna. Teď už všichni víme, že se právě nachází v Německu, kde proběhlo hudební ocenění VIVA Comet 2009 a Ashley se k této příležitosti dostala až do redakce tamního BRAVA. Nicméně je fotka jen v takové kvalitě.
http://ashleytisdale.org/english/updates/data/upimages/bravowork.jpg

Rozohovor s Ashley na VIVA Comet 2009

30. května 2009 v 7:21 | Fanda |  Ashley Tisdale
Dnes jsem se už o akci zvané VIVA Comet 2009 zmiňoval a aby byl tento článek opravdu kompletní, tak se můžete podívat na přiložené video, kde Ashley poskytla rozhovor pro VIVA Live. Povšimnout si můžete velkého množstvní fanoušků na které lezle místy až hysterie. Ale myslím, že je to pochopitelné. Rozhovor se týkal převážně nového alba Guilty Pleasure a skladby It's Alright, It' OK.

Ashley Tisdale na VIVA Comet 2009

30. května 2009 v 7:14 | Fanda |  Ashley Tisdale
A opět se plynule vracíme ke článkům s Ashley Tisdale, která byla tentokrát spatřena na VIVA Comet 2009 A protože pro nás je to název nepříliš známí, tak se jedná o nejlepší Německé ocenění, které podporuje hudební stanice VIVA. Tato akce se konala včera (29.května) s teď už tedy víme, že se Ashley s velkou pravděpodobností vyskytuje v Německu. Snad bude časem více fotek.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Vanessa dorazila na letní párty > 28.5.09

29. května 2009 v 20:02 | Fanda |  Vanessa-Candids
Před tímto článkem jsem Vás informoval o tom, že se Vanessa zůčastnila letní párty, která se uskutečnila včera (28.května) a tímto článkem bych na něj chtěl navázat, protože máme k dispozici další fotografie na kterých můžeme vidět opět Vanessu, která právě dorazila na párty a přesněji vystupovala ze svého auta. Foto z akce naleznete ZDE
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/05/vanessa-hudgens-terrific-texter.jpg

Vanessa na letní párty > 28.5.09

29. května 2009 v 15:53 | Fanda |  Vanessa-Akce
A máma tu další nové fotografie, ale tentokrát se jedná o akci na které byla spatřena Vanessa Hudgens. Jednalo se o letní párty Oakley Intro v hotelu Mondrian v Západním Hollywoodu. Akce se uskutečnila včera, tudíž ve čtvrtek (28.května) Bohužel ani na této akci nebyl Zac viděn s Vanessou, ale na webu padla také zmíňka o tom, že v létě spolu mají někam vyrazit. Tak můžeme jen čekat.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/05/vanessa-hudgens-oakley-sunglasses.jpg

Zac a Vanessa s fanoušky v Japonsku

29. května 2009 v 15:44 | Fanda |  Zanessa-Candids
Dnes moc novinek nebylo, tak se to budu v co nejrychlejší době napravit. A začneme hned, protože se můžete podívat na novou fotografii, která byla pořízena v Japonsku a můžete na ní vidět Zaca s Vanessou a dva fanoušky. Bohužel přesně nevím, kdy byla tato fotka pořízena, jestli během Zacovo prono tour k novému filmu 17 Again, nebo ještě někdy dříve.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Zac jde na basketbalový zápas > Video!

29. května 2009 v 5:24 | Fanda |  Zac-Videa
Myslím, že o tom, že se Zac zůčastnil basketbalového zápasu NBA mezi Los Angeles Lakers a Denver Nuggets se už nemusím ani zmiňovat, protože to už určitě víte. Proto se k této příležitosti můžete podívat na aktuální video, které bylo pořízeno těsně před příchodem Zaca ke sportovní hala. Stihl rozdat pár autogramů, vyfotit se s fanoušky a je užsné být hvězdou a nestát ty dlouhé fronty. :) Foto ZDE

Promotion Marc Ecko > Jaro 2009

29. května 2009 v 5:16 | Fanda |  Vanessa-Gallery
V poslední době se nám také ukazuje plno zajímavých článků s Vanessou a proto myslím, že neudělím chybu, když Vám sem vložím jednu novou promo fotku k propagaci značkového oblečení Ecko Red ve kterém se stala Vanessa hlavní propagátorkou. Někdo fotku už možná viděl a tak mu přijde neaktuální, ale já ji na blogu bohužel ještě nemám. Tak snad se Vám líbí stejně, jako mě.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku