Březen 2010

Vanessa odchází z oběda v Aroma Cafe > 30.3.10

31. března 2010 v 6:06 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Pokračujeme tedy dál a pokud bych něco nestihl vložit a to je opravdu vysoce pravděpodobné, tak to dovkládám večer, až přijedu ze školy. Jsem si naprosto vědom toho, že články s Vanessou Hudgens jsou Vámi hodnoceny, jako nejoblíbenější a proto jsem velmi rád, že tu jeden článek s Vanessou opět máme, byť téměř po týdnu. Podívat se můžete na řadu několika fotografií na kterých byla tato hvězda spatřena, když odcházela z Aroma Cafe, kam si zašla na oběd. Ostatně podle fotek je to evidentní. Na webu se psalo, že tam Vanessa byla s nějakým přítelem, ale na fotkách není vůbec zachycen, takže můžeme pouze polemizovat o tom, zda to byl Zac, či nikoliv. Pro upřesnění musím ještě dodat, že se tomu tak stalo včera odpoledne (30.března) ve Studio City, Californie. Fotografie jsou to oproti předešlému případu opravdu kvalitní.

Zac jde na obchodní jednání v LA > 30.3.10

31. března 2010 v 5:57 | Fanda |  Zac-Candids
Dobré ráno. Včera to vypadalo opravdu nadějně a článků tu byla myslím opravdu pestrá škála. Dnes je tomu tak stejně, akorát je strašně málo času, takže to vypadá, že stejně vložím pouze dva články, které budou zajímat snad úplně všechny, tak pojďme na to. K dispozici tu máme po dlouhé době nové fotografie na kterých byl spatřen Zac Efron, když šel na obchodní jednání do Chateau Marmon v Los Angeles v úterý odpoledne (30.března). Podle  všech dostupných informací by se mělo jednat o novou sérii "CougarTown", byť vůbec nevím o co se jedná. Fotografie ale nejsou vůbec kvalitní a netroufám si ani odhadovat, čím jsou nafoceny, ale i tak si myslím, že je to lepší než nic, takže rozhodně nevájekte a společně můžeme doufat, že Zacovi vyjde vše podle plánu. Pokud se vyskytně něco kvalitnějšího, tak to rozhodně aktualizuji. ;)

Nové stills fotografie z filmu Me and Orson Welles

30. března 2010 v 15:50 | Fanda |  Zac-Gallery
Jak jsem již ráno avizoval, tak plním. Jsem tu zase a jsem připraven rychle dovkládat to, co jsem chtěl původně vložit už ráno. Opustíme tedy pro změnu fotografie, které se týkají Ashley Tisdale a obrátíme se na postavu, která čeká na opačném břehu a podle úvodní fotky určitě poznáte, že se jedná o Zaca. K dispozici je tu řada několika nových fotek, které pocházejí z filmu - "Me and Orson Welles, který se natáčel už dlouho dozadu. Jsem si vědom toho, že některé fotografie jsem na blog už vkládal, ale protože se mi to už pomalu začíná všechno motat dohromady, tak jsem je vložil všechny, aby Vám nějaká neunikla. Myslím, že to nebude na škodu a jsou poměrně kvalitní, takže se rozhodně podívejte. Jinak bych se chtěl ještě vrátit ke Kid's Choice Awards, které proběhlo v uplynulých dnech a přesněji ke kategorii "Movie Actor", kde byl Zac nominovaný, ale bohužel neobstál a vyhrál Taylor Lautner z filmové ságy "Twilight".

Ashley odchází ze salonu Andy Lecompte - 29.3.10

30. března 2010 v 7:37 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Pokud patříš mezi pravidelné návštěvníky tohoto blogu, tak ti rozhodně neuniklo, že se hodně času věnujeme Ashley Tisdale a né jinak tomu bude i v tomto případě. Jak jsem již v předešlém článku avizoval, tak Ashley ještě před zkouškou nového seriálu Hellcats zaskočila do svého opravdu oblíbeného salonu Andy LeCompte, kde si nechala upravit vlasy na již zmiňovanou zkoušku, nebo si také nechala odplést cop, který tam dva dny měla. Určitě nebude žádným překvapením, když napíšu, že se tak stalo včera (29.března) a Ashley vypadala úžasně, byť se to může zdát, jako ohraná fráze. Myslím, že jsem vložil to, co jsem původně vložit chtěl a ostatní články, které se mi podařilo najít si budou muset nějakou dobu počkat, protože čas je neúprosný. Určitě se na fotografie podívejte, není jich moc. ;)

Ashley odchází z domu svých rodičů > 29.3.10

30. března 2010 v 7:29 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Jak již brzy zjistíte, tak se budeme věnovat stále Ashley Tisdale, která měla včera opravdu pestrý den. Nejen, že byla spatřena, když měla namířeno do posilovny, ale také v tomto případě odcházela z domu svých rodičů v Toluca Lake, Californie a jak jsem již zmiňoval, tak se tak stalo včera (29.března). Nejsem si ale úplně jistý tím v jaké časové posloupnosti jsou fotografie nafocené. Myslím, že nám to ale vadit nebude, protože jsou skoro totožné s těmi, které jsem vložil před okamžikem. Ashley také ještě navštívila kadeřnictví, ale o tom až za chvilku a běžela na svou zkoušku do nového seriálu Hellcats, kde by měla vystupovat a už teď je s projektem moc spokojená. Myslím, že se tomu dočtete na oficiálním Twitteru Ashley. Musím ještě pochopitelně podotknout, že jí to opravdu moc slušelo, ale je škoda, že se kontaktu s paparazzi vyhýbala.

Ashley jde do posilovny Equinox > 29.3.10

30. března 2010 v 7:23 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Dobré ráno. Nemusíte se bát toho, že bych ani dnes nevložil náležitou dávku článků, ale pouze mám později školu, takže mám trochu času. Zrovna dnes těch článků musí být tolik a pokud nestihnu vše vložit v tento moment, tak je dovkládám rozhodně odpoledne. K dispozici tu máme nové fotografie na kterých byla Ashley Tisdale spatřena, když měla namířeno do své oblíbené posilovny Equinox v západním Hollywoodu. Stalo se tak v pondělí ráno (29.března). Jak můžete vidět, tak Ashley opravdu ráda preferuje napletený cop, který jí ale rozhodně moc sluší. Určitě nesmím zůstat pouze u copu, protože celkově Ashley působila skvěle a určitě mi dáte za pravdu. Myslím, že není potřeba se nadále věnovat tomuto článku, protože jich nás ještě plno čeká, ale na fotografie se rozhodně mrkněte.

Ashley na svém kole v Touca Lake > 28.3.10

29. března 2010 v 16:59 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Opět Vás tu vítám a rovnou se omlouvám těm návštěvníkům, kteří tu byli už ráno, ale bohužel jsem nenarazil ani na jeden článek, který bych mohl vložit. Věřte, že ani pro mě to není moc příjemné, protože tady sedím potom úplně zbytečně a nevím, co dělat. Pojďme tedy rychle k článku ve kterém se budeme věnovat Ashley Tisdale, která byla spatřena na svém kole, když byla nakoupit pár potravin v obchodě - "Trader Joe's" v okolí Toluca Lake. Pro upřesnění se tomu tak stalo včera (28.března). Podle slunce můžeme říct, že to muselo být v pozdních odpoledních hodinách. Jak můžete vidět, tak Ashley měla stále ten cop, který ukázala na narozeninové oslavě Pereze Hiltona o den dříve. Určitě se na fotografie podívejte, protože jsou moc povedené, byť se Ashley přímého kontaktu s fotoaparáty vyhýbala.

Ashley na narozeninové oslavě Pereze Hiltona > 27.3.10

28. března 2010 v 17:06 | Fanda |  Ashley - Akce
Vypadalo to, že se dnes už neozvu, ale opak je pravdou, protože se ukázal jeden článek, který by Vás mohl zajímat. Nebudu dlouho tajit, že se jedná o Ashley Tisdale, protože to zaručeně každý pozná, ale jeden háček by to přeci mělo. Článek je tak aktuální, že se ukázal pouze na jednom zahraničním webu a to pouze v galerii, takže k němu není věnovaný ještě ani článek, takže nemůžu s přesností napsat o jakou akci se jednalo, ale pokusím se. Podle nadpisu by se mělo jednat o Pereze Hiltona a jeho narozeninovou párty, protože právě oslavil své 32. narozeniny. Akce se uskutečnila včera (27.března). Pokud si někdo tyto články vůbec čte, tak mu toto jméno musí přijít povědomé a nebyl jediný, protože jsem zapátral do minulosti a před rokem se Ashley na této akci ukázala také. Pro připomínku se na foto můžete podívat ZDE. Jinak musíte uznat, že jí to opravdu moc slušelo. Ashley opět začíná přitvrzovat! ;)
Updates: 19:22 - Vložené jsou další fotografie.

