Prosinec 2009

Ashley odchází ze salonu Andy Lecompte > 30.12.09

31. prosince 2009 v 13:47 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Jsem moc rád, že aspoň poslední den v roce tu máme k dispozici na výběr z několika článků a budeme ještě chvilku pokračovat, protože jsem si našel čas a podíval se, jestli by tu nebylo ještě něco na vložení a kupodivu se můžete podívat na nové fotografie na kterých byla viděna Ashley Tisdale, když odcházela ze salonu Andy Lecompte v západním Hollywoodu. Dnes ráno jsem vkládal také fotografie na kterých byla viděna Ashley s Vanessou a do tohoto salonu si zašla až po již zmiňované schůzce, tedy včera (30.prosince). Jak to tak vypadá, tak se jednalo především o Ashleyiny vlasy a myslím, že vvýsledek dopadl skvěle. Určitě se na fotografie podívejte. Bohužel o fotografiích není známo nic dalšího, takže můžeme pouze polemizovat o tom, kam měla namířeno poté.

Seznam 10 nejkrásnějších tváří roku 2009

31. prosince 2009 v 9:41 | Fanda |  Zac-Other
Jak už jsem včera avizoval, tak na konci roku je opravdu nejvíc různých anket, kde se zkoumá, kdo byl v uplynulém roce nejlepší, kdo byl nejúspěšnější, kdo byl nejkrásnější a vlastně i tato anketa pojednává o tom, že magazin U.S. uveřejnil seznam "10Nejkrásnějších mladých tváří roku 2009". Do této ankety se zařadil také Zac Efron, jako tomu bylo i v několika předešlých případech, ale tentokrát se umístil na skvělém 4.místě se svým filmem, který už všichni musíte notoricky znát a jen tak pro připomínku nese název - "17 Again". V tomto případě byl lepší pouze Chace Crawford, Kaya Scodelario a Kristen Stewart. Kompletní výsledky naleznete jako obvykle pod perexem. A nezbývá nic jiného, než Zacovi pochopitelně pogratulovat, že se stále drží v TOP 5.
http://nd02.galerie.cz/240/750/9b0a1ec163_53823786_u.png?1252991059

Ashley s Vanessou v Coffee Bean and Tea > 30.12.09

31. prosince 2009 v 9:24 | Fanda |  HSM - Stars
Budeme pokračovat, protože by tu bylo ještě několik článků, které Vás budou určitě zajímat. K dispozici tu máme nové fotografie na kterých můžete vidět Vanessu Hudgens s Ashley Tisdale. Ano, je to neuvěřitelné, ale vážně se tak stalo. Co by si Ashley počala bez svého Coffee Bean and Tea kam už i Vanessu nalákala a stalo se tak ve středu odpoledne (30.prosince) v Toluca Lake, Californie. Pokud si pamatujete, tak nedávno byla viděna Ashley se Zacem a včera i s Vanessou. Je jasné, že si chtěla určitě popovídat, co je nového a všichni tyto rozhovory určitě známe. Když se podíváte na fotografie, tak mi dáte určitě za pravdu, že to holkám moc slušelo a fotky si užijte, protože nikdy nevíte, kdy budou takové společné znovu. Bohužel není známo kam měla tato dvojice namířeno poté.

Happy New Year 2010 with Efron-z.blog.cz!

31. prosince 2009 v 9:00 | Fanda
Musím se přiznat, že tento silvestrovský článek píšu po třech letech působení na tomto blogu poprvé, protože pokud si pamatujete, tak v minulém roce jsem ho zakomponoval do článku k novému designu, tak kdybych psal trochu z cesty, tak se předem moc omlouvám. Určitě nikomu nemusím říkat, co je dnes za den, protože někteří se na něj z celého roku těší vážně nejvíc a proto bych Vám rád popřál do roku 2010 hodně štěstí, zdraví, plno vysněných tužeb a doufám, že nadcházející rok přinese hodně úspěchů a hlavně toho klidu. Jsem strašně rád, že tu s Vámi můžu být a děkuji, že jsem měl tu příležitost Vás všechny poznat, protože tolik skvělých SBéček a přátel, které jsem si díky blogu našel opravdu nikdo nemá. Jedno je jasné, život bez blogu si představuju vážně těžko a proto doufám, že se tu budeme scházet i v nadcházejícím roce. Myslím, že tento rok byl velmi úspěšný a to jen díky Vám věrným fanouškům. Děkuju za ohromnou podporu a dnešek si patřičně užijte. Zvolil jsem trochu netradiční přáníčko, tak snad bude mít aspoň minimální úspěch.

