Červen 2009

Fotografie ze zákulisí koncertu v The Grove > 27.6.09

30. června 2009 v 5:46 | Fanda |  Ashley Tisdale
Tento článek jsem chtěl zveřejnit už včera, ale bohužel jsem se k tomu neměl, tak se omlouvám. Podle úvodní fotky určitě poznáte, že jde opět o Ashley, jako celý dnešek a konkrétněji jsou to fotografie, které jsou nafoceny v zákulisí před jejím velkým koncertem v The Grove o kterém jste se v neděli dozvěděli snad úplně všechno. Zde už stačí jen dostat, že jsou to fotky skvělé a určitě stojí se na ně podívat.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Ashley ve videoklipu kapely Boys Like Girls

30. června 2009 v 5:39 | Fanda |  Ashley Tisdale
http://ashleytisdale.org/english/updates/data/upimages/boyslikegirlsmusicvideo.jpg
Mám tu ještě jednu aktuální novinku a to, že si Ashley Tisdale zahrála ve videoklipu své oblíbené kapely Boys like Girl. Videoklip se jmenuje Drunk Love a ZDE si můžete poslechnout rozhovor, kde se o Ashley v již zmiňovaném klipu hovoří a dokonce tam padla i líbací scéna. Video zatím není k dispozici, ale věřím, že se k nám brzy dostane, protože to bude určitě dost zajímavé. O Ashey padla řeč v druhé části toho rozhovoru.

Scan z magazinu Billboard

30. června 2009 v 5:27 | Fanda |  Časopisy
Dnešní poslední brzské ráno odstartujeme článekm se scanem z magazinu Billboard, kde je článek s Ashley Tisdale o jejím novém albu Guilty Pleasure a vy máte možnost si ho dokonce přečíst a stačí rozkliknout jen celý článek. Dozvíte se na co je album zaměřené a padla řeč i o prvním albu Headstrong. Magazin by měl vyjít 4. července a také padla řeč o tom, že bude k dispozici seznam s koncerty v severoamerických a evropských státech.
http://ashleytisdale.org/english/updates/data/upimages/billboardmag.jpg

Ashley odchází z The Grove > Foto!

29. června 2009 v 15:21 | Fanda |  Ashley Tisdale
Ráno jsem Vám ukazoval video na kterém jste měli možnost vidět Ashley Tisdale se svým přítelem Scottem, který tam byl vidět opravdu nejčastěji vzhledem ke své výšce. No a teď se můžete podívat i na pár opravdu kvalitních fotek, kde jde Ashley narozdíl od videa vidět. Kdo by si nepamatoval, tak Ashley je na těchto fotkách zobrazena, když opouštěla svůj koncert v The Grove, který se uskutečnil v sobotu. Video naleznete ZDE

Nový shoot pro Ecko Red

29. června 2009 v 6:13 | Fanda |  Vanessa-Gallery
A také se nám poštěstilo a můžete se podívat také na nový photoshoot, který nafotila Vanessa na reklamní kampaň pro značkové oblečení Ecko Red. Myslím, že tuto značku už všichni znají a určitě si jí s Vanessou a i Ashley Tisdale spojujete. Myslím, že je to skvělá fotka a Vanessa na ní vypadá úžasně. Doufám, že se ještě nějaká navá fotka ukáže, protože by byla škoda kdyby ne. Určitě jí někdo použuje na svůj design.

Ashley odchází z The Grove

29. června 2009 v 5:30 | Fanda |  Ashley Tisdale
Včera jsem říkal (tedy doufám), že se k Ashley ještě určitě vrátíme, protože jak jistě víte její koncert v The Grove byla opravdu velkolepá akce a vy se tak můžete podívat na jedno nové video ve kterém můžete vidět úplnou hysterii fanoušků, když se snažila Ashley odejít po svém koncertě. Jediné, co je ze začátku na videu vidět je Ashleyin přítel Scott Speer, ale na konci se podařilo účastníkovi zavolat na Ashey, která se otočila a dokonce zamávala, ale dav fanoušků a řev je opravdu neuvěřitelný.

KayCee na Pet Salon Pretty > 27.6.09

29. června 2009 v 5:22 | Fanda |  HSM - Stars
Po krásném víkendu plném článku s Ashley Tisdale se můžeme podívat na článek s KayCee Stroh, která se zúčastnila se svým bíglem Pyper soutěže Artist Knox Luxury Grooming Pet Salon Grand Opening v sobotu odpoledne (27.června). Měla by to být soutěž ve smyslu nejkrásnější a nejlépe opečovanější zvíře. Určitě takové soutěže znáte i od nás z ČR, ale v Americe to mají rovnou s červeným kobercem.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/06/kaycee-stroh-pyper-pet-salon.jpg

Ashley na zkoušce před koncertem > Videa!