Zac Efron: Jak si žije hvězda Muzikálu ze střední

28. března 2010 v 11:37 | Fanda |  Information
Tak Vás tu všechny opět zdravím. Omlouvám se, že aktualizuji až teď, ale bohužel dnes se mi nepodařilo najít ani jeden článek se kterým by se dalo pracovat. Náhodou jsem se ale podíval na seznam a v odkazech na super.cz jsem narazil na článek, který se týká Zaca Efrona. Jsem si vědom toho, že v poslední době jsou to samé články, ale bohužel se nedá nic dělat. Jak můžete vidět podle nadpisu článku, tak se bude jednat o nový dům Zaca a Vanessy, který se nachází podle všeho ve Vancouveru. Já opravdu nevím, jestli je článek založený na pravdě, ale myslím, že už se někde něco podobného jednou ukázalo. Tedy aspoň tento bazén si pamtuji. Určitě si článek přečtěte a kdo by měl zájem podívat se na fotografie, které jsou asi nejdůležitější, tak je naleznete ZDE. Dům je to pravdu velký. ;)

Vanessa Hudgens - O co půjde v Sucker Punch?

27. března 2010 v 11:27 | Fanda |  Vanessa-Other
Když jsem náhodou narazil na to BRAVO Girl, tak u něj ještě na okamžik zústaneme, protože jsem si ho důkladněji prohlédl a našel tam ještě něco, co by se nám mohlo hodit. Tentokrát nepůjde o žádné scany, ale o rozhovor, který Vanessa poskytla o svém novém filmu, který nese název - "Sucker Punch" a natáčel se v loňském roce. Vanessa prozradila, že to bylo opravdu namáhavé, ale víc už neřeknu, protože všechno naleznete po rozkliknutí celého článku. A pokud jsem se dobře informoval, tak jeho premiéra by se měla uskutečnit až v příštím roce a to tedy 25.3.2011. Je to ještě hodně daleko, ale myslím, že to uteče jako voda. Jsem si vědom toho, že článek už nepotřebuje žádný zbytečný komentář, který by článek ještě více natahoval, protože rozhovor mluví za vše.

Ashley na titulní straně Bravo Girl!

27. března 2010 v 11:06 | Fanda |  Časopisy
Omlouvám se za delší časové prodlení, ale musel jsem si něco vyřídit. Budeme pokračovat dál a rozhodně zústaneme u Ashley Tisdale, protože se na zahraničním webu ukázala titulní stránka magazinu Bravo Girl!, které vyšlo nedávno u nás. Jsou dvě možnosti, jak se titulka dostala až tam. 1. Někde se najde člověk, který posílá scany již zmiňovaným webům a nebo 2. jsou ze zahraničí tak dobří a hledají si informace i v tak málem státě, jako jsme právě my. Proto se budeme raději přiklánět k té první možnosti, protože to není poprvé, co se tam naše vydání ukázalo a doufám, že brzy se k tomu připojí i ostatní scany. Jinak po rozkliknutí celého článku si můžete přečíst, co by mělo být původně v již rozebíraném magazinu. A nadpis zní jednoznačně: Ashley Tisdale: "Pořád se hledám".

Ashley odchází z premiéry The Last song > 25.3.10

27. března 2010 v 9:54 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Přeji příjemné, i když né příliš slunečné sobotní ráno. I dnešek nám nabízí řádu několika článků, tak pojďme na ně. Myslím, že pro nikoho nebude žádným překvapením, když se budeme ještě chvilku bavit o Ashley Tisdale, která byla ve čtvrtek spatřena na premiéře filmu - "The Last song", kde by měla být hlavní postavou Miley Cyrus. Včerejším posledním článkem je video, kde můžete vidět příchod Ashley se svou starší sestrou Jennifer do kina Arclight Hollywood, které se nachází v Los Angeles. A v tomto případě tu máme poslední fotografie na kterých odchází z již zmiňované akce se svým přítelem Scottem, který celou dobu nebyl nikde vidět. Ashley byla opravdu ochotná a dokonce se i podepisovala. Určitě se na fotografie podívejte, protože jich není moc a myslím, že jsou opravdu povedené. Doufejme, že se brzy ukáže něco opět aktuálního.  

