Září 2009

Video z natáčení klipu - "Crank It Up"

30. září 2009 v 5:58 | Fanda |  Ashley - Videa
Myslím, že dnes udělám radost fanouškům Ashley Tisdale, protože tu máme další článek, který se jí bude bez pochyby týkat. Včera jsem Vás začal pomalu připravovat na natáčení Ashleyina nového videoklipu ke skladbě - "Crank It Up" a pokud by jí někdo neznal, tak si ji můžete poslechnout ZDE. Pochopitelně si jí musíte pustit vícekrát za sebou, aby se Vám dostala do paměti a začala se Vám líbit. A během včerejšího natáčení Ashley natočila nové video, kde o vše právě hovoří a my už tedy víme, jak bude Ashley ve videoklipu vypadat a opravdu to za to stojí. ;)

Soutěž o Ashleyin poster s podpisem

30. září 2009 v 5:49 | Fanda |  Ashley - Other
Teď na okamžik odbočíme, protože by tu byla jedna soutěž, která by Vás možná mohla zajímat, protože se bude jednat o autogram na posteru s Ashley Tisdale a i vy ho můžete vyhrát. Soutěž pořáda portál, který určitě někdo z Vás zná a jedná se o www.ashleytisdale.org a úkol není vůbec složitý, protože se stačí vyfotit s Ashleyiným druhým albem - "Guilty Pleasure", uložit ho na svůj Twitter a odkaz na fotku můžete vložit do komentářů u TOHOTO článku. Poté bude 5.října tohoto roku vybrán jeden výherce a podle dostupných informací vůbec nezáleží na tom z jaké jste země. Tak to jen pro zpestření. O případné výhře budete obeznámeni přes Twitter.
Plná verze fotky - ZDE

Vanessyin rozhovor pro Newsweek

30. září 2009 v 5:37 | Fanda |  Vanessa-Videa
Měl bych tu pro Vás nové video, které se bude týkat po dlouhé době Vanessy a pokud se na chvilku vrátíme do minulosti, tak si určitě vzpomenete podle Vanessyiných šatů, že někdy v průběhu prázdnin vystoupila v pořadu s Alexou Chung, kde plnila různé úkoly a řekněme si narovinu, že vypadala více než skvěle. K této příležitosti natočila rozhovor pro "Newsweek", kde převážně hovořila o svém novém filmu, který nese název "Bandslam", také o paparazzi o kterých tvrdí, že jsou na obtíž, protože to nemá nic společného s její skutečnou práci, která pro ní je herectví. O fanoušcích a řeč padla také o kamarádech.

Ashley jde do Millenium Dance Studia > 28.9.09

29. září 2009 v 17:21 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Vzhledem k mé časové vytíženosti a myslím, že se tento problém týká i Vás, tak jsem se rozhodl, že bych mohl v rychlost vložit ještě jeden článek, který se bude týkat Ashley Tisdale, která byla viděna včera (28.září), když si zašla pro něco k snědku do restaurace Paty's vStudio City a poté měla namířeno do studia Millenium Dance v Severním Hollywoodu, kde si údajně zkoušela své nové vystoupení pro svůj nový videoklip - "Crank It Up", který by měla dnes právě natáčet. Ashley vypadala pochopitelně skvěle a tak nadále sledujte aktuální dění na www.efron-z.blog.cz a čekejte na nové informace ohledně nového klipu.
http://nd02.galerie.cz/933/899/40635512bf_54491033_o2.png?1254237551

Nová fotografie Zaca ve Vancouveru > 26.9.09

29. září 2009 v 6:45 | Fanda |  Zac-Candids
Byl by tu ještě jeden článek, který se bude týkat Zaca a rád bych se o něj s Vámi podělil a v tomto případě se bude jednat opět o fotografii, která je novější a byla nafocena v sobotu (26.září), kde jinde, než ve Vancouveru. Podle fotky si můžeme polemizovat, zda měl namířeno na natáčení svého filmu, nebo z něj právě naopak odjížděl. Třeba si udělal jen menší výlet, nebo si jel zařídit své osobní věci. To nám, ale bohužel zůstává záhadou, protože o fotce bohužel žádné podstatné informace zatím nemáme, ale důležité je, že vůbec je. ;)
http://nd02.galerie.cz/357/215/1478325d5b_54469890_o2.png?1254199905