28. června 2009 v 16:34 | Fanda |  Ashley Tisdale
Mám tu pro Vás ještě nový článek, který se bude opět týkat Ashley Tisdale a jejího bezplatného koncertu v The Grove, který se usktečnil včera v západním Hollywoodu a konkrétněji tu mám dvě videa z ranní zkoušky ještě před samotným koncertem. Ashley zkoušela zpívat písničku s názvem What If, kterou jsem si za tu dobu strašně oblíbil a její oblíbenou skladbu It's Alright, It's ok. Videa jsou opět ve skvělé kvalitě.
What If

Nová fotka z photoshootu pro magazin Interview

28. června 2009 v 11:01 | Fanda |  Zac-Gallery
A teď už opustíme Ashleyin koncert, který zásadně ovlivnil dnešní vkládání článků a podíváme se opět na Zaca, protože se mi podařilo sehnat nvou fotku z photoshootu, který Zac nafotil v už někdy v březnu pro magazin Interview a pokud si ještě pamatujete, tak tam byla i nahá modelka. Dlouho jsem hledal, ale tuto fotografii jsem ještě na blogu nenašel. Jinak kdo by se chtěl podívat na předešlé fotky, tak může ZDE, kde je také odkaz na zbylé foto.

Videa z koncertu Ashley v The Grove > 27.6.09

28. června 2009 v 10:55 | Fanda |  Ashley Tisdale
Také jsem hovořil o tom, že Vám ukážu videa z koncertu Ashley Tisdale v The Grove v západním Hollywoodu, který proběhl včera (27.června) a tak opravdu činním. Bohužel dvě písničky ještě nejsou k dispozici a to Masquerade a Hair a k tomu všemu se mi je podařilo najít v HQ kvalitě, takže nejen, že Ashley uslyšíte zpívat, ale dokonce jí i uvidíte. Akorát mi přijde trochu divné to ozvučení, ale jinak je to skvělé.
Tell Me Lies

Ashley na zkoušce před koncertem v The Grove > 27.6.09

28. června 2009 v 10:46 | Fanda |  Ashley Tisdale
O tom, že Ashleyin koncert v The Grove byla opravdu velkolepá akce nás může přesvědčit další článek s fotkami na kterých můžete opět pozorovat Ashley Tisdale na ranní zkoušče před koncertem. Fotek je opravdu plno a myslím, že jsou i povedené a opět můžete vidět i Mauiho. Doufám, že se Ashley koncert povedl a za okamžik se o tom přesvědčíme v dalším článku s videi z tohoto koncertu.

Ashley přijíždí na koncert v Grove > 27.6.09

28. června 2009 v 10:34 | Fanda |  Ashley Tisdale
V předešlém článku jsem se zmiňoval o koncertu v The Grove, který proběhl v sobotu (27.června) a tímto článkem bych na něj chtěl navázat, protože můžete na těchto fotkách opět vidět Ashley, která právě přijela na Grove v západním Hollywoodu a jak si určitě povšimnete, tak Ashley doprovází její kapela a přítel Scott Speer s jejím miláčkem Mauim, který se přijel na koncert také podívat. :) Doufejme, že budou nějaká videa z koncertu.

Ashleyin koncert v The Grove > 27.6.09

28. června 2009 v 10:24 | Fanda |  Ashley Tisdale
Už jsem Vás několikrát upozorňoval na to, že Ashley se rozhodla udělat bezplatný koncert v The Grove a opravdu se tak stalo a teď se můžete podívat na fotky z koncertu, který proběhl v Hollywoodu v sobotu odpoledne (27. června). Ashley zpívala písničky ze svého nového albu Guilty Pleasure a to především "It's Alright, It's ok" a "Masquerade". Konceru se zúčastnila také Brenda Song, Samantha Droke a Ashleyin přítel Scott Speer, který vzal s sebou také Mauiho.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/06/ashley-tisdale-grove-gorgeous.jpg

Nové foto z natáčení Bandslam

28. června 2009 v 7:57 | Fanda |  Vanessa-Gallery
K dispozici tu pro Vás mám jednu novou fotku z natáčení Vanessyina nového filmu Bandslam a doufám, že na blogu ještě není. Můžete jí vidět na zadním sedadle auta se svou partou herců z filmu. Je tam taková drobounká mezi nimi. Jinak byla položena otázka Charliemu, který hrál také v Bandlsam koho by políbil, jestli Vanessu nebo Megan Fox. Odpověděl. že Vanessa je dobrá přítelkyně a Megan je docela zastrašující, takže by se rozhodl pro Emmu Watson z Harryho Pottera. To byla taková odbočka. :) Jinak je fotka pouze jedna.

