Duben 2010

Zac odchází ze studia v Hollywoodu > 29.4.10

30. dubna 2010 v 22:15 | Fanda |  Zac-Candids
Posledním článkem tohoto měsíce budou nové fotografie na kterých byl spatřen po krátké pauze opět Zac Efron. Pokud jsem se dobře informoval, tak by měl na fotkách odcházet ze studia v západním Hollywoodu a pro upřesnění se tomu tak stalo ve čtvrtek odpoledne (29.dubna). Jak můžete vidět, tak Zac se snažil schovávat, ale před našimi paparazzi je to naprosto zbytečné, protože před nimi nikdo neunikne. Také je naprosto evidentní, že je Zac fanouškem skupiny Black Eyed Pease o čemž nás přesvědčuje jeho tričko. Byla by tu také ještě jedna informace, která by Vás mohla zajímat, protože se jedná pochopitelně také o Zaca a jeho nový film s názvem - "The Death and Life of Charlie St. Cloud", který by měl mít premiéru už 30.července 2010 a co je ještě lepší, tak v tento den má premiéru také Vanessyin film - "Beastly". Fanoušci budou mít těžké rozhodování na jaký film vůbec jít.

Lucas na posteru k filmu I Kissed A Vampire

30. dubna 2010 v 22:05 | Fanda |  Lucas Grabeel
Měl bych tu pro Vás ještě pár restíků, které jsem nestihl ráno a odpoledne vložit. Opustíme na okamžik články s Vanessou, Zacem a Ashley a dostaneme se opět aspoň na okamžik k Lucasovi, protože se mi podařilo sehnat poster z filmu o kterém jsem Vás už několikrát informoval a nese název - "I Kissed A Vampire". Zbrusu nový celovečerní film nám nabídne 17 původních písní a premiéra by se měla uskutečnit v červnu tohoto roku na Seattle Mezinárodním filmovém festivalu. Pokud by někoho zajímalo, kdo se nachází po Lucasovu boku, tak se jedná o Drewa Seeleye a Adrian Slade. Pokud si pamatujete, tak jsem na blog nedávno vkládal fotografie na kterých byl Lucas spatřen právě s Adrian na pláži, kde probíhalo samotné natáčení. Rozhodně se máme ještě na co těšit, takže se na tento velmi povedený poster podívejte.

Ashley na čerpací stanici > 29.4.10

30. dubna 2010 v 5:48 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Můžeme pokračovat dál a jsem moc rád, že se Ashley Tisdale vrací opět na scénu, protože tu máme k dispozici další nové fotografie na kterých byla spatřena na čerpací stanici v Los Angeles a pro upřesnění se tomu tak stalo včera odpoledne (29.dubna). Pokud jsem se dobře informoval, tak Ashley zrovna opouštěla studio, kde se připravovala na natáčení nového filmu - "Sharpay's Fabulous Adventure". Opět můžeme říct, že jí to opravdu moc slušelo a když k tomu zafoukal trochu vítr, tak tomu dodal tu šťávu. Doufám, že se budeme s Ashley stýkat ještě hodně dlouho. Jsem si také vědom toho, že dnes Vás moc nepřijde a proto bych chtěl i tomu zbytku popřát, aby neskončil nikde v ohni a co nejméně poranění spojených s popáleninami od ohně. ;) Mějte se hezky.

Scany z magazinu Nylon - Květen 2010

30. dubna 2010 v 5:38 | Fanda |  Časopisy
Opět Vás tu jako tradičně vítám a můžeme jít na články, byť jich tento týden bohužel moc není. Už několik dní se věnujeme novému photoshootu, který Vanessa Hudgens nafotila pro magazin, který už snad nemusím ani zmiňovat, ale je to mou povinností, takže nese název - "Nylon". Možná Vám přijde, že je to stále dokola, ale není tomu tak, protože v tomto případě se můžete pro změnu podívat na sceny z již zmiňovaného čásla, které by mělo vyjít v květnu. Každý, kdo rozklikne celý článek, tak zjistí, že je číslo založené na hodně psaných článků a ještě aby tomu tak nebylo, když se jedná rovnou o tři hvězdy a na fotkách z přípravy na focení shootu můžete vidět kromě Vanessy také Ashley Greene a Potiu Doubleday. Myslím, že tímto článkem můžeme obstojně kapitolu Nylon uzavřít.