Během natáčení The Death & Life of Charlie St. Cloud"

29. září 2009 v 6:38 | Fanda |  Zac-Videa
V několika posledních dnech Vám ukazuji i dlouho zapomenutá videa a ani dnešek nebude výjimkou a rovnou můžu prozradit, že udělám radost fanouškům Zaca, protože právě něj se bude video týkat, ale bohužel na něj moc dobře neuvidíte. Tak k věci, stalo se tak během natáčení Zacova zatím posledního filmu, který nese název - "The Death & Life of Charlie St. Cloud" a je celkem možné, že měl zrovna přestávku a udělal si tak čas na své fanoušky, kterým se ochotně podepsal a dokonce si s nimi i popovídal. Myslím, že níže přiložené video shrne vše, co jsem právě napsal. Někteří mají vážně štěstí.

Vanessa na letišti ve Vancouveru > 27.9.09

29. září 2009 v 6:31 | Fanda |  Vanessa-Candids
Je to opravdu neuvěřitelné, ale články s Vanessou se stále drží a mají mezi sebou určitou návaznost, takže pokud si pamatujete včerejší fotografie na kterých byla viděna před odletem na letišti LAX v Los Angeles, tak tímto článkem tuto debatu ukončíme, protože pro změnu tyto fotografie se týkají jeího příletu do Vancouveru, kde natáčí svůj nový film - "Sucker Punch". Do Vancouveru dorazila ještě ten den po odletu z LA, tudíž v neděli (27.září). Cestou se nechala vyfotit se svými fanoušky, ale ti jsou v anonimitě.
http://nd02.galerie.cz/438/273/947357561c_54469889_o2.png?1254199901

Videa z Fresh Faces of Music Event > 26.9.09

28. září 2009 v 11:35 | Fanda |  Vanessa-Videa
Měl bych tu ještě jeden článek, který stojí za to, abych ho sem vložil. Kupodivu se bude jednat opět o Vanessu, ale tentokrát to nebudou žádné fotky, ale videa. Včera jsem Vás informoval o tom, že Vanessa vystoupila na akci, kterou pořádala Nautrogena, kde je Vanessa jedna z hlavních propagátorek a akce se jmenovala - "Fresh Faces of Music Event. Stalo se tak v Jim Henson Studios v Hollywoodu, v sobotu odpoledne (26. září). A aby byl článek kompletní, tak tu jsou 4 videa, která nám situaci ještě lépe objasní. První video je nejdelší a zbylá videa jsou o focení před začátkem akce.

Vanessa se svou rodinou na snídani v LA > 27.9.09

28. září 2009 v 11:08 | Fanda |  Vanessa-Candids
Tak to vypadá, že se nám dnešní sváteční den opravdu vydařil, protože bych Vám mohl nabídnout další nový článek, který se bude týkat Vanessy, která byla spatřena, když si zašla se svou rodinou na snídani v Los Angeles, včera (27.září). Po boku Vanessy můžete spatřit sestru Stellu a mamku Ginu. Myslim, že sestry podobu nezapřou a čím starší Stella je, tím víc podobná Vanesse je. Bohužel je to vše, co bych Vám mohl v tento moment o fotkách povědět, ale myslím, že fotky mluví za vše a další zdlouhavý komentář je zbytečný. Snad budou i ostatní dny tak úspěšné, jako ten dnešní.
http://nd02.galerie.cz/833/192/2a6d45d46b_54419649_o2.png?1254128192

Zac opuští natáčení svého filmu > 25.9.09

28. září 2009 v 10:46 | Fanda |  Zac-Videa
A máme tu jedno nové video, které se po dlouhé době bude týkat kupodivu Zaca, ale ukáže se tam jen na okamžik, což je škoda. Vrátíme se chvilku v čase a přesněji na již uplynulou sobotu, kdy jsem Vám ukazoval nové fotografie na kterých byl viděn právě Zac, když opuštěl své místo natáčení nového filmu, který určitě znáte, ale jeho název je tak dlouhý, že si ho nevybavíte, jako já a proto ho musím zveřejnit - "The Death & Life of Charlie St. Cloud" a stalo se tak ve Vancouveru v pátek odpoledne (25. září). Kdo by měl ještě zájem, tak se na fotografie můžete podívat ZDE.

Vanessa na letišti LAX v LA > 27.9.09

28. září 2009 v 10:02 | Fanda |  Vanessa-Candids
Včera jsem na blog vkládal po dlouhé době fotografie, kde byla viděna Vanessa Hudgens na akci, kterou pořádala Neutrogena a protože je Vanessa stále v jednom kole, tak myslím, že to byly na chvilku opět poslední fotografie, protože na těchto fotkách jí můžete vidět na letišti LAX, kde čeká na svůj let do Vancouveru, aby mohla dále natáčet svůj nový film, který nese název - "Sucker Punch". Stalo se tak v Los Angeles, CA v neděli (27.září). Vanessa vypadala skvěle a evidentně měla skvělou náladu. My můžeme pouze doufat, že toto nejsou poslední fotografie.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/09/vanessa-hudgens-vancouver.jpg?1

Olesya a Monique na Vogue Young Party

27. září 2009 v 15:08 | Fanda |  HSM - Stars
Včera jsem Vám ukazoval fotografie, kde byla viděna Ashley Tisdale na 7. ročníku - "Teen Vogue Young Hollywood Party 2009", který se uskutečnil v Milk Studios v Hollywoodu večer (25.září). Ashley nebyla jediná z našich cast, která se této akce účastnila a dnes se můžete podívat na to, jak vypadala Monique Coleman a také se po opravdu dlouhé době dostalo na Olesyu Rulin. Také se na webu píše, že se tato dvojice setkala s Ashley. Škoda, že nemáme fotografie, kde by byla tato trojice spolu, byla by to opravdu skvělá fotka a vzpomínka na natáčení High School Musical.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/09/monique-coleman-olesya-rulin-tv.jpg

Vanessa na Fresh Faces of Music Event > 26.9.09

27. září 2009 v 9:27 | Fanda |  Vanessa-Akce
Tak na tohle káždý více než čekal a po opravdu dlouhé době se Vanessa ukázala na nějaké akci a pokud tuším, tak poslední akce, kterou Vanessa navštívila byla - "Teen Choice Awards 2009" a to bylo někdy 10.srpna. Ale jak můžete podle úvodní fotky vidět, tak vypadá stále skvěle a přiletěla z natáčení svého filmu - "Sucker Punch", aby se ukázala na akci, kterou pořádala Neutrogena, kde Vanessa působí, jako jedna z hlavních propagatelek a tak nesměla chybět na Fresh Faces of Music Event. Stalo se tak v Jim Henson Studios v Hollywoodu, v sobotu odpoledne (26. září). Doufejme, že to nebyla opět poslední akce a Van se nám bude častěji ukazovat.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/09/vanessa-hudgens-bench-155.jpg

Nové fotografie z natáčení Beastly

27. září 2009 v 1:17 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Vypadá to, že včerejší den patřil převážně Ashley Tisdale a pokud se potvrdí informace, že v příštím týdnu bude natáčet nový videoklip, tak to bude ještě lepší, ale od Ashley zpět k Vanesse, protože se mi podařilo najít několik nových fotek z natáčení jejího nového filmu - "Beastly" na kterém v poslední době pracuje. Už jsem Vám jednou fotografie z natáčení ukazoval a na těchto si můžete povšimnout, že to bude opravdu tajemný film, protože rekvizity jsou vážně zastrašující. Článek obsahuje také jednu fotku, kde je Vanessa v maskérně, ale bohužel se nám nechtěla ukázat.
http://nd02.galerie.cz/652/293/8510793f17_54356841_o2.png?1254007045

Vanessyin photoshoot pro magazin "InStyle"

26. září 2009 v 17:22 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Na okamžik opustíme články, které se týkají Ashley Tisdale a podíváme se na článek, který Vám možná udělá radost, protože se bude jednat o Vanessu a její photoshoot, který sice nafotila už v roce 2008, ale pokud si dobře pamatuji, tak to bylo jen pár fotek a dnes o rok později se jich ukázalo mnohem víc a máme rovnou celý set dohromady. Autorem photoshootu byl Kenneth Willard a Vanessa ho nafotila pro magazin - "InStyle". Určitě se na fotografie podívejte, protože jsou vážně povedené a každý si tam najde to své. Snad některé fotky uvidím i na Vašich grafických výtvorech.
http://nd02.galerie.cz/329/944/02ee6195ab_54337810_o2.png?1253978137