Zac jde s Vanessou do posilovny > 30.12.09

31. prosince 2009 v 8:02 | Fanda |  Zanessa-Candids
Tak Vás tu vítám v posledním dni roku 2009 a předem se omlouvám za včerejší den, kdy jsem články vkládal pouze ráno, ale zastihla mě jedna zásadní rodinná komplikace. Ale dnes začneme rovnou článkem, který se bude týkat Zaca a Vanessy. Když jsem včera ráno psal, že je dost pravděpodobné, že jsou to poslední fotografie tohoto roku, tak jsem se mýlil. V tomto případě se můžete podívat na cestu Zaca a Vanessy do posilovny v Los Angeles ve středu ráno (30.prosince). Jak můžete vidět, tak tento pár se sladil do černo-bílé barvy, ale nicméně fotografií není mnoho a tak pokud se mi v průběhu dne podaří najít ještě nějaké, tak Vám je sem určitě vložim. Jinak Zacův film 17 Again se umístil na první pozici, kde se tentokrát jednalo o chyby a v tomto filmu jich prý podle webové stránky moviemistakes.com bylo přibližně 100. Ale je to v pořádku a nikdo si jich nevšiml.

Vanessyina fotografie z neznámého photoshootu

30. prosince 2009 v 8:16 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Zatím to vypadá, že dnešní den bude po dlouhé době výjmečný, ale doufám, že to nezakřiknu, protože když nejsou články, tak je to to nejhorší, i když je to příležitost, jak si aspoň na chvilku odpočinout. Ale od Ashley Tisdale se dostáváme k Vanesse Hudgens, kde se můžete podívat na jednu novou fotografii, které Vaše oko ještě nemělo možnost vidět. Nicméně by to několik "ale" mělo. Vůbec není znám přibližný datum, kdy byl tento photoshoot nafocen, není znám jeho název, ani za jakým účelem byl nafocen, natož aby byl znám jeho autor. Takže když to všechno shrneme, tak o fotce nevíme vůbec nic. Můžeme pouze doufat, že se v následujících dnech ukáží další fotografie a při nejhorší upadne tato fotografie do zapomnění, i když myslím, že je poměrně povedená.
http://nd03.galerie.cz/233/858/d0ec025d4c_58148196_u.png?1262130045

10. ledna - Mezinárodní den Ashley Tisdale

30. prosince 2009 v 8:04 | Fanda |  Ashley - Other
http://nd03.galerie.cz/245/614/0ff5de195a_58147980_u.png?1262129405
A teď opět trochu z jiného soudku. Internetový portál OkAshley přišel s nápadem, že by se neděle 10.ledna 2010 stala Mezinárodním dnem Ashley Tisdale stejně tak, jako to má například Miley Cyrus nebo Jonas Brothres. Stalo by se tak vůbec poprvé, že by si každý fanoušek 10.1.2010 vzal na ruku náramek v černé a fialové barvě, jako důkaz naší náklonnosti. A myslím, že je to skvělý nápad podporovat tento projekt a protože je důležité, aby se o něm dozvěděl každý, tak na Vás můžu pouze apelovat, aby si každý návštěvník vytvořil jakýkoliv článek, který by na tuto akci upozorňoval, ať už na Facebooku, Twitteru, My Spacu, Youtube apod. Pokud by se chtěl někdo o tomto projektu přesvědčit, tak se můžete podívat na TYTO webové stránky, kde je vše důkladně napsané.