Ashley odchází ze salonu Byron & Tracey > 28.4.10

29. dubna 2010 v 10:24 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Tak Vás tu všechny moc zdravim a předem se omlouvám, že píšu, tak pozdě, ale včera jsem přijel pozdě ze školy a dnes se mi podařilo (nečekaně) zaspat. Musím říct, že jsem velmi rád, že Vám můžu konečně nabídnout nové fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale, když odcházela ze svého oblíbeného vlasového studia - "Byron & Tracey", který se nachází v Beverly Hills. Pro upřesnění se tomu tak stalo včera odpoledne (28.dubna). Než na 100% překryjete blond barvu, tak je evidentní, že si musíte vlasy nejlépe několikrát přebarvit, protože se hnědá rychle smývá, takže známe důvod, proč se tam Ashley zastavila. Také jsem se dočetl, že se ještě ten večer zůčastnila se svou rodinou slavnostního vyhlášení American Idol, který má v USA opravdu velký úspěch a do světa nám zanesl plno skvělých hvězd. Rozhodně se na fotky podívejte, protože nikdy nevíte, kdy budou opět těmi posledními. ;)

Nové promo na MTV Movie Awards 2010

28. dubna 2010 v 5:55 | Fanda |  Zac-Videa
Po našich hvězdách se doslova slehla zem a tudíž tu nemáme žádné nové fotografie. Místo toho se ale na svět dostalo první video na slavnostní předávání cen - "MTV Movie Awards 2010", které se uskuteční v neděli (6.června) v Los Angeles. Nejsem si tím úplně jistý, ale pokud se nepletu, tak nám Zac společně s Kristen Bell a Dyddim představují letošního moderátora slavnostního udílení, kterým by se měl stát Aziz Ansari. Video je poměrně krátké, takže se na něj určitě podívejte a nemusíte se bát toho, že by Vám zabíralo čas. My můžeme pouze doufat, že se co nevidět ukáží nějaké aktuální články, kde se dozvíme něco nového ze života našich cast. A k tomu všemu je už tohle druhé video, které mám vložené pod sebou a to se mi vůbec nelíbí. ;)

Vanessa Hudgens - Nylon Cover Shoot

27. dubna 2010 v 7:39 | Fanda |  Vanessa-Videa
Dobré ráno. I dnešní den si pro nás jako tradičně připravil něco nového ze světa našich hvězd, tak jdeme na to, protože času je poměrně málo. K dsipozici tu máme tentokrát video, které je celé věnované pouze Vanesse Hudgens a pochází z příprav na focení photoshootu se kterým se v poslední době setkáváme opravdu poměrně často. Kdo by stále váhal, tak se jedná o shoot pro magazin - "Nylon". Mezi určitými scénami nám Vanessa poskytla také rozhovor, ale protože jsem si video prohlédl pouze bez zvuku, tak by se mělo jednat něco o filmu - "Sucker Punch". Možná hovořila o ničem úplně jiném, ale to už je teď jedno. Když se na toto opravdu kvalitní video podíváte, tak se možná zasmějete tomu, jaké dělá Vanesse legrační obličeje. Rozhodně jí to ale moc slušelo, takže neváhejte. ;)

Ashley na nákupech v Planet Blue > 25.4.10

26. dubna 2010 v 17:59 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Měl bych tu pro Vás ještě jeden článek a doufám, že je to pro dnešek vše, protože tu mám ještě pár věcí, které bych měl udělat. Ale zpět k článku! K dispozici tu máme další nové fotografie na kterých můžete vidět Ashley Tisdale s Aly Michalkou a její sestrou AJ na cestě do nákupního centra - "Planet Blue", které se nachází v Malibu, Californie. Stalo se tak v neděli odpoledne (25.dubna). Jak můžete vidět, tak si holky nesou také točenou zmrzlinu a ani se jim nedivim, protože se výrazně oteplilo vážně všude. Po rozkliknutí celého článku se můžete podívat na několik fotografií, ale veřte, že nejsou všechny a zbytek naleznete v galerii. Myslím, že jsou opravdu povedené a Ashley to jako tradičně moc slušelo. Jako v předešlém případě zvolila velmi lehký outfit, který doplnila svými oblíbenými sandály.