Ashley opuští svůj nový dům se Scottem > 25.9.09

26. září 2009 v 11:52 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Není tomu tak dlouho, co jsem na blog vkládal nové fotografie na kterých byla viděna Ashley Tisdale na 7. ročníku Teen Vogue Young Hollywood Party 2009 a tímto článkem bych na něj chtěl navázat, protože na těchto fotkách můžete vidět také Ashleyina přítele Scotta, když se teprve na akci chystají a opuštějí tak Ashleyin nový dům. Stalo se tak v Milk Studios v Hollywoodu (25.září). Kdo by ještě fotografie z akce neviděl, tak je neleznete ZDE. Ještě musím podotknout, že Ashley vypadala jak jinak, než skvěle.
http://nd02.galerie.cz/797/314/82c12092c6_54320789_o2.png?1253958454

Ashley na Teen Vogue Young Hollywood Party

26. září 2009 v 10:47 | Fanda |  Ashley - Akce
Pokračovat budeme článkem s Ashley Tisdale, která byla viděna na 7. ročníku - "Teen Vogue Young Hollywood Party 2009", který se uskutečnil v Milk Studios v Hollywoodu včera večer (25.září). Na některých fotografiích jí můžete vidět se Selenou Gomez a přítelem Scottem Speerem. Podařilo se mi také dopátrat, že Ashley bude příští týden natáčet nový videoklip a jeho premiéra by měla být 5.října na hudební stanici VIVA! Nicméně si nejsem jistý na jakou písničku by to mělo být, ale v poslední době se hodně hovoří o skladbě - "Crank It Up" a nebo "Masquerade". Tak se nechejme překvapit a očekávejte nové informace.
http://nd02.galerie.cz/602/441/e8129fde32_54316448_o2.png?1253954321

Nové fotografie Zaca z natáčení > 25.9.09

26. září 2009 v 10:23 | Fanda |  Zac-Candids
Dobré ráno a rovnu bez otálení jdeme na věc, protože tu máme pár článků, které bych Vám rád ukázal. Včerejší den jsem uzavřel fotkami na kterých byl viděn Zac a dnes článkem se Zacem opět začneme, protože tu máme k dispozici řadu několika nových fotek, které jsou poměrně kvalitní. Určitě víte o jaké fotky se jedná, protože snad už od začátku prázdnin jiné nepřidávám a kdo tvrdí, že jsou z natáčení zatím posledního filmu - "The Death & Life of Charlie St. Cloud", tak má pravdu. Stalo se tak ve Vancouveru v pátek odpoledne (25. září) a Zac zrovna natáčení opouštěl.
http://nd02.galerie.cz/181/030/d038c333e7_54315651_o2.png?1253953253

Nová fotografie Zaca ve Vancouveru

25. září 2009 v 16:56 | Fanda |  Zac-Candids
A protože se dnešek opravdu povedl, což mě vážně těší, tak aby to tak hezky pokračovalo, tak se mi podařilo najít ještě jednu novou fotografii, která se bude po dlouhé době týkat také Zaca, který byl spatřen v ulicích Vancouveru neznámo kdy. Jediné, co se mi o fotce podařilo zjistit bylo to, že byla nafocena v tomto týdnu, takže je poměrně aktuální, i když na ní není Zac moc dobře vidět. Určitě nikdo nezapomněl na to, že tam stále natáčí svůj nový film -"The death and life of Charlie St Cloud". Doufám, že s takovou dávkou článků se tu budeme potýkat častěji, ale abych to nezakřikl, tak stačí psaní a mrkejte. ;)

Ashley před koncertem Miley Cyrus

25. září 2009 v 6:08 | Fanda |  Ashley - Akce
A byl by tu ještě jeden článek, který bych Vám rád pro tento moment ukázal, protože se bude i v tomto případě jednat o Ashley Tisdale, která jak jsem již včera informoval byla na koncertě Miley Cyrus. Dokázala nám, že i ona je obyčejný člověk, který si rád užije koncert i z pohledu publika a né interpreta. Máme tu tři fotografie, které jsou nafoceny ještě před začátkem koncertu a pokud jsem se dobře informoval, tak by tam měl být také Ashleyin přítel Scott Speer. Koncert se uskutečnil ve Staples Center v LA a myslím, že fanoušci Miley by toho napsali mnohem víc, ale pro naše účely to postačí.
http://nd02.galerie.cz/624/161/e1eb9ebf4a_54273746_o2.png?1253851672