Ashley jde do posilovny Equinox > 29.12.09

30. prosince 2009 v 7:48 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Od ankety k běžnému článku a myslím, že když rovnou napíšu, že se bude jednat o Ashley Tisdale, tak to nebude pro nikoho žádným překvapením, protože se můžete podívat na řadu několika nových fotografií na kterých byla viděna, když si zašla pro svou oblíbenou kávu do Coffee Bean and Tea v blízkosti svého domu v Toluca Lake v úterý dopoledne (29.prosince). Už teď můžete polemizovat o tom, kam měla namířeno, ale když se podíváte na oblečení, tak Vám to určitě dojde. Ashley se nemusí vůbec bát nadbytečným kilogramů, které by přes Vánoční svátky nasbírala, protože měla namířeno do své oblíbené tělocvičny Equinox v západním Hollywoodu.
http://nd03.galerie.cz/731/427/e2f888674f_58147518_u.png?1262128162

Seznam nejvíce výdělečných herců roku 2009

30. prosince 2009 v 7:36 | Fanda |  Zac-Other
Máme tu předposlední den roku 2009, který se opravdu rychle blíží ke svému konci. A jak to tak zvykem bývá, tak v tomto období se dělá nejvíce anket a průzkumů a i já Vám jednu přináším. Prostřednictvím internetového portálu oem.com.mx byl zveřejněn seznam pěti nejvíce vydělávajících herců roku 2009 a na skvělém třetím místě se umístil také Zac Efron. U každého je také napsané jméno filmu, díky kterému se podařilo danému herci vyniknout nejen ve Spojených státech, ale i ve světě. Nicméně je škoda, že je uveřejněn pouze seznam pěti herců, protože by mě docela zajímalo, jak by to dopadlo na nižších pozicích. Již zmiňovaná internetová stránka mi nejde načíst, což je také škoda, ale Zacovi pochopitelně gratuluju a třeba to bude v příštím roce ještě lepší. Kompletní výsledky pod perexem.
http://nd02.galerie.cz/309/049/39c92dcb8f_53334509_u.png?1252141105

Sestry Hudgens odcházejí společně se Zacem z kina

29. prosince 2009 v 18:57 | Fanda |  Zanessa-Candids
Konečně jsem se dočkal také okamžiku, že ještě v tomto roce můžu vložit článek, který se bude týkat Zaca a Vanessy. Ano je to tak, po dlouhé době tu máme článek, který bude všechny zajímat, protože tu máme k dispozici fotografie na kterých byla viděna Vanessa se svou mladší sestrou Stellou a přítelem Zacem po odchodu z kina v Universal CityWalk v pondělí večer (28.prosince). Pokud jsem se dobře informoval, tak se mělo podle všeho jednat o film, který nese název - "Avatar". Momentálně vůbec nevím o čem by to mohlo být, ale jediné, co mi to připomíná je grafický výtvor, ale tuším, že o tom to nebude. ;) Určitě se na fotografie podívejte, i když se Vanessa snažila schovávat, protože je dost pravděpodobné, že jsou v tomto roce poslední.

Scans > US Weekly

29. prosince 2009 v 13:24 | Fanda |  Časopisy
Před okmžikem se mi podařilo narazit na jednu novou zahraniční stránku a tak jsem toho musel hned využít, protože obsahovala jeden scan z magazinu, který moc dobře znáte a nese název - "US Weekly". Jak můžete vidět, tak byla použita fotografie z Vanessyiny cesty na oslavu svým 21.narozenin, které měla 14.prosince. Nicméně je této oslavě venovaý celý článek, kde se píše, že to bylo jako na scéně z High School Musical 4. Podle všeho vše zařídil Zac a pozval také 125 přátel, kde nesměla chybět Ashley, ani Corbin. Tancovalo se na hity od Beyonce a Lady Gaga. Myslím, že to byl opravdu vhodný výběr, Ale Vanessa byla hodně překvapena, říká zdroj, protože si celou dobu myslela, že jde na večeři s rodinou. To bylo v kostce to nejdůležitější z celého článku. ;)
http://nd03.galerie.cz/074/034/922d546b95_58107721_u.png?1262088726

Hollywoodské hvězdy v převlečení žen

29. prosince 2009 v 7:32 | Fanda |  Zac-Gallery
Pokračujeme dál a tato fotka Vás určitě udivila a říkáte si zda je to vůbec možné - není, ale webové stránky Worth1000.com uveřejnily novou grafickou soutěž a k této příležitosti měli účastníci předložit obrazy z nejpopulárnější hollywoodskou hvězdou v přestrojení za ženu. Úkol to nebyl vůbec jednoduchý, ale dokonce se tam v jednom případě vyskytl i Zac a tak se můžete v celém článku podívat na to, jak by mu to slušelo, kdyby byl ženou. Určitě mi dáte za pravdu, že výsledek by nebyl příliš vhodný a raději to necháme tak, jak to je. Když se podíváte na již zmiňovanou stránku, tak se můžete podívat i na další hvězdy, jako je například Robert Pattinson a Taylor Lautner. Myslím, že je to skvělé zpestření a třeba se touto soutěží inspiruje více blogů pořádající různé soutěže.
http://nd03.galerie.cz/987/550/c37eaad8c6_58093210_u.png?1262038128