Další pokračování shootu pro Teen Vogue

26. dubna 2010 v 7:05 | Fanda |  Zac-Gallery
Pokud si pamatujete, tak jsem na blog vkládal minulý čtvrtek fotografie z photoshootu, který Zac nafotil pro magazin - "Teen Vogue" už v roce 2008, ale až teď se dostávají na web všechny nafocené fotografie. Zmiňoval jsem se o tom, že je fotek celkem něco přes 60 a tak tu máme další pokračování tohoto shootu, který nafotil Bruce Weber. Určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, že je to shoot opravdu povedený a čím více fotek tu máme, tím je to lepší, protože už dlouho se tu žádný shoot, který nafotil Zac neukázal. V tomto případě by se mělo jednat o 12 nových fotek a z minulého článku jich tu máme 11, což dohromady činí 23 fotek. Je tedy evidentní, že jich před sebou máme ještě více jak 37. Články mají mezi sebou určitou návaznost, takže i zde Vám musím nabídnout možnost podívat se na první část tohoto shootu, kterou naleznete ZDE.

Další titulní strana magazinu Nylon

26. dubna 2010 v 7:02 | Fanda |  Časopisy
Bohužel i tady budeme mít plno nejasností, protože se na svět dostala další titulní stránka magazinu o kterém jsem se v minulosti zmiňoval už několikrát a nese název - "Nylon". Nejsem si ale vůbec jistý tím z jaké pochází země, ale s velkou pravděpodobností se jedná o Ameriku, kde byla použita úplně jiná fotka, než ta která je na korejském vydání tohoto magazinu. Doufejme tedy, že se aspoň v co nejbližší době ukáží nějaké další scany, které tento magazin musí zákonitě obsahovat, jelikož je hlavním tématem na titulní straně Vanessa, Ashley Greene a Portia Doubleday. Myslím, že i v tomto případě se jedná o velmi povednou titulku a třeba se dočkáme toho, že tyto nové fotky obsadí i naše BRAVO. Pokud máte zájem porovnávat obě titulní stránky, tak tu úplně první naleznete ZDE.

Vanessa se svými přáteli

26. dubna 2010 v 6:59 | Fanda |  Vanessa-Candids
V dalším článku dnešního dne se budeme věnovat Vanesse Hudgens a myslím, že si zde opět najde každý to, co mu nejvíc vyhovuje, protože pestrost článků je velká a budeme se točit kolem našich tři nejdůležitějších hvězd. Jak jsem již už avizoval, tak se jedná o fotografie, kde můžete vidět Vanessu společně se svými přáteli. Bohužel není vůbec známo, kdy a kde byly fotky nafoceny, takže Vám nemůžu poskytnout nic konkrétního. Myslím, že je to poměrně škoda, ale určitě na to podle fotek přijdeme. Můžeme o tom pouze polemizovat, ale podle úvodní fotky by se dalo říct, že se jedná o nějakou oslavu. Na další fotce má Vanessa Santovu čepku, takže šlo možná o nějakou vánoční akci a první dvě fotky po rozkliknutí článku jsou čístě soukromé. Všechny jsou ale ve skvělé kvalitě, takže se nemusíte vůbec bát ztráty času.

Scany z magazinu StyleWatch - Květen 2010

26. dubna 2010 v 6:57 | Fanda |  Časopisy
Omlouvám se, že všechny dnes vložené články budu muset dopsat, ale ráno jsem se dostal jako tradičně do časového skluzu a jelikož musí být zrovna dnes tolik článků, tak se mi to nechce dopisovat. Však to určitě moc dobře znáte.:) Začneme tedy výjmečně scany na kterých můžete mimo jiné také vidět Ashley Tisdale, kde je vyfocena v plavkách na své poslední dovolené. Musím se přiznat, že už si ani nepamatuju, kde to bylo, ale to není až tak důležité. Určitě Vám neunikne, že se v obou případech jedná o jakousi módní policii a myslím, že Ashley obstála všude na výbornou. Ještě musím závěrem dodat, že se jedná o květnové vydání magazinu StyleWatch a určitě se na scany podívejte, protože je to zase něco jiného, než v tomu bývá obvykle.

Ashley jde do studia v Burbank > 23.4.10

25. dubna 2010 v 10:37 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
I tento článek jsem mohl vložit už včera, ale bohužel nebyl vůbec čas. Určitě nikomu neuniklo, že se bude jednat o Ashley Tisdale, která byla nejprve spatřena, když si zašla pro nějaké kostýmy na natáčení další filmu s názvem - "Sharpay's Fabulous Adventures" a foto naleznete popřípadě ZDE a dále její cesta měřovala na nějakou pracovní schůzku do místního studia v Burbank. Jako v předešlém případě se tomu tak stalo v pátek (23.dubna). A jak můžete vidět, tak Ashley byla momentálně zaneprázdněná telefonátem, ale tentokrát bylo na oko jasné, že si udělala něco s vlasy, protože jí to jako tradičně moc slušelo. Rozhodně se na fotografie podívejte, protože to zatím vůbec nevypadá, že by se mělo něco v nebližší době ukázat, i když by byl snad každý moc rád.

Zac jde ke svému autu v Hollywoodu > 23.4.10

24. dubna 2010 v 19:12 | Fanda |  Zac-Candids
Já bych se chtěl nejprve omluvit, že tento článek píšu tak pozdě, ale celý den jsem byl mimo město a tím pádem jsem nestihl oběhnout ani Affiliates. Pokud půjde vše podle plánu, tak si Vás oběhnu během dnešního dne. Jinak půjdeme k tomuto článku, kde určitě na fotografiích poznáte Zaca, který byl spatřen v pátek (23.dubna), když měl namířeno do svého auta v Hollywoodu. Jak můžete vidět, tak si s sebou nesl velkou zelenou tašku, ale vůbec není známo kam měl namířeno. Možná by mě napadla jedna myšlenka, ale tu neberte vůbec vážně. Poslední dobou Zac poměrně často chodil do nemocnice a tak by se mohlo stát, že by si tam mohl jít na pár dní poležet. Je to ale velmi nepravděpodobné. Pod paží si nesl nějaké papíry a spekuluje se o tom, že by se mohlo jednat o novou roli. Doufejme, že se časem dozvíme mnohem víc. 

Vanessa odchází z domu svých rodičů > 23.4.10

24. dubna 2010 v 10:05 | Fanda |  Vanessa-Candids
Opustíme články s Ashley Tisdale a vrátíme se k Vanesse Hudgens, která byla spatřena, když odcházel z domu svých rodičů s velkým počtem kartonových krabic. Stalo se tak včera odpoledne (23.dubna) ve Studio City, Californie. Vanessa nebyla zrovna dvakrát nadšená z přítomnosti paparazzi a tak rychle namířila do svého auta. Určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, že jí to moc slušelo a sportovní aoutfit Vanesse proště sluší. Když se podíváte na tu první fotografii pozorněji, tak Vám určitě neunikne, že v záběru je také Vanessyina mamka a mladší sestra Stella, která má na nohou brusle na led. Doufám, že se nepletu, ale je to tak. ;) Jinak bych tu měl ještě jednu připomínku, Vanessa si nesla spolu s krabicemi také DVD Bandslam, takže si s rodinou udělal příjemné odpoledne.

Ashley na titulní straně magazinu - "Twist"

24. dubna 2010 v 8:05 | Fanda |  Časopisy
Už teď je jasné, že dnešek se velmi podařil, nehledě na to, jaké je venku krásné počasí. Doufám, že tak hojný počet článků nás bude oplývat mnohem častěji, ale ještě tu máme něco, co bych rozhodně rád zveřejnil. Je mi jasné, že tu máme v poslední době plno scanů z různých magazinů, ale když si to tak vezmete, tak je to dobře, protože máme naše hvězdy stále na očích a nemají tak šanci upadnout do zapomnění. V tomto případě se Ashley vyšplhala až na místo nejvyšší a tím je opět titulní strana magazinu - "Twist". Podle dostupných informací by se mělo jednat o květnové vydání, ale tentokrát se podíváme až do Mexika. Myslím, že i v tomto případě se titulní strana opravdu povedla, ač je znát, že úprava proběhla, byť nebyla na místě, protože tento shoot je vážně úžasný.

