Duben 2010

Nové fotky pro Hairstyle Guide > 2009

18. dubna 2010 v 10:38 | Fanda |  Ashley - Gallery
Můžeme pokračovat dál, ale pro změnu se podíváme na něco jiného. Už delší dobu tu nebyl k vidění žádný photoshoot, ale dnes je tomu jinak. K dispozici máme několik fotografií na kterých můžete vidět opět Ashley Tisdale na shootu, který nafotila pro Hairstyle Guide magazine, již v minulém roce. Autorem tohoto krásného shootu byl Christopher Kilkus a vy už jste měli možnost vidět první čtyři fotografie, zbytek by měl být pro Vaše nepoznaný. Myslím, že se Ashley rozhodně povedl a zaručeně se stane jedním z mnoha opravdu používaných na Vaše grafické výtvory. Rozhodně je to příjemné zpestření a můžeme pouze doufat, že naše hvězdy nebudou otálet a začnou něco nového urychleně fotit. Určitě mi dáte za pravdu, že dělat designy z jednich fotek stále dokola je nudné. :)

Scany z německého BRAVA - 14.4.10

18. dubna 2010 v 10:30 | Fanda |  Časopisy
Dobré ráno. I dnešní den si pro nás přichystal několik novinek, tak jdeme na věc, protože tu budu sedět hodně dlouho. Prvním článkem dnešního dne budou scany z německého vydání magazinu BRAVO. Mnoho z Vás už sceny mělo příležitosti vidět, ale já jsem je nechtěl nějak vkládat, ale protože je včera uveřejnil také web ashleytisdale.org, tak jsem si řekl, že bych je Vás přeci jen mohl ukázat. A když už jsem tedy napsal název stránky ze které jsem scany čerpal, tak je celkem jasné o koho v tomto případě půjde. Ashley Tisdale je v poslední době opět v hned několika číslech a dokonce i u nás. Jako tradičně proběhlo i zde takové porovnávání Ashley vs. Sharpay a vidět můžeme dokonce i Scotta. Rozhodně se na sceny podívejte, protože to jsou daleko zajímavější články, než ty, které občas píše naše BRAVO, ale to už je snad všem známo.

FILM BANDLSAM KE SHLÉDNUTÍ!

17. dubna 2010 v 13:10 | Fanda |  Vanessa-Videa
Na doporučení mého SBéčka Summer píšu tento článek, protože pro Vás mám něco, co Vás bude zaručeně zajímat. Je to vážně neuvěřitelné, ale mám pro Vás odkaz na kterém se můžete podívat na film, který natočila Vanessa Hudgens a můžete hádat o jakém je řeč. Já Vás rozhodně nebudu napínat a prozradím, že se jedná o Bandslam. Film je sice v Angličtině, ale s českými titulky, takže by to nemuselo až tak vadit. Nemusíte se bát toho, že je video ve špatné kvalitě, nebo, že by se musel stahovat. Je normálně přístupný na internetu a stačí kliknout pouze na poličko play. Je dlouhý více než 01:46 minut, takže si na něj budete muset udělat trochu více času, ale ten, kdo ho chtěl vidět určitě nepohrdne. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat Summer za skvělý typ a určitě udělala radost nejen mě, ale i Vám. A teď už zbývá jediné, pokud máš zájem film vidět, tak klikni ZDE.

Zac s Vanessou na čerpací stanici > 16.4.10

17. dubna 2010 v 10:32 | Fanda |  Zanessa-Candids
Jak jsem již avizoval v předešlém článku, tak se budeme ještě jednou věnovat Zacovi, ale tentokrát nebude sám, ale doprovázela ho jeho přítelkyně Vanessa Hudgens. Říkal jsem, že si dnes každý příjde na to své. K dispozici tu máme další nové fotografie na kterých můžeme vidět tento pár na čerpací stanici v Los Angeles. Pro upřesnění se tomu tak stalo včera odpoledne (16.dubna). Vidět můžete převážně Zaca, protože Vanessa byla koupit něco dobrého na cestu, ale i tak se snažila schovávat - škoda. Nicméně není známo, kam měl tento pár namířeno poté, ale pokud se během dne ukáže něco konkrétního, tak popřípadě článek dopíšu. Vypadá to, že Zac mění svou image a nechává si narůst vousy. Popřípadě nikam moc nechodí a tak se mu spíše nechce. :)

Zac hovoří o Me and Orson Welles

17. dubna 2010 v 10:24 | Fanda |  Zac-Videa
Po článcích s fotkami je na čase udělat menší změnu a vložíme video, byť je nemám moc rád. :) Toto video je ale o něco starší a můžete v něm vidět Zaca, který hovořil převážně o své postavě Richardu Samuelsovi ve filmu, který všichni zaručeně znáte a včera jsem se o něm dokonce zmiňoval. Ano, jedná se o Me and Orson Welles. Určitě nikomu neunikne, že neopmněl ani na vydání tohoto filmu na DVD. Rozhovor je krátký, takže se nemusíte bát toho, že by Vám jeho prohlížení zabralo mnoho času. Myslím, že video bylo natočeno ještě někdy mezi natáčením, protože tam má Zac tak specificky načesané vlasy, jako právě ve filmu. Mělo by to být tedy v roce 2008. Myslím, že to ale nikomu vadit nebude, protože Zac vypadá stále stejně. Dnes se k němu ještě jednou vrátíme. ;)

Ashley na natáčení filmu Hellcats > 16.4.10

17. dubna 2010 v 10:09 | Fanda |  Ashley - Hellcats
Vypadá to, že i dnešní den se nadmíru povedl, protože tu pro Vás mám další články a myslím, že si každý najde to své, protože se opět vrátíme k Ashley Tisdale, protože se mi podařilo sehnat několik fotografií z natáčení pilotního filmu - "Hellcats", kde by si Ashley měla zahrát roztleskávačku společně s Aly Michalkou. O tom jsem Vás již nedávno infromoval, takže by to mohl už každý pomalu vědět. Tyto fotografie pocházejí přímo ze samotného natáčení filmu a stalo se tomu tak včera odpoledne (16.dubna) v kanadském Vancouveru. Jak můžete vidět, tak Ashley vypadala lépe, než kdy jindy a sršila úsměvem. Určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, že jí to opravdu moc slušelo a myslím, že jde vidět, proč tolik svého volného času trávila právě v posilovně. Rozhodně se na fotografie podívejte, jsou ve skvělé kvalitě.

Nová stills fotografie z filmu Beastly

17. dubna 2010 v 7:29 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Pokračujeme článkem, který se bude týkat Vanessy a zatím to vypadá, že pro tento okamžik vystřídala naší Ashley. Po krátké pauze se budeme chvilku věnovat filmu, který se jmenuje - "Beastly" a zajisté je Vám známo, že v něm hraje Vanessa hlavní roli po boku Alexe Pettyfera. V tomto článku se dozvíte dvě velmi zajímavé informace a tak se pustíme rovnou na tu první. K dispozici tu máme další zcela novou, HQ stills fotku z již zmiňovaného filmu, kterou snad ještě moc lidí nemělo možnost spatřit a ta druhá zpráva je, že v pondělí (19.dubna) by na MTV měla běžet premiéra oficiálního traileru k filmu Beastly. Je tedy evidentní, že se brzy dostane i na blog. No uvidíme, jestli bude k zastižení u nás, ale na fotku se rozhodně podívejte, protože je moc povedená.

Vanessa v pořadu Kurzy vaření > 8.4.10

17. dubna 2010 v 7:19 | Fanda |  Vanessa-Videa
Dobré ráno. Myslím, že včera tu bylo k vidění plno zajímavých článků a já doufám, že i dnes budou pokračovat. Ještě, než se pustíme k něčemu přeci jen aktuálnějšímu, tak bych chtěl vložit ještě jedno video, které jsem měl v plánu uveřejnit už včera, ale nicméně mi to nevyšlo a určitě nemusím ani podle názvu článku už zmiňovat o koho se bude jednat. V poslední době tu máme samé novinky týkající se Vanessy, ale doufám, že to nezakřiknu. Toto video bylo natočeno už 8.dubna tohoto roku a Vanessa byla jako host v pořadu "Nedělní Set-up kurzy vaření", kam jí pozvala Brittany Snow. Vanessa tam ale nebyla sama a doprovázela jí Jessica Stroup. V tomto případě ale neuvidíte Vanessu vařit, ale praktikovat nějaké cvičení. Hosté si odnesli Vivitar podvodní kameru, šortky Rock Revival, hodinky Deuce a značkové boty Blowfish.

Sladký Zac Efron: Pašerák drog!

16. dubna 2010 v 19:37 | Fanda |  Information
Díky mému skvělému SBéčku Summer Vás můžu ještě lépe informovat o události o které jsem se zmiňoval už dnes ráno, ale článek nebyl moc rozsáhlý. Nejen na zahraničních webech se píše o tom, že by si měl Zac Efron zahrát hlavní roli ve filmu, který nese název - "Snabba Cash". Já se o něm už nebudu více zmiňovat, protože všechno podstatné naleznete po rozkliknutí celého článku, akorát jsem ho přes překladač vložil do Češtiny, protože článek pochází ze slovenského portálu topky.sk. Nejen jim, ale především Summer bych chtěl poděkovat, že nás tímto informovala o poměrně zajímavém článku a rozhodně se nebudu bránit i v budoucnu tomu, když mě budete i nadále informovat o tom, co se děje ve světě našich cast, protože tento blog je pro fans a je skvělé, když se společně podílíme na jeho tvorbě. ;)

Zac s Vanessou na pláži v Malibu > 13.4.10

16. dubna 2010 v 17:21 | Fanda |  Zanessa-Candids
Omlouvám se za krátkou pauzu, ale už jsem zpět a přináším další várku fotografií na kterých můžete vidět opět Zaca a Vanessu pohromadě. Ano, opravdu se tak stalo a spatřeni byli na pláži v Malibu v úterý (13.dubna). Je evidentní, že si to moc užívají a to je moc dobře. Aspoň můžeme ukázat autorům článků v našem BRAVU, že to, co bylo napsané před 14 dny byla opravdová, ničím nepodložená lež a můžeme doufat, že už se nic takového nebude opakovat. Jen je škoda, že je všude Zac od Vanessy tak daleko, ale jinak jsou fotky v poměrně dobré kvalitě, takže se na ně rozhodně podívejte a třeba budou mít i nějaké pokračování. Bohužel o fotkách nemáme více informací, ale myslím, že toto je pro naše účely úplně postačující a další zdlouhavý komentář by byl úplně od věci. ;)

Vanessa si nechala opravit fotoaparát > 15.4.10

16. dubna 2010 v 16:28 | Fanda |  Vanessa-Candids
Tak můžeme opět pokračovat a možná budete překvapeni, ale věnovat se budeme Vanesse Hudgens. Nicméně v poslední době tu máme plno fotek, ale články bývají mnohdy opravdu nepřesné a to se právě u fotek s Vanessou stává. Podle všeho byla spatřena ve Studio City, Californie a stalo se tomu tak včera odpoledne (15.dubna). Nejsem si tím až tak úplně jistý, ale mělo by se jednat o fotoaparáty a videa. Možná si zašla pouze do opravny, protože se ukázala nějaká závada na fotoaparátu, který obdržela k narozeninám od svého přítele Zaca. Je taky možné, že šlo o koupi úplně nového fotoaparátu. O tom můžeme vážně pouze polemizovat, ale určitě si každý všimne toho, jak moc to Vanesse sluší. A proto bude jistější, když rozkliknete celý článek. Bohužel fotek není mnoho.

Nový obal od DVD Me and Orson Welles

16. dubna 2010 v 5:42 | Fanda |  Zac-Gallery
Můžeme pokračovat dál a tentokrát je naše pomyslná zastávka Zac, protože se můžete podívat na nový obal od DVD filmu, který musíte už všichni zaručeně znát a nese název - "Me and Orson Welles". Pokud si někdo pamatuje, tak takové ukázky jsem na blog vkládal už několikrát, ale toto DVD by se mělo na trh dostat ve Velké Británii už za tři dny, tudíž 19.dubna a v USA někdy v červenci. Raději se ani nezajímám o to, kdy se dostane až k nám. Myslím, že to budě někdy v zimě. Pokud si někdo tedy vzpomene na předešlé obaly, tak mi dá určitě za pravdu, když napíšu, že tento vypadá vážně asi nejlépe. A podle všeho by si měl Zac zahrát hlavní roli v připravovaném filmu - "Snabba Cash". Tento film je založen na románu Jense Lapiduse a stal se hitem na počátku roku ve Švédsku. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet.

Vanessa v centru Los Angeles > 14.4.10

16. dubna 2010 v 5:27 | Fanda |  Vanessa-Candids
Dobré ráno. I dnešní den si pro nás přichystal aktuální články a tak pojďme hned k věci. Jako první se i v tomto případě budeme věnovat Vanesse Hudgens, která byla spatřena ve středu (14.dubna), když si podle dostupných zdrojů zašla na jogurt, ale vážně nevim, co je na tom pravdy. Ostatně v tom kelímku mohlo být cokoliv. ;) Pro upřesnění se tomu tak stalo v Los Angeles. Ještě ten den se ale Vanessa zastavila na návštěvě u svých rodičů v západním Hollywoodu. A jak můžete vidět, tak nepohodlné podpatky vyměnila za opravdu příjemnou obuv. Také nedávno pro rozhovor na MTV prozradila, že je moc ráda, že se Ashley Tisdale vrací v podobě Sharpay v novém filmu, který nese název - "Sharpay's Fabulous Adventure" a měl by se točit v příštím roce.

Dnes vychází nové číslo BRAVA!

15. dubna 2010 v 16:27 | Fanda |  Časopisy
Opět jsem zavítal na portál, který každý zná a jmenuje se bravo.cz a protože právě dnes vyšlo nové číslo, tak nám nabízí několik informací. Vypadá to, že budou psát o našich cast častěji, jako je tomu právě v zahraničí, ale ještě se musíme dopracovat k něčemu pravdivému. Po rozkliknutí celého článku si můžete přečíst rady od Ashley Tisdale, jak být sexy. Na titulní stránce je také nadpisek o tom, že Zac chce mít super tělo. A k tomu všemu neleznete poster s Ashley Tisdale. Toto číslo vypadá rozhodně lákavěji, než to předešlé a tak pokud by se našel někdo, kdo by se chtěl se scany opět podělit, tak budu moc rád, když mi je pošlete na mail: FC.HighSchoolMusical@seznam.cz a já je uveřejním pochopitelně pod vaším zdrojem zde na blogu. ;)

Zac s Vanessou v Brazílii > 2009

15. dubna 2010 v 16:13 | Fanda |  Zanessa-Candids
Měl bych tu pro Vás ještě jeden článek, který jsem chtěl vložit už dnes ráno, ale díky mému zaspání z toho sešlo. Proto doufám, že teď už mi do toho nic neplánovaného neskočí a budu mít konečně po tomto opravdu těžkém týdnu trochu klidu. Nebudeme tedy otálet a půjdeme rovnou k věci, protože tu máme k dispozici dvě nové fotografie na kterých byla spatřena Vanessa se svým přítelem Zacem a mnozí z Vás už zaručeně ví o čem bude řeč. Podle dostupných zdrojů byl tento pár spatřen minulý rok na dovolené v Bazílii a v obou případech můžete na fotkách vidět převážně Vanessu, která si to opravdu užívala. Jak můžeme vidět byla také na lodi a nepohrdla ani sklenkou piva. Bohužel nic víc k tomuto článku nemůžu napsat, protože o fotkách nic konkrétního nevíme. Ale rozhodně se podívejte.

Vanessa odchází ze Zacova domu > 14.4.10

15. dubna 2010 v 6:13 | Fanda |  Vanessa-Candids
Tak můžeme pokračovat dál a mám tu pro Vás článek u kterého jsem si jistý, že Vás bude rozhodně zajímat. Vracíme se k Vanesse Hudgens a tentokrát s aktuálními zprávami. K dispozici tu máme nové fotografie na kterých byla spatřena, když odcházela ze Zacova domu v Los Angeles, ve středu odpoledne (14.dubna). Soudím tak ale podle sebe, protože si z jednoho videa a plno dalších fotografií pamatuji na tuto strmou cestu, která vede právě k Zacova domu. Jak můžete vidět, tak to pro Vanessu nebylo moc příjemné, protože si musela sundat své boty a dojít to k příjezdové cestě pěšky. Určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, že jí to opravdu moc slušelo. Já jsem tedy moc nadšený a o to větší radost mám, když se na webu ukazují zprávy, že bude v létě hrát v novém muzikálu - "Rent". Uvidíme časem, jak to všechno dopadne.

První foto z natáčení filmu Hellcats > 13.4.10

15. dubna 2010 v 6:05 | Fanda |  Ashley - Hellcats
Dobré ráno. Zprvu jsem si myslel, že by mohlo být dnes vše v reativním pořádku a na články budu mít tím pádem dostatek času. To jsem ale nevěděl, že se mi podaří zaspat, takže to s časem není moc valné na to, kolik jsem chtěl vložit článků. Proto se raději bez dalších okolků můžete podívat na nové fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale na prvním dni natáčení nového filmu, který nese název - "Hellcats". Stalo se tomu tak v úterý (13.dubna) a kde jinde, než ve Vancouveru. Jak můžete vidět, tak jí celou dobu doprovází Ashleyina mamka Lisa a miláček Maui. Také je definitivně potvrzena Ashleyina role roztleskávačky, protože pod svým dlouhým kabátem schovávala dres. Moc jí to slušelo, i když vypadala poměrně unaveně. Ale rozhodně se na fotografie podívejte a já se pokudsím o ještě jeden článek. ;)

Vanessa Hudgens & Zac Efron "postavili" nemocnici!

14. dubna 2010 v 6:02 | Fanda |  Information
Já Vás tu i dnes pochopitělně moc zdravím a omlouvám se, že jsem za celý den vložil pouze tento článek a k tomu všemu vypadal tak neforemně, ale bohužel ráno mi nezbylo moc času. Stav novinek je stále do nebe volající, ale opravdu si vážím Vaší návštěvy, takže bych hledal tak dlouho, dokud bych něco použitelného prostě nevložil. Nemůžu po nikom chtít, aby navštěvoval i nadále tento blog, když tu přeci nic není. Na tento článek jsem narazil na bravogirl a to jen z důvodu, že v poslední době píšou tyto magaziny opravdu zajímavé věci o našich cast, viz. poslední číslo BRAVA. Přeci jen to ale vypadá, že tento magazin bude mít aspoň nějakou úroveň, protože píše o opravdu uskutečněné a pravdivé problematice. Jsem moc rád, že tentokrát přicházím i s něčim pozitivním.

Nové fotky Vanessy se svými fanoušky

13. dubna 2010 v 17:21 | Fanda |  Vanessa-Candids
Že by to konečně vypadalo na všechny vložené články? Ano, je to tak. Podařilo se mi sehnat ještě pár fotografií, které Vás budou určitě zajímat. Určitě nikomu neuniklo, že je na všech Vanessa Hudgens, což je pochopitelně vzhledem ke stavu aktuálních novinek úžasné. Všude jí můžete vidět, ale se svými fanoušky. Některé fotografie jsou staršího data a některé jsou určitě novější, dokonce se k nám dostala také jedna fotka ještě z natáčení High School Musical3: Senior Year a v článku je náležitě označena. Myslím, že by nebylo na místě vkládat ji samotnou, když jich tu máme tolik. Můžeme pouze doufat, že se opět ukáže něco aktuálního, byť by to měla být nějaká maličkost. Fanouškům setkání s Vanessou zajisté přejeme, ale komu by se podobná fotka nelíbila, že? ;)

Corbin v klubu Rock of Agnes > 6.4.10

13. dubna 2010 v 17:06 | Fanda |  Corbin Bleu
Jak jsem již ráno avizoval, tak plním. Už včera jsem chtěl následujcí dva články vložit, ale bohužel mi to čas nedovoloval. Dnes to sice neni o moc lepší, ale nechci se na nic vymlouvat, takže půjdeme rychle k věci. K slovu se hlásí po opravdu dlouhé době také Corbin Bleu, který se ukázal na slavnostním odhalení portrétu Constantina Maroulisa, kterého můžete vidět pochopitelně po Corbinova boku. Nicméně se tomu tak stalo už 6.dubna v hudebním klubu "Rock of Ages" a pokud si ještě vzpomínáte, tak mimo jiné tam Corbin nedávno představil také svůj portrét. Nejsem si tím až tak jistý, ale podle všeho by se tak stalo v New Yorku, jen pro informovanost. Článek není obzvláště rozsáhlý, takže se na něj určitě podívejte a myslím, že zde není potřebný žádný zbytečný komentář.