Video z premiéry The Last song > 25.3.10

26. března 2010 v 16:36 | Fanda |  Videa
Myslím, že dnes nestihnu vložit vše, co jsem původně ještě vložit chtěl, protože je toho stále dost a pro mě je každý pátek vyvrcholením celého týdne, kdy ne mě padá únava, takže pokud to nedovkládám v průběhu dneška, tak rozhodně zítra. Věnujeme se stále Ashley Tisdale, která opět vyrazila do společnosti a tentokrát na premiéru filmu - "The Last Song", kde by měla být hlavní hvězdou Miley Cyrus se kterou je Ashley několikrát vyfocena, ale tentokrát se můžete podívat na odlehčenou na jedno video, které bylo pořízeno z příchodu Ashley a její sestry Jennifer, kde se akorát Ashley pozdravila s několika lidmi. Bohužel není zřetelné, co jim říkala, ale v některých momentech jí jde slyšet. Pokud ještě někdo neviděl fotografie, tak jsou hned pod tímto článkem, kde naleznete také odkaz na další pokračování.

Ashley a Monique na premiéře 'The Last Song' > 25.3.10

26. března 2010 v 16:12 | Fanda |  HSM - Stars
Tak a vracím se k tomu o čem jsem v předešlém článku hovořil. Sotva Ashley změnila barvu svých vlasů a zašla si ke kadeřníkovi na menší úpravu, tak vyrazila na akci zvanou - "The Last Song", což měla být jakási premiéra, která se uskutečnila ve čtvrtek (25.března) v kině  Arclight Hollywood, které se nachází v Los Angeles. Už podle úvodního článku můžete vidět, že Ashley tam nebyla sama a doprovázela jí její starší sestra Jennifer a kolegyně z HSM Monique Coleman. Na této akci bylo plno dalších hvězd a pro fanoušky Miley Cyrus tu mám menší překvapení, protože je s ní Ashley několikrát vyfocena. Jak můžete vidět, tak Ashley byla opravdu ochotná, protože se vyfotila se svými fanoušky i přes záterasy, která byly rozhodně na místě. Jelikož fotografií je opravdu velké množství a nahrát na blog se mi je nepovedlo všechny, tak se na některé můžete podívat ještě ZDE.

Ashley opouští salon Andy LeCompte > 25.3.10

26. března 2010 v 16:01 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ráno jsem vstával o něco později, než jsem původně plánoval, takže mi bohužel nezbylo moc času na vkládání, ale už jsem opět zde a musím uznat, že mám rozhodně co dělat, protože článků rapidně přibylo. Ještě se ale budeme zdržovat převážně u Ashley Tisdale, která byla spatřena opět, když odcházela z LeComte salonu, kde si nechává barvit, stříhat a česat své vlasy. Jak můžeme vidět, tak Ashley je tam v posledních dnech pečená, vařená, ale vše má svůj důvod. Když se chystá na akci, tak musí vypadat skvěle, to je přeci jasné, ale o tom se budeme bavit až za okamžik. Musím ještě podotknout, že se tak stalo včera (25.března) v Los Angeles. Určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, že jí to moc slušelo, ale nepamatuju si na okomžik, kdy jsem řekl, že by jí to snad neslušelo. Jinak bez svého telefonu by nedala ani ránu. ;)

Vanessa Hudgens v Jamba Juice > 24.3.10

26. března 2010 v 6:02 | Fanda |  Vanessa-Candids
Já bych ještě rád uveřejnil jeden článek, který se pro změnu bude týkat Vanessy Hudgens, která byla spatřena ve středu (24.března), když odcházela z obchodu Jamba Juice, odkud si odnesla dvě kávy. Jak můžete vidět, tak bez svého klobouku nedá v poslední době ani ránu, ale musíte uznat, že i tak jí to opět moc slušelo. Otázkou ale zůstává pro koho měla ten druhý kelímek. Je téměř evidentní, že pro Zaca, ale také se můžu mýlet, že? Je to pouze můj osobní názor. Bohužel Vám ale neřeknu, kde se tak stalo, protože o fotografiích nemáme k dispozici žádné další informace, ale i tak si myslím, že v tomto případě by byl další zdlouhavý komentář naprosto zbytečný, takže pokud máte zájem podívat se na tyto nové fotky, které už možná někdo z Vás viděl, tak stačí rozkliknout celý článek a okomentovat je jako včerejší článek s Ashley Tisdale, tedy aspoň v tak hojném počtu. ;)