Další pokračování shootu pro magazin Nylon > 2010

24. dubna 2010 v 7:53 | Fanda |  Ashley - Gallery
Tento článek bude zaměřen pro všechny fanoušky Ashley Tisdale, protože pro ně mám skvělou zprávu. Již 22.března jsem na blog vkládal pět fotek z photoshootu, který nafotila Ashley pro magazin - "Nylon". Jak můžete vidět, tak tento magazin fotí poměrně hodně shootů, protože jedním z těch posledních byla právě také Vanessa Hudgens a další. Po měsíci čekání tu máme k dispozici další nové fotografie z tohoto shootu, kde Ashley vypadá opravdu úžasně a určitě mi dáte za pravdu. Je jasné, že bude hodně používaným na grafiku o webech s Ashley, ale to je jedině dobře, protože už to chtělo nějakou inovaci. Ani v tomto případě se foto nevyhnulo značnému zdroji, ale myslím, že nám to vadit rozhodně nebude. :) Starší fotky naleznete ZDE.

Ashley na titulní straně magazinu Cosmopolitan

24. dubna 2010 v 7:40 | Fanda |  Časopisy
Následující dva články se budou i nadále věnovat Ashley Tisdale, ale myslím, že to bude poměrně příjemné. Už v týdnu jsem chtěl vložit, jako první tento scan z magazinu o které jsem se již v nedávné době bavil a nese název - "Cosmopolitan". Ashley se dostala opět na titulní stránku tohoto květnového vydání a podle všech dostupných zdrojů by se mělo jednat o ukrajinské číslo. Nejsem si ale úplně jistý tím, zda se jedná o pravou fotku, která byla použita, protože jsem ještě něco takového neměl příležitost spatřit, byť se o blog starám třetím rokem. Podle mého se jedná o fotomontáž, kde má Ashley jiné tělo. Musím uznat, že se titulka opravdu povedla a bylo by skvělé, kdyby tento shoot opravdu existoval. Nicméně Vám neprozradím o co v tomto číslu jde, ale fotka rozhodně stojí za okomentování.

Ashley má namířeno do Eastern Costume > 23.4.10

24. dubna 2010 v 7:29 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Pokračovat budeme článkem o kterém by se dalo konstatovat, že se dal čekat. Už podle nadpisu článku poznáte, že se jedná o Ashley Tisdale, která byla spatřena, když odcházela ze svého oblíbeného Coffee Bean and Tea v Tolucale Lake, Californie a měla namířeno do Eastern Costume v Hollywoodu, kde si byla vyzednout nějaké kostýmy na natáčení dalšího filmu - "Sharpay's Fabulous Adventures" a jak už Ashley sama zveřejnila na svém Twitteru, tak je v plánu opravdu hodně oblečení růžové barvy. Myslím, že nic jiného by se ale od Sharpay (Ashley) čekat nedalo. Ještě pro upřesnění tyto fotografie pocházejí z pátku (23.dubna). Ashley vypadala tentokrát opravdu zvláštně, ale bude to evidentně těmi vlasy. Neváhejte a podívejte se na aktuální fotografie. ;)

Zanessa odchází z L.A. Family Housing 2010

24. dubna 2010 v 7:19 | Fanda |  Videa
Opět Vás tu jak jinak, než vítám a jsem moc rád za Vaší návštěvu. Včera těch článků bylo opravdu hodně a byť jsem Vás informoval o tom, že jich je ještě víc, tak už jsem je nestihl bohužel vložit. Omlouvám se a budu se Vám to snažit vynahradit dnes, tedy aspoň částečně. Včera jsem na blog vkládal jako první článek fotografie na kterých byla k zastižení Vanessa se Zacem po odchodu z After párty v Avalon Hollywood a zaručeně si na fotografie pamatujete. A aby byl tento článek kompletní, tak se mi podařilo najít i video, které nám situaci ještě lépe nastíní. Je poměrně krátké, takže se nemusíte bát toho, že by Vám zabíralo jeho sledování plno času a myslím, že je to takové příjemné zpestření. Určitě bych měl ještě dodat, že se tak stalo ve středu (21.dubna) a právě máte možnost sledovat Zanessyin odchod do přistaveného auta. ;)