Ashley s účastníkem Operation Triumph

28. června 2009 v 7:48 | Fanda |  Ashley Tisdale
Už před nějakou dobou jsem Vám ukazoval video, které bylo natočeno ve Španělsku, kde byla Ashley propagovat své nové album Guilty Pleasure a tehdy vystoupila v pořadu Operation Triumph, kde soutěžilo několik týmů, který z nich nejlépe představí nějakou píseň z High School Musical. A Ashley je právě vyfocena s jedním účastníkem této show. Bohužel video se mi nedaří najít. :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Zac na plachetnici v Marina del Ray > 26.6.09

27. června 2009 v 11:15 | Fanda |  Zac-Candids
A k dispozici tu máme hned další fotky na kterých možná zprvu nepoznáte Zaca, ale je to opravdu on, který se rozhodl, že si zaplachtí v Marina del Ray v Los Angeles v pátek odpoledne (26. června) Na některém webu se také píše, že se Zac připravuje na natáčení nového románu Život a smrt Charlieho St Clouda, který by měl odstartovat na začátku srpna tohoto roku ve Vencouveru, tak se necháme překvapit zda tomu tak opravdu bude.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/06/zac-efron-sets-sail.jpg

Ashley na Wal-Mart v Jordánsku > 23.6.09

27. června 2009 v 11:06 | Fanda |  Ashley Tisdale
Dnešní den odstartujeme fotkami na kterých můžete vidět Ashley Tisdale, kde rozdávala své autogramy na akci zvané Wal-Mart, které proběhlo v úterý odpoledne (23. června) v jižním Jordánsku, Utah. Také byly aktualizovany její oficiální stránky, kde Ashley vzkazuje, že jí je moc líto, že se nestihla podepsat a vyfotit se všemi, ale musela rychle odejet na letadlo, ale strašně děkuje za takovou účast. Mimo jiné by měla mít Ashley v této době koncert v The Grove v Los Angeles, tak můžeme očekávat určitě fotky.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/06/ashley-tisdale-free-grove.jpg

Ashley opouští ateliéry > Video!

26. června 2009 v 18:50 | Fanda |  Ashley Tisdale
Včera jsem Vám ukazoval jeden článek, který se opět týkal Ashley Tisdale a aby byl kompletní, tak musím vložit ještě jedno video, které nám situaci ještě více objasní. A pokud si ještě někdo pamatuje, tak se jednalo o fotky, kde byla Ashley spatřena, když odcházela z ateliérů v Hollywoodu. Na tomto videu sedí Ashley v autě a po chvilce odchází s neznámo kým, neznámo kam. Foto naleznete ZDE

Ashley na Walmart Soundcheck > 25.6.09

26. června 2009 v 18:43 | Fanda |  Ashley Tisdale
Aby se neřeklo, že tu skoro nic není, tak se mi podařilo sehnat jednu novou fotku na které můžete vidět Ashley Tisdale se svým miláčkem Mauim, když byla se svou kapelou na Walmart Soundcheck, které proběhlo ve čtvrtek (25.června) Fotka je bohužel jen jedna, ale můžeme doufat, že se popřípadě časem ukáže fotek více. Bylo také řečeno, že Maui je nejroztomilejší pes na světě!
http://ashleytisdale.org/english/updates/data/upimages/walmart.jpg

Další videorozhovor s Vanessou

26. června 2009 v 5:38 | Fanda |  Vanessa-Videa
V tomto týdnu jsem Vám ukazovat také nové video, kde byla Vanessa a hovořila o tom, že si dá malou pauzu od zpívání a hraní v muzikálech a bude se plně věnovat herectví. Teď tu máme takové mensí pokračování. Vanessa bude cestovat z jedné strany Kanady na druhou, protože brzy vystoupí s Emily Browning a Abbie Cornish ve Vancouveru na filmu Sucker Punch. Ale nevím, jestli je to nějaká premiéra nebo jestli Vanessa nedostala nějakou novou roli. Necháme se překvapit.