Červenec 2009

KayCee na premiéře X Games 3D: The Movie

31. července 2009 v 18:07 | Fanda |  HSM - Stars
Zapomenout nesmíme ani na další herce z High School Musical a proto Vám dnes mohu nabídnout několik nových fotek na kterých určitě ještě poznáte KayCee Stroh, která se zúčastnila premiéry filmu X Games 3D: The Movie, která se uskutečnila ve čtvrtek večer (30.července) v divadle LA Live v Los Angeles. KayCee se zúčastni také tuto středu na Teen Choice Awards 2009 a myslím, že tam bude určitě víc našich cast, takže můžete očekávat další dávku fotek.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/07/kaycee-stroh-xgames-3d.jpg

Video z The Late Night With Jimmy Fallon

31. července 2009 v 13:02 | Fanda |  Ashley Tisdale
Aby byl článek o show The Late Night With Jimmy Fallonem kompletní, tak se můžete podívat na samotné video, které nám celou akci ještě více objasní. Nemusíte ani vědět o čem Ashley přesně mluvila, protože byla na malé promo akci ke svému novému albu Guilty Pleasure, což byla jedna z věcí o kterých Ashley hovořila. Také nezapomněla zmínit svůj nový film - "Aliens in the Attic." Kdo by se chtěl podívat na fotografie, tak je naleznete ZDE. Show se uskutečnila včera večer (30.července) v New Yorku.

Ashley v pořadu The Late Night With Jimmy Fallon

31. července 2009 v 12:54 | Fanda |  Ashley Tisdale
Dnes už jsem se v jednom z předcházejícíh článků zmiňoval o tom, že Ashley měla včera, 30.července vystoupit v show The Late Night With Jimmy Fallon a opravdu se tak stalo a proto Vám teď mohu nabídnout pár skvělých fotek. Na úvodní fotce ji můžete vidět s Jimmym Fallonem, který holil vlasy komiku Timu Meadows. Ashley se do toho moc nechtělo. Také pochopitelně hovořila o svém novém albu a řekla, že jí je líto lidí, kterým se stane nehoda na silnicích, ale nikdy neměla chuť na alkohol.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/07/ashley-tisdale-hypochondriac.jpg

Rozhovor s Ashley pro CBS

31. července 2009 v 12:44 | Fanda |  Ashley Tisdale
Omlouvám se za zpoždějí, ale už jsem zpět a připraven Vám ukázat další články, které se budou týkat stále Ashley Tisdale, tak jdeme na věc. Podívat se můžete na další nové video, což je spíš rozhovor s Ashley o jejím novém albu, které už snad nemusím ani zmiňovat, protože ho zná snad úplně každý, které vyšlo v USA 28.července a ještě tento týden by měla být premiéra Ashleyina nového filmu - "Aliens in the Attic" a když tak koukám na datum, tak se koná přesně dnes 31.7.09

Nový rozhovor pro MTV.com

31. července 2009 v 8:05 | Fanda |  Ashley Tisdale
Ashley se stále nachází v New Yorku, kde měla včera vystoupit v pořadu - "Late Night with Jimmy Falon" a tak doufám, že budou k dispozici nějaké nové informace. Jinak zpět k tomuto článku, kde můžete zhlédnout jedno nové video s rozohovorem, který Ashley poskytla pro MTV.COM, jako tomu bylo včera, kde hovořila o polibku se Zacem. Jinak, abych Vás do toho nezamotal, tak v tomto videu Ashley odpovídala na otázku, jak se právě cítí, když v jeden týden je premiéra filmu - "Aliens in the Attic" a k tomu všemu se začalo v USA prodávat nové album - "Guilty Pleasure."


Scany z australského magazinu Girlfriend

31. července 2009 v 7:56 | Fanda |  Časopisy
Tentokrát se podíváme až do australského bulváru, protože máme k dispozici několik nových scanů, které se budou týkat Vanessy a především jejího nového filmu, která nese název - "Bandlsm". Vidět tam můžete také Ashley a to v sekci móda, kde je poukazováno na hvězdné svetry. Určitě Vám neunikne ani poster z již zmiňovaného filmu a několik dalších fotek. Jinak jsem také ještě nezmínil název magazinu a tak to musím rychle napravit, jedná se o scany z magazinuGirlfriend.
http://nd02.galerie.cz/021/050/934b809df1_50752713_o2.png?1248993809

Ashleyin nový photoshoot by Dan MacMedan

31. července 2009 v 7:48 | Fanda |  Ashley Tisdale
I dnes se články střídají skvěle. A proto Vám můžu nabídnout jednu novou fotografii na které je opět Ashley Tisdale a jedná se o dnes už druhý nový photoshoot. Nicméně se omlouvám, ale jediné, co Vám k této fotce mohu napsat je to, že byla nafocena Danem MacMedanem. My můžeme zatím je polemizovat o tom, kdy a popřípadě kde byl shoot nafocen. A jediné, co nám zbyde je doufat, že je fotek víc a časem se dostanou na web. :)
http://ashleytisdale.org/english/updates/data/upimages/usatoday_july.jpg