Ashley odchází se Scottem z Coffe Bean and Tea > 28.12.09

29. prosince 2009 v 7:23 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ještě jednou se moc omlouvám za ten včerejšek a doufám, že dnešek bude o něco lepší, protože tu máme k dispozici nové candids fotografie na kterých určitě poznáte Ashley Tisdale se svým přítelem Scottem. Tento pár byl spatřen při odchodu z Ashleyina nejoblíbenějšího místa na Zemi a určitě budete vědět, že se jedná o Coffe Bean and Tea v Toluca Lake, Californie. Stalo se tak včera ráno (28.prosince). A koho by zajímalo kam měla Ashley namířeno poté, tak to se mi také podařilo zjistit, protože už na svém Twitteru oznámila, že jde do Disneylandu. Určitě se na fotografie podívejte, protože jí to moc slušelo a v posledních dnech nás články s Ashley zachraňují. Což mi připomíná, že jsem takhle včera odcházel z jednoho obchodního centra s kelímkem od kávy a hned jsem si vzpomněl na Ashley.
http://nd03.galerie.cz/302/166/04ae212622_58093211_u.png?1262038129

Guilty Pleasure v anketě o nejlepší album roku 2009

28. prosince 2009 v 18:42 | Fanda |  Ashley - Other
Předem bych se chtěl moc omluvit za dnešní neaktualizaci, ale celý den jsem byl mimo domov a bohužel jsem ráno žádný článek nenašel, ale i tak musím něco najít, protože po nikom nemůžu chtít, aby navštěvoval můj blog a přitom jsem tu nic neměl, takže to by mě docela mrzelo. A protože je stav novinek stále do nebe volající, tak se mi podařilo najít výsledky jedné ankety, které Vás budou možná zajímat. Jedná se o čtenáře CNS, kteří tvořili průzkum o nejlepší album tohoto roku. Světe div se, ale Ashley Tisdale se zařadila do TOP 10 a obsadila se svým albem Guilty Pleasure skvělé 8.místo! Myslím, že je to opravdu úžasné umístění, protože když si vzpomenete, co tento rok vyšlo za alba od jiných interpretů, tak to Ashley dotáhla vážně daleko. Výsledky pod peraxem.

Ashley se Scottem a rodinou v Toluca Lake > 26.12.09

27. prosince 2009 v 19:40 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Je to až neuvěřitelné, ale máme tu článek s candids fotografiemi. A protože tady těch článků za dnešek moc nebylo a ještě k tomu nejsou nějak obzvlášť zajímavé, tak tento vložím ještě dnes a nebudu otálet. Podle názvu článků a úvodní fotografie určitě poznáte, že se bude jednat o Ashley Tisdale, ale protože tu dlouho nic aktuálního nebylo, tak nám to nemůžu ani vadit. Spatřena byla se svým přítelem Scottem Speerem, sestrou Jennifer a rodiči Mikem a Lisou po odchodu z kavárny Joe ve Starbucks v sobotu odpoledne (26.prosince) v Toluca Lake, Californie. Je evidentní, že Ashley přesedlala na jinou značku své tolik oblíbené kávy. ;) Ashley také doufám, že měl každý skvělé Vánoce. Byla tolik zaneprázdněná přípravou večeře v jejím domě, že neměla ani čas nic napsat na svůj Twitter, ale vzkazuje, že nás všechny miluje. Tak neváhejte a určitě se podívejte.

Scany z magazinu People

27. prosince 2009 v 10:34 | Fanda |  Časopisy
O této aktualizaci budete zajisté vědět z jiných webů, ale já tu ještě tento článek nemám, takže jsem se rozhodl, že by se Vám mohl v této svízelné situaci hodit. K dispozici tu máme dva scany ze speciálního vydání magazinu People, který se zeptal tvůrců populární hry The Sims a vytvořil tak náhled toho, jak to v této hře bude možná jednou vypadat. Nedávám je sem jen tak, že by se mi to líbilo, ale když se pozorně podíváte, tak zjistíte, že na prvním scanu můžete vidět Zaca s Vanessou a také Ashley, Lucase a Monique.Na druhém je Corbin, Zac a Vanessa. Ale poznáte i jiné hvězdy, které vystupují ve filmech této dekády. Určitě se na to podívejte, protože hrát hru se svými oblíbenci by bylo určitě velkým zpestřením.

