Leden 2010

Seznam nejlépe oblékaných žen roku 2009

31. ledna 2010 v 10:19 | Fanda |  Information
Už dlouho jsem na blog nevkládal žádnou anketu a tak by bylo na čase s tím něco udělat. K této příležitosti se mi právě jednu takovou podařilo najít a bude se jednat o magazin TKM, který vytvořil seznam nejlépe oblékaných žen na významných akcích roku 2009. A světe div se, ale do tohoto žebříčku se probojovala na skvělém 5. místě Vanessa Hudgens a hned za ní zůstala na 6. místě Ashley Tisdale. Jak můžete vidět, tak žebříček je hodnocen zespod a na 1. místě se umístila Taylor Swift. Nezbývá nic jiného, než holkám pogratulovat, protože v dnešní době je konkurence opravdu velká a my můžeme doufat, že příští rok touto dobou budeme psát, že Vanessa s Ashley jsou ještě lepší, než tomu bylo v minulém roce a bojují o medailové pozice. Pokud tě zajímá víc, tak stačí rozkliknout celý článek.
http://nd03.galerie.cz/555/267/8ad235d86f_61159377_u.png?1264929008

Ashley se Scottem v Robek’s Juice > 30.1.10

31. ledna 2010 v 9:31 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Můžeme pokračovat dál, protože tu mám k dispozici ještě něco málo, co bych Vám rád na blog vložil. Podívat se tedy můžete na několik nových fotografií na kterých byla viděna opět Ashley Tisdale se svým přítelem Scottem Speerem v ulicích Toluca Lake, včera odpoledne (30.ledna). Vypadá to, že se v Los Angeles výrazně oteplilo, protože tomu nasvědčuje i Ashleyino skvělé oblečení, který jí opravdu moc sluší. Tento pár se zastavil v Robek's Juice pro chlazený nápoj a během čekaní na něj se k sobě tento pár hodně měl, ale to uvidíte na fotografiích. Dále jejich společná cesta směřovala do půjčovny, kde bylo hlavním cílem vypůjčit si nějaký film. Po dlouhé době se také Ashley zcela bez problémů usmívala do všech světových stran a vypadala opravdu šťastně. Tak neváhejte a rozhodně celý článek rozklikněte.

Vanessa odchází z obchodu Diesel > 29.1.10

31. ledna 2010 v 7:51 | Fanda |  Vanessa-Videa
Přeji dobré ráno a půjdeme rovnou k věci, protože včerejším posledním článkem jsou fotografie na kterých byla spatřena Vanessa Hudgens, tak v tom budeme i nadále pokračovat, ale první článek dnešního dne se nebude týkat fotografií, nýbrž paparazzi videa, které tu máme opravdu po dlouhé době. Můžete se podívat na Vanessyinu cestu z obchodu značky Diesel v Melrose v Los Angeles ke svému autu. Video není moc dlouhé, takže se rozhodně podívejte a pokud si budete všímat detailů, tak Vám určitě neunikne, že má Vanessa své auto poměrně dost poškrábané a je tedy pravděpodobné, že se něco přihodilo. Bohužel o tomto aktu nemáme žádné informace, takže o tom nebudeme moc polemizovat a můžeme být rádi, že se nikomu nic nestalo. Kdo neměl příležitost fotografie ještě vidět, tak je naleznete ZDE.

Vanessa opouští Urth kavárnu > 29.1.10

30. ledna 2010 v 16:44 | Fanda |  Vanessa-Candids
Ráno jsem na blog vkládal článek, který se týkal Vanessy Hudgens, která byla spatřena, když opouštěla obchod značky Diesel v Melrose, Los Angeles včera odpoledne (29.ledna) a přicházejí k nám další nové informace, fotky a videa, protože se můžete podívat na další fotografie, které jsou požízeny z téhož dne, ale v tomto případě Vanessa odcházela z Urth kavárny. Určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, že i v tomto případě to Vanesse moc slušelo. Je škoda, že Vanessa byla v kavárně sama a nedoprovázel jí třeba Zac po kterém se také slehla od neděle zem. Myslím, že vše důležité bylo řečeno, tak proč to prodlužovat dalším zdlouhavým komentářem, který není v tomto případě na místě. Určitě se na fotografie podívejte, protože zrovna u Vanessy nikdy nevíte, kdy jsou poslední.
http://nd03.galerie.cz/329/239/dff8ec7cbc_61124566_u.png?1264866188

Ashley odchází ze salonu Byron and Tracey > 29.1.10

30. ledna 2010 v 15:40 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Vypadá to, že dnešní den bude jedním z mnoha dalších povedených, protože tu máme k dispozici další článek, který se bude týkat Ashley Tisdale. V tomto případě se můžete podívat na nové fotografie na kterých Ashley opouštěla salon, který už jsem na blogu zmiňoval několikrát a nese název - "Byron and Tracey" a nachází se v Beverly Hills. Stalo se tak včera odpoledne (29.ledna) a podle všeho se mělo jednat o Ashleyiny vlasy, což je myslím dobře vidět. Na webu je také zmíňka o posilovně, takže je docela pravděpodobné, že jí ještě Ashley navštívila. Myslím, že vše podstané k těmto fotografiím bylo řečeno, tak se určitě podívejte a ještě jedno málé info. Grafická část tohoto blogu byla včera aktualizovaná a najdete několik článků s avatary, které jsou věnované také Ashley, tak pokud budete mít zájem, tak se určitě zastavte. Odkaz je i v menu.
http://nd03.galerie.cz/159/140/dc03c7ea90_61119886_u.png?1264861670

Další nové fotografie z natáčení High School Musical 3

30. ledna 2010 v 10:59 | Fanda |  HSM3 - Gallery
Je to vážně neuvěřitelné, ale další článek tohoto dne se bude týkat fotografií z natáčení High School Musical 3: Senior Year. Myslím, že je skvělé, že téměř po dvou letech tu máme tolik fotografií, ale pomalu mi docházejí nápady na názvy titulku článků. ;) Když se na fotografie opravdu podíváte, tak Vám určitě neunikne, že jsou věnované spíše Ashley Tisdale, která si v HSM zahrála nezapomenutelnou Sharpay Evans. Musel jsem si toto jméno ještě jednou napsat, abych na něj nazpomněl a vrátil se chvilku v čase, když se ještě HSM natáčelo. Věřím tomu, že tyto fotografie nejsou rozhodně poslední a když už se jich v tomto období ukázalo tolik, že se jich na weby dostane časem mnohem víc. Určitě se na ně podívejte, protože jsou opravdu kvalitní. Možná narazíte na fotografii, které Vaše oko už jednou vidělo, ale nechtěl jsem to mazat a celé posouvat. ;)

Nový poster k filmu Bandslam

30. ledna 2010 v 10:45 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Když už tu máme článek, který se týká Vanessy Hudgens, tak v tom budeme ještě chvilku pokračovat, protože se na webu ukázal nový poster z filmu, který nese název - "Bandslam" a vy už si ho musíte určitě pamatovat, protože se s ním v poslední době setkáváme poměrně často. Myslím, že tento článek nebude žádným převratným překvapením, protože tato fotografie se používá snad na všech propagačních materiálech, ale jedna vyjímka by se přeci jen našla a to je změna pozadí a textu. Určitě se na poster podívejte. A byť se tento článek netýká Zaca, tak by tu byla ještě jedna informace, kterou bych chtěl uveřejnit. Polemizuje se o tom, zda si Zac zahraje v novém románu - "Fire", kde by působil jako špion pro CIA. Příběh tvořil Brian Michael Bendis. Tak můžeme doufat, že když Spiderman4 nevyšel, tak tohle bude jistota.

Vanessa na nákupech v Melrose > 29.1.10

30. ledna 2010 v 7:52 | Fanda |  Vanessa-Candids
Mám tu jednu, možná dvě skvělé zprávy pro fanoušky Vanessy, tak jdeme rychle na věc. Po dlouhé době tu máme k dispozici nové fotografie na kterých byla viděna právě Vanessa, když šla z obchodu Diesel v Melrose, Los Angeles. Stalo se tak v pátek odpoledne (29.ledna). Konečně se našel někdo, kdo nám Vanessu vyfotil, protože by byla škoda o tak skvělé fotografie přijít. Určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, že to Vanesse opravdu slušelo a pomalu se dostáváme k té druhé informaci, protože v předešlé článku jsem se zmiňoval o tom, že Ashley vystoupí příští čtvrtek (4.února) na benefičním koncertě - "Help Haiti" a podle všech dostupných informací by se na této akci měla ukázat také Vanessa a dokonce i Zac, takže se máme opravdu na co těšit a můžeme doufat, že budeme mít k nahlédnutí plno společných fotografií, tak nadále sledujte dění na blogu.
http://nd03.galerie.cz/034/344/206e5652e3_61097586_u.png?1264808663

Ashley před posilovnou v Coffee Bean and Tea > 29.1.10

30. ledna 2010 v 7:41 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Po krátké pauze zpět k Ashley Tisdale, ale myslím, že to nebude nikoho překvapovat. Už několikrát jsem si říkal, že musím udělat pro Ashley rozcestník, protože tu o ní máme opravdu nejvíc informací, ale ještě jsem se k tomu nikdy nedonutil. Myslím, že třídění by bylo opravdu nekonečné, ale třeba se tak někdy stane, jinak zpět k článku. Můžete se podívat na nové fotografie na kterých byla spatřena, když odcházela z Coffee Bean and Tea v Toluca Lake (nečekaně). Stalo se tak včera ráno (29.ledna). Po této zastávce měla Ashley hned namířeno do své oblíbené posilovny Equinox a tuším, že budeme mít brzy další fotografie. Jinak se spekuluje o tom, zda Ashley vystoupí ve čtvrtek na benefičním koncetě s názvem - "Help Haiti", tak uvidíme časem, co je na tom pravdy.
http://nd03.galerie.cz/125/096/19a7fcb3c4_61096336_u.png?1264803793

Monique na Data Awards 2010

30. ledna 2010 v 7:30 | Fanda |  Monique Coleman
V poslední době se hodně zaměřujeme na Monique Coleman a protože je leden plný různých ocenění, tak se není čemu divit, protože na jedno takové byla Monique právě pozvaná. K dispozici tu máme několik fotografií na kterých byla spatřena na slavnostním udílení cen DATA 2010. Tato událost se uskutečnila ve čtvrtek (28.ledna) v Hollywood Palladium v Los Angeles. Pokud jsem se dobře informoval, tak toto ocenění se týká všech DJ a tanečních společností, kteří přispívají do hudebního průmyslu. Jinak myslím, že vše podstatné o této akci již bylo zmíněno a závěrem musím podotknout, že to Monique opravdu slušelo. Monique by se měla také ukázat tuto neděli (31.ledna) v epizodě - "The Cleveland Show", kde by měla hovořit o své roli Fontaisha, tak snad budou další fotografie.
http://nd03.galerie.cz/560/042/93b8ebec31_61096335_u.png?1264803789

Ashley odchází z Coffee Bean and Tea - 28.1.10

30. ledna 2010 v 7:22 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
V poslední době to tak bývá, že první článek dne je věnovaný Ashley Tisdale a opravdu se tato skutečnost začíná naplňovat, protože i v tomto případě se můžete podívat na nové fotografie na kterých byla viděna právě Ashley, když odcházela ze svého, tolik oblíbeného Coffee Bean and Tea v Toluca Lake. Stalo se tak ve čtvrtek (28.ledna). Jak můžete vidět, tak Ashley měla ve své ruce tentokrát dva kelímky a ten s fialovým proužkem měla v ruce Ashleyina sestra Jennifer, takže je docela pravděpodobné, že káva byla právě pro ni. Bohužel se Ashley v posledních dnech také schovává za své čepky a né jinak tomu bylo i v tomto případě. Na webu se píše, že návštívila zubního lékaře, tak je možné, že schovává svou nateklou tvář? To ví nejlépe sama Ashley.
http://nd03.galerie.cz/890/453/a5192d2f13_61096378_u.png?1264803888

Zac s Vanessou na nákupu v IKEE

29. ledna 2010 v 14:16 | Fanda |  Zanessa-Candids
Vypadá to, že dnešní den bude opravdu podařený, protože tu máme další článek, který by jsem Vám rád nabídl, ale v tomto případě ho budu muset vložit trochu odlišněji, než je mým zvykem. K dispozici tu máme jednu fotografii na které byla viděna Vanessa se Zacem v nákupním centru, který známe snad všichni a jeho název je IKEA. Nicméně se nejednalo o pražkou IKEU, což je opravdu škoda, ale o centrum v Burbank. Bohužel není znám datum, kdy se tak stalo a fotografie k tomu všemu není ve vhodné kvalitě, proto je vložena tímto formátem, ale určitě své hvězdy poznáte. Podle všeho byl hlavním tématem koberec ze zvířecí kůže a opravdu velké množství ramínek. Je tedy možné, že spekulace o tom, že se Zac s Vanessou chystají bydlet v jednom domě jsou čím dál víc pravděpodobné. Můžeme tedy doufat, že se v následujícíh hodinách, dnech dozvíme další informace.
imagebam.com

Scany z březnového čísla magazinu Safari

29. ledna 2010 v 7:46 | Fanda |  Časopisy
Je to až neuvěřitelné, ale máme tu k dispozici nové scany z magazinu Safari a koho by zajímalo z jaké pochází země, tak se stačí podívat na text článků, ale pro lepší informovanost musím napsat, že se jedná o japonské číslo, kde se opět jako v předešlých případech věnují hlavně outfitům a jelikož je konec ledna, tak tento magazin už je na březen 2010. Myslím, že je potom téměř zbytečné si magazin kupovat, když čtvrtinu si seženete někde na webu a hlavně to potom nikde doma nezabírá místo. ;) Určitě Vám neuniklo, že každému je věnovaná jedna stránka ať už se jedná o Zaca, nebo Vanessu. Můžeme porovnávat různá čísla v různých zemích, ale určitě se shodneme na tom, že ty japonské jsou skoro stejné. Dvojím kliknutím si můžete scan zvětšit a v tomto případě si můžete tak jedině prohlédnout fotografie.
http://nd03.galerie.cz/099/906/df58a829a1_61044104_u.png?1264717378

Fotografie z videa o podpoře filmu na FB

29. ledna 2010 v 7:39 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Včera jsem na blog vkládal článek, který se po nějaké době týkal opět pouze Vanessy Hudgens, která natočila takové krátké video, kde Vás lákala na to, aby se každý, kdo má založený profil na facebooku stal fanouškem filmu Bastly. Vanessa dodala, že by byla moc ráda, kdyby se počet fanoušků dostal až na 15000. Myslím, že časem se číslo ještě několikrát zvětší, ale v tomto případě se bude jednat o několik fotografií z již zmiňovaného videa. Někdo by si určitě řekl, že je to zbytečné, ale musím konstatovat, že fotografie jsou opravdu kvalitní a Vanesse to moc slušelo. Kdyby se našel nějaký človíček, který by video ještě neviděl, tak ho neleznete ZDE. A ještě jedna menší informace. Podle dostupných zdrojů by se měla Vanessa společně se Zacem ukázat na akci s název - "Nokia Theatre" v Los Angeles a datum je stanoven na 4.2.2010.
http://nd03.galerie.cz/829/663/3bdc0e7a75_61044108_u.png?1264717380

Další nové fotografie z natáčení HSM3

29. ledna 2010 v 7:28 | Fanda |  HSM3 - Gallery
Tento článek jsem chtěl vložit snad už někdy před dvěma dny, ale nikdy jsem se k němu už nevrátil, protože času moc nebylo. Budeme malinko cestovat v čase, protože pokud si pamatujete, tak tomu není tak dlouho, co jsem na blog vkládal dvě nové fotografie z natáčení High School Musica 3: Senior Year. Je dobré si tento název čas od času připomenout a myslím, že právě nastal ten okamžik, protože jsem doufal, že se snad ještě někdy nějaké fotografie ukáží a ono se tak opravdu stalo. Jsem si vědom toho, že se jednalo pouze o čistou náhodu, ale můžete vidět nové fotografie přímo z natáčení a k dispozici tu není pouze jedna scéna. Ve většině případech můžete vidět Zaca, poté Vanessu a bez povšimnutí nezůstane ani Monique. Fotografie jsou opravdu kvalitní.
http://nd03.galerie.cz/146/601/0c1ca3a92c_61044107_u.png?1264717380

Ashley s mamkou v salonu Nail Garden > 27.1.10

29. ledna 2010 v 7:19 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Do konce měsíce nám ještě několik dní zbývá, ale musím konstatovat, že leden byl velmi úspěšný a doufám, že to bude i nadále pokračovat. V poslední době začínáme články, které se většinou týkají Ashley Tisdale a tak z toho zatím nesejde, protože se můžete podívat na několik fotografií na kterých byla satřena se svou mamkou Lisou na manikúře, pedikúře a masáži krku v salonu Nail Garden. Stalo se tak ve středu (27.ledna) ve Studio City. Vypadá to, že si Ashley zašla s mamkou na pořádnou relaxaci, ale není se čemu divit, protože které dívce by se taková péče nelíbila, že? Nicméně tu máme k dispozici pouze tři fotografie a k tomu všemu má na očích Ashley většinou brýle, ale musíme přiznat, že i tak vypadala skvěle a můžeme být rádi, že vůbec nějaké fotografie máme, tak se rozhodně podívejte.
http://nd03.galerie.cz/855/308/b4d0362eb4_61044106_u.png?1264717379

Monique na premiéře STOMP > 26.1.10

28. ledna 2010 v 5:59 | Fanda |  Monique Coleman
Článků je dnes opravdu požehnaně a tak co nestihnu vložit teď, tak se na blogu ukáže určitě až odpoledne po mém příchodu ze školy. Myslím, že dnes se ale zatím články střídají skvěle, protože už tu máme Ashley a dokonce i Vanessu a pozadu nezůstává ani Monique Coleman, protože tak, jak o ní nebylo v loňském roce moc často slyšet, tak se opět vrací na scénu, protože byla spatřena v úterý večer (26.ledna) v divadle Pantages na premiéře vystoupení STOMP a abych ještě upřesnil, kde se akce uskutečnila, tak v Hollywoodu. Jak můžete vidět, tak Monique volila růžovou barvu svých šatů, což bylo určitě odvážné rozhodnutí, protože je to vážně taková opravdová pink a v podání Monique vypadá zajímavě. Bohužel zatím nemáme více informací, ale myslím, že vše důležité už bylo zmíněno, tak se na fotografie určitě podívejte.
http://nd03.galerie.cz/441/837/1d619c9ebe_61003791_u.png?1264655099

Vanessa vzkazuje pro fanoušky Beastly

28. ledna 2010 v 5:51 | Fanda |  Vanessa-Videa
Je to až neuvěřitelné, ale po dlouhé době se dostáváme k článku, který se bude týkat Vanessy Hudgens a ještě k tomu to nebudou žádné fotografie, ale k dispozici tu máme jedno nové video, kde Vanessa posílá zprávu pro fanoušky nadcházejícího filmu, který nese název - "Beastly". Pokud se nepletu, tak Vanessa hovoří o tom, že na facebooku je založený profil o tomto filmu a nedávno se přidalo 5000 fanoušků, ale ráda by viděla, aby jich tam bylo rovných 15000. Takže pokud máte zájem a máte facebook, tak můžete toto přání Vanesse splnit a aby to nemusel někdo hledat a ještě si nebyl jistý tím, zda je to přesně ono, tak profil naleznete ZDE. Bohužel o ničem jiném se Vanessa nezmíňila, ale jedno je jisté to je to, že když napíšu, že jí to opravdu moc slušelo, tak mi dáte určitě za pravdu. Jinak divadelní hity z filmu Beastly budou k dispozici až 31.7.2010

Ashley opouští Coffee Bean v Toluca Lake > 27.1.10

28. ledna 2010 v 5:42 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Všechny zdravím a jdeme rovnou na články, protože jich je opravdu několik, ale za to moc času nemáme. Včera jsem končil den s článkem, který se týkal Ashley Tisdale a dnes jím opět začnu, protože se můžete podívat na nové fotografie na kterých byla spatřena při odchodu z Coffee Bean and Tea v Toluca Lake, Californie včera (27.ledna). Jak můžete vidět, tak počet kelímků je vyšší než obvykle a tak by se dalo předpokládat, že měla Ashley poté namířeno opět domu ke svým rodičům a káva byla věnovaná určitě mamce Lise a sestře Jennifer, protože kelímky jsou úplně stejné, jako tomu bylo nedávno. Je evidentní, že Ashley už bez své kávy nemůže být a co je horší, tak už na to naučila plno lidí a teď už i svou rodinu. Nicméně se stále schovávala za svou čepkou, takže jí nikde není vidět přímo do tváře.
http://nd03.galerie.cz/533/645/886a209cc3_61003792_u.png?1264655101

Ashley v ulicích Beverly Hills > 26.1.10

27. ledna 2010 v 17:24 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Myslím, že můžeme pokračovat, protože bych tu pro Vás měl ještě jeden článek, který se bude nečekaně týkat Ashley Tisdale a můžete se tak podívat na nové fotografie na kterých byla spatřena v ulicích Beverly Hills. Stalo se tak včera (26.ledna). Jak můžete vidět, tak Ashley držela překvapivě ve své ruce kelímek ve kterém měla tentokrát místo své oblíbené kávy čaj. Možná se pletu, protože je to pouze má dedukce, ale na kávu to rozhodně nevypadá. Bohužel není známo kam měla Ashley namířeno poté, ale myslím, že to dáme společně dohromady, protože když se podíváte na Ashleyin outfit, tak je to znatelné. Pokud se nepletu, tak boty značky Nike nosí Ashley vyhradně do posilovny a sportrovní oblečení tomu pouze nasvědčuje. Na fotografie se rozhodně podívejte.