Focení photoshootu pro magazin InStyle

31. července 2009 v 7:37 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Včera se mi podařilo najít jedno video, kde Vanessa fotila svůj nový photoshoot, ale bohužel nelze vložit na blog. Níže přiložená fotografie je Vám určitě povědomá a já tak navážu na článek, který jsem Vám ukazoval 23.července, kdy byla titulní stránka z magazin - "InStyle", který by se měl na trh dostat už 31.července. A proto jsem si řekl, že bych Vám mohl ukázat i fotografie z videa. Na titulní stránku se můžete ještě jednou podívat ZDE. Doufejme, že se brzy shoot ukáže v HQ kvalitě.
http://nd02.galerie.cz/995/539/c9bd15d616_50750951_o2.png?1248990327

Photoshoots 2009 > AOL Session

31. července 2009 v 7:24 | Fanda |  Ashley Tisdale
Začneme opět článkem, který se bude týkat Ashley Tisdale a po dlouhé době jsou to nové fotografie, které se klidne daji nazvat, jako nový photoshoot, který nafotila, když zazpívala pro relaci AOL. A není tomu tak dlouho, co jsem na blog vkládat černobílé fotografie přímo z vystoupení. Tyto fotografie jsou sice ve skvělé kvalitě, ale bohužel nejsou moc velké. Kdo by měl zájem a chtěl by se podívat na videa, tak je naleznete ZDE. Určitě neuděláte chybu, když se podíváte.

Corbin v divadle Lunt-Fontanne > 28.7.09

30. července 2009 v 17:48 | Fanda |  Corbin Bleu
A když už jsem dnes vkládal několik článků se Zacem, tak se můžete podívat na jeden s Corbinem. Jedná se o nové fotografie na kterých ho můžete vidět podle některých zdrojů se svou rodinou, kterou doplňuje jeho kamarád Drew Seeley. Tyto společné fotky byly nafoceny v divadle Lunt-Fontanne v New York City ve středu večer (29. července), kde se mělo odehrávat představení The Little Mermaid on Broadway.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/07/corbin-bleu-little-mermaid.jpg

Video ze Zacova Bungee Jumpingu > 18.7.09

30. července 2009 v 11:39 | Fanda |  Zac-Videa
V průběhu července jsem Vám několikrát ukazoval fotografie Zaca na kterých byl viděn, když si chtěl skočit na Bungee Jumpingu a aby byl tento článek už kompletní, tak tu pro Vás mám i video, které celý tento seskot zobrazuje a co je ještě lepší, že je ve skvělé kvalitě. Stalo se tak ve Vancouveru, Kanada v sobotu odpoledne (18.července). Myslím, že seskot se určitě povedl, ale takhle bych určitě neskočil. Jinak poslední fotky naleznete ZDE.

Ashley a Barbara Walters > 29.7.09

30. července 2009 v 8:01 | Fanda |  Ashley Tisdale
Jak krásně se ty články střídají:"Video, fotky..." A protože v předešlém článku se mi podařilo vložit video, kde Ashley v New Yorku natočila svůj nový vlog, tak teď je na řadě sice jen jedna fotka, ale pochází ze zákulisí pořadu - "The Viewe", kde Ashley včera ráno (29.července) vystoupila a vidět na ni můžete společně s Ashley také Barbaru Walters. Bohužel nevím o koho se jedná, ale Ashley na svém Twitteru oznámila, že show byla opravdu zábavná a její kapela byla dobrá.
http://misstisdale.net/wp-content/uploads/2009/07/the-view-preview.jpg

Ashley hovoří o svém novém albu - GP

30. července 2009 v 7:55 | Fanda |  Ashley Tisdale
Je to až neuvěřitelné, ale povedl se mi zázrak a to ten, že šlo na blog vložit toto video, které se bude týkat opět Ashley a teď už články stále jen s Ashley. V tomto různě sestříhaném videu můžete skyšet a především vidět Ashley při poskytování různých rozhovorů, kde mluví hlavně o svém novém albu - "Guilty Pleasure." Některá videa jsou podle některých zdroju natočena přímo v New Yorku, ale bohužel už si tyto videa nepamatuji, takže nemůžu s přesností říci, zda jsou sestříhaná v jedno. A myslím, tím videa jen z New Yorku, nebo celkově od doby, co o GP mluví. :)