Zacův obal od DVD Me and Orson Welles

27. prosince 2009 v 10:21 | Fanda |  Zac-Gallery
Co si budeme namlouvat, dnes je to s články ještě horší než včera, protože nemáme k dispozici vůbec nic aktuálního, ale nevadí, protože se mi povedlo najít několik článků, které tu snad ještě nemám a mohlo by to být aspoň minimálně zajímavé. Takže začneme prvním článkem, kde se můžete podívat na obal od DVD Zacova filmu, který nese název - "Me and Orson Welles" a tento měsíc měl také premiéru ve Velké Británii. Doufám, že na blogu ještě nic takového nemám a jak můžete vidět, tak po boku Zaca stojí Zacova kolegyně Claire Danes a myslím, že jsem Vás o těchto hercích v předešlém měsíci informoval dostatečně. Dokonce tu máme i tento týden přiložené video z propagování filmu.

Vanessa se Stellou na nákupech > 24.12.09

26. prosince 2009 v 10:29 | Fanda |  Vanessa-Candids
Tak a můžeme pokračovat. Určitě víte, že v posledních dnech bojujeme s nedostatkem článků, nicméně ani dnes to neni o moc lepší, ale máme tu k dispozici řadu několika nových fotografií na kterých můžete vidět Vanessu Hudgens se svou mladší sestrou Stellou při vyzvednutí posledních položek ze skladu v Studio City, Kalifornie na Štědrý večer (24.prosince). Na tyto fotografie se musíte opravdu podívat, protože jsou opravdu výjmečné, ale o tom Vás může přesvědčit úvodní fotografie, protože se strhla přímo válka mezi Vanessou a Stellou s rolemi balícího papíru. Jinak si můžeme povšimnout také Vanessyina odvážného outfitu, který zvolila, protože vzít si to na sebe v Čechách, tak Vás mají lidé za toho největšího blázna. ;)

Ashley na titulní straně magazinu I Love You

25. prosince 2009 v 10:28 | Fanda |  Časopisy
Je to už opravdu dlouho, co jsem na blog vkládal nějaké scany a tak bych to měl určitě napravit. K této příležitosti se mi jeden podařilo opravdu najít a tentokrát pochází z Ukrajiny, což je pro nás určitě novinka, protože je to tuším první scan z této země. Jinak jak už název článku napovídá, tak na titulní stránce můžete spatřit naší Ashley Tisdale. Jedná se prosincové vydání, ale je to bohužel vše, co bych Vám k němu mohl napsat. Ukrajinsky ještě nemluvim. :) Jinak pokud si pamatujete na skupinu Boys like Girls, která natočila s Ashley videoklip k písni Love Drunk, tak se mi podařilo najít ještě jednu verzi, kterou natočila dvojice kluků a pokud máte zájem, tak se na to můžete podívat ZDE. Myslím, že je to opravdu povedená verze.

Corbin pomáhal vařit štědrovečerní večeři v LA

25. prosince 2009 v 10:05 | Fanda |  Corbin Bleu
Tak to se mi vážně jen zdá. Opět se mi podařilo tento článek smazat a to už jsem psal pouze jeho titule, nicméně si vůbec nepamatuju, co v něm bylo, takže budu muset improvizovat. Jinak doufám, že včera našel každý pod stromečkem své velké přání a budeme pokračovat, protože se můžete podívat na řadu několika fotografií na kterých určitě poznáte Corbina, který byl spatřen v centru Los Angeles ve čtvrtek odpoledne (24.prosince), kde pomáhal vařit štědrovečerní večeři. Nicméně vůbec nevím za jakým účelem jí vařil. Možná jen pro nějakou ochutnávku, možná pro sociálně slabší případy. Variant je mnoho a o tom můžeme pouze polemizovat. Jedno je ale jisté a to je to, že je to od něj moc hezké. Ale Corbin nebyl jediný, kde se do této akce zapojil, ruku k dílu přiložila také BooBoo Stewart, Bonnie Hunt a Victor Webster.