Ashley odchází z Planet Blue > 25.3.10

26. března 2010 v 5:52 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Tak Vás tu opět vítám po opravdu zařilém včerejšku. I dnešek nabízí několik novinek, ale jelikož jsem ve skluzu, tak je nestihnu vložit všechny v tento moment, ale nemusíte se ničeho bát, protože je vložím nejpozději odpolene. Včera to bylo téměř 1:1, protože tu bylo několik článků s Ashley a několik se Zanessou. V tomto případě se budeme ale věnovat Ashley Tisdale, která byla spatřena, když opouštěla svůj opravdu oblíbený obchod Planet Blue v Beverly Hills a stalo se tomu tak včera odpoledne (25.března). Ashley se začala opět schovávat, ale myslím, že se jí to v nějakých případech nepovedlo a i tak jsou fotografie opravdu kvalitní. Ty tašky jsou opravdu skvělá a dokonce to i vypadá, že má Ashley vlasy ještě tmavší, než tomu bylo včera na sluníčku. Učitě je spokojená a moc jí to slušelo, tak se určitě mrkněte.

Zac odchází ze zdravotnického zařízení > 24.3.10

25. března 2010 v 15:53 | Fanda |  Zac-Candids
Vypadá to, že dnešní den bude opravdu dnem povedeným, protože už tu máme za sebou novou image Ashey Tisdale a společné fotografie Zanessy a k tomu všemu tu máme ještě něco málo, co se mi podařilo najít a budeme se bavit o Zacovi, který byl spatřen včera (24.března), když opouštěl zdravotní zařízení v Beverly Hills, tedy aspoň podle toho, co jsem se dočetl za zahraničním webu. Bohužel se Zac snažil schovávat, což se mu částečně povedlo, díky čepici, kterou měl na hlavě. Jak můžete vidět, tak si nesl v ruce knihu s názvem - "Wonderland Avenue". Podle všeho Zac mění také svou image a nechává se "zarůst", ale nevím, jak dlouho mu to bude Vanessa trpět. :) Jediné, co nám zbývá je doufat, že se nepřihodilo nic závažného a snad se dočkáme dalších fotek ze života našich cast. Zůstaňte věrní a nadále sledujte aktuální dění na efron-z.blog.cz.

Zac s Vanessou v Malibu > 23.3.10

25. března 2010 v 6:06 | Fanda |  Zanessa-Candids
Tak tento článek jsem vážně vůbec nečekal a tak doufám, že ho stihnu ještě vložit, protože času je sakra málo. :) K dispozici tu máme po nových fotkách Ashley Tisdale další zajímavost a to jsou po opravdu dlouhé době nové fotografie na kterých byla viděna Vanessa se Zacem na procházce v Malibu. Stalo se tomu tak v úterý odpoledne (23.března). Jak můžeme vidět, tak vysoké teploty panují i v Americe, protože tam lidé začínají chodit opravdu čím dál více odhalení a především Vanessa. Fotografie jsou opravdu kvalitní, ale bohužel není známo kam měl tento pár namířeno poté. A nezbývá nic jiného, než doufat, že se to třeba ještě dozvíme a hlavně, že tohle nejsou poslední fotky a brzy se nějaké další ukáží. Neváhejte a rozhodně se na ně podívejte, protože jsou skvělé.

Ashley Tisdale: Brunette Is Back!

25. března 2010 v 5:47 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Je to tak! Ashley Tisdale je zpět a dokázala nám to novou barvou svých vlasů a vrátila se tak ke své přírodní barvě. Nikdo může oponovat tím, že si teprve zvykl na blond a Ashley je opět brunetka. Na těchto fotografiích jí můžete spatřít, když odcházela ze salonu v Los Angeles a stalo se tomu tak včera odpoledne (24.března). Ashley nebyla tentokrát sama, ale doprovázela jí mamka Lisa. Je evidetní, že blond barvu jen tak nezakryjete a bude to chtít trochu více času na to, aby barva vypadala tak, jak si bude Ashley přát. Ale musíte uznat, že je to opět příjemná změna, ale vůbec nikdo o tom nevěděl a Ashley se to podařilo utajit. Možná tak učinila proto, že bude hrát v novém seriálu Hellcast. Uvidíme časem, jestli se Ashley rozhodne vlasy ještě přebarvit a nebo jestli zůstane u hnědé. Ale když se k ní vrátila už několikrát, tak věřím, že už si je jen tak nepřebarví. Už můžu pouze dodat, že jí to moc sluší. A co říkáte na změnu vy?