Nové fotky Zaca ve Vancouveru > 29.7.09

30. července 2009 v 7:47 | Fanda |  Zac-Candids
A abych to tu ještě více zpestřil, tak Vám dnes mohu nabídnout další nové fotografie na kterých můžete vidět Zaca kdesi na plachetnici ve Vancouveru, kde natáčí svůj další film The Death And Life of Charlie St Cloud. Stalo se tak včera ráno (29.července). Už dlouho nemáme žádné informace o Zanesse. Snad je všechno v pořádku a nemáme žádné informace jen proto, že každý natáčí nový film. Snad budou takovéto fotografie i častěji.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/07/zac-efron-rocks-boat.jpg

Ashley v pořadu The View > 29.7.09

30. července 2009 v 7:39 | Fanda |  Ashley Tisdale
Vypadá to, že videa jdou na blog vkládat bez problémů a tak toho hned využijeme. Vrátíme se tedy zpět k Ashley, která je stále v New Yorku, kde propaguje své nové album - "Guilty Pleasure a včera (29.července) vystoupila v pořadu The View, kde mimo jiné také zazpívala a všichni určitě víte, co. Náš oblíbený singl - It's Alright, It's ok. V publiku seděla také Ashleyina mamka Lisa a dokonce se přišla na svou vnučku podívat také babička. Muselo to být opravdu skvělé.:)

Nové stills foto z Me and Orson Welles

30. července 2009 v 7:31 | Fanda |  Zac-Gallery
Myslim, že mám pro Vás skvělou novinku, protože si na okamžik oddychneme od článků s Ashley a po krátké pouze se opět vrátíme k Zacovi a věřte, že to dnes není rozhodně naposledy. K dispozici tu máme dvě nové fotografie, kde můžete Zaca vidět ve svém novém filmu, který nese název Me and Orson Welles. Tento film by měl mít premiéru ve Velké Británii až v pátek 4.prosince, takže na tento film si ještě nějakou dobu počkáme. Jinak tu první fotku jsem Vám ukazoval v jednom magazinu.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/07/zac-efron-welles-uk-date.jpg

Ashley hovoří o polibku se Zacem

30. července 2009 v 7:23 | Fanda |  Ashley Tisdale
Článkem s Ashley jsem včerejší den ukončil a dnes ho opět s Ashley otevřu. Tedy pokud se mi povede vložit toto video s rozhovorem, kde Ashley hovoří o tom, že políbit Zaca bylo nechutné! Ano vážení, Ashley toto přiznala pro MTV.COM, ale prý jí to tak přišlo na natáčení seriálu - "The Suite Life na Zack a Cody." Ashley dodala, že je Zac její nejlepší přítel a považuje ho za svého bratra a když ho poprvé potkala, tak jim bylo 12 let, proto to bylo pro Ashley při natáčení tak hrozné.

Ashley opouští svůj hotel > 28.7.09

29. července 2009 v 13:27 | Fanda |  Ashley Tisdale
Jak jsem se v předešlém článku zmiňoval, tak plním. Podívat se můžete na další fotografie na kterých můžete vidět Ashley Tisdale, ale to už není žádné překvapení. Díky tomu, že 28.července se začalo prodávat její nové album - "Guilty Pleasure" v Americe, tak tu máme velké množství novinek. Škoda, že nevydávají CDéčka všichni z HSM. Na těchto fotkách byla Ashley spatřena, když opouštěla svůj hotel v New York City, včera (28.července) v New York City, Doprovázela jí její sestra Jennifer.
http://nd02.galerie.cz/738/476/0802ca70f0_50653427_o2.png?1248866595

Ashley si byla koupit své vlastní CD - 28.7.09

29. července 2009 v 13:13 | Fanda |  Ashley Tisdale
Doufám, že toto video mi půjde vložit, protože se můžete podívat na Ashley Tisdale kolem které se v posledních dnech točí opravdu velký mediální humbuk. Na tomto videu byla spatřena, když opustila svůj hotel v New York City v nějakém obchodě, kde si dokonce měla zakoupit své vlastní album - "Guilty Pleasure". V pozadí videa můžete na okamžik vidět také Ashleyina mazlíčka Mauiho. Za okamžik Vám nabídnu také fotografie, aby byl tento článek kompletní.

Ashley rozdávala autogramy v NYC > 28.7.09

29. července 2009 v 12:53 | Fanda |  Ashley Tisdale
U Ashley ještě zůstaneme, protože tu máme další článek, který bych Vám chtěl ukázat. Mám oravdu radost, že je článků tolik, protože si to moc užívám, ale zpět k článku. K dispozici máme několik nových fotek na kterých můžete vidět, že Ashley držela sloníčka, což by měl být podle dostupných informací maskot nového alba - "Guilty Pleasure". Mimo sloníků, také Ashley rozdávala své autogramy a kde jinde, než v New York City. Stalo se tak v úterý odpoledne (28.července).
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/07/ashley-tisdale-elephant-project.jpg