Duben 2010

Ashley odchází se Scottem z oslavy narozenin > 2.4.10

5. dubna 2010 v 1:23 | Fanda |  Ashley - Videa
Už delší dobu jsem nevkládal na blog žádné video a tak bych to měl rozhodně napravit, byť videa vkládám nerad. :) V sobotu jsem Vás informoval o tom, že se Ashley Tisdale ukázala se svým přítelem Scottem Speerem na oslavě 21.narozenin Alyson Michalky a určitě si někdo z Vás řekne: "Proč tam nebyla také Vanessa, když s Aly natáčela film Bandslam?". Bohužel odpověď na tuto otázku neznám. Ale zpět k tomu, co jsem původně měl v úmyslu. Když už tu tedy máme fotografie, tak se mi podařilo najít video, které nám situaci ještě lépe nastíní a pomyslně tím definitivně tento článek uzavřeme. Jak můžete vidět, tak Ashley nasedala do přistaveného auta, kde už se bohužel schovávala, ale jedno pozitivní nám toto video přínáší. Můžete se podívat na to, jak vypadají Ashleyiny šaty zezadu. Pokud někdo fotografie ještě neviděl, tak je naleznete ZDE. Ashley měla také včera (4.dubna) odcestovat do Vancouveru na natáčení seriálu Hellcats, tak ať se jí daří.

Vanessa na nákupech v Planet Blue > 3.4.10

4. dubna 2010 v 14:58 | Fanda |  Vanessa-Candids
Jsme v půlce dnešního nedělního dne a před sebou máme ještě jeden článek a myslím, že udělám radost všem fanouškům Vanessy Hudgens, protože právě o ní se budeme v tento okamžik bavit. Jak jsem si pročítal komentáře u jiných blogů, tak každý už netrpělivě čeká až se Vanessa někde ukáže, tak doufám, že si fotky náležitě užijete, protože jsou poměrně čerstvé. Tak jdeme na to! Vanessa si zašla včera odpoledne (3.dubna) na nákupy se svou kamarádkou Brittany Snow do nákupního centra Planet Blue v Malibu a určitě si tento obchod vybavujete ve spojitosti s Ashley Tisdale, která je tam také často. Fotografie máme i zevnitř, takže se nemusíte bát toho, že by Vám snad něco uteklo a tam si Vanessa také sundala své brýle. Jak můžeme vidět, tak Vanessa preferuje pohodlnější oblečení a pro tento den volila dlouhé fialové šaty. Myslím, že jsou opravdu vzdušné a Vanesse pochopitelně moc sluší.

Ashley se Scottem na nákupech v Malibu > 3.4.10

4. dubna 2010 v 9:55 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Tak Vás tu opět zdravím a vrátíme se do běžných kolejí, protože tu máme k dispozici nové fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale se svým přítelem Scottem na menších nákupech v Malibu, Kalifornie. Stalo se tomu tak včera odpoledne (3.dubna). Podle všeho by měla Ashley tento víkend odcestovat do Vancouveru, kde by mělo probíhat nějaké natáčení nového seriálu Hellcats, takže budeme mít nějakou dobu od fotek určitě pauzu. Jinak pokud se na fotografie pozorně podíváte, tak si povšimnete, že Ashley má na sobě plavky a pokud se nepletu, tak Scott také, takže je docela pravděpodobné, že jejich další cesta směřovala k nějakému bazénu. Možná se pletu, ale myslím, že tyto plavky měla také na své poslední dovolené a tunika, kterou na sobě Ashley má je docela průhledná. Necháme se překvapit. ;)

Scany z magazinu People

4. dubna 2010 v 1:05 | Fanda |  Časopisy
Je to téměř neuvěřitelné, ale jsem moc rád, že Vám můžu po několika dnech nabídnout také něco jiného, než fotografie s Ashley Tisdale. Už to tu vypadala trochu monotónně a myslím, že tohle bude takové příjemné odlehčení, protože tu máme k dispozici nové scany z magazinu - "People" a konkrétněji se jedná o dubnové vydání, takže je opravdu čerstvé. K vidění jsou dvě strany, které se v obou případech týkají Vanessy Hudgens a jejího stylu, který je podle mého názoru skvělý. Myslím, že nikomu neuniklo, že řeč půjde především o botách tzv.: "gladiátorky", které jsou v poslední době opravdu hodně žádané. Myslím, že Vanesse zrovna sluší a také se vrátíme ještě jednou na slavnostní udílení cen - "ShoWest", odkud si Vanessa odnesla jednu cenu v hlavních kategoriích a v porovnání jsou tu její šaty. Určitě volila skvěle, tak se nezapomeňte podívat.

Ashley odchází se Scottem z restaurace > 2.4.10

3. dubna 2010 v 15:53 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Dnes Vás tu ještě jednou zdravím a přináším další článek. Jsem si vědom toho, že v poslední době vkládám samé článek s Ashley Tisdale, ale bohužel se nedá nic dělat. Ba naopak, já jsem moc rád, protože bez Ashley bych mohl blog rovnou zrušit. A protože jsem tedy navázal na tu Ashley, tak v tom budeme i nadále pokračovat, protože tu máme k dispozici řadu několika dalších fotografií na kterých můžete vidět mimo Ashley také po jejím boku svého přítele Scotta. Podle dostupných informací si tento pár zašel včera (2.dubna) na večeři do restaurace Beso, která se nachází v Hollywoodu. My už můžeme vidět sice jejich odebrání do svého auta, ale určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, že Ashley vypadala prostě úžasně! Ty šaty jí opravdu moc sluší a jak můžete vidět, tak Scott přišel ke zdravotní ujmě. Bohužel nemáme přesnější informace o tom, kam měl tento pár namířeno poté, ale doporučuji se na fotografie podívat. ;)

Ashley jde do posilovny Equinox - 2.4.10

3. dubna 2010 v 0:28 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
I dnešek si pro nás připravil novinky ze světa našich oblíbených cast. Je poměrně brzy, takže více se toho dozvíme snad v průběhu dnešního dne, ale pro začátek bych tu pro Vás měl další nové fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale, když měla namířeno do své oblíbené posilovny Equinox v západním Hollywoodu. Pro lepší informovanost můžu ještě napsat, kdy se tak stalo a článek je poměrně aktuální, protože pochází ze včerejšího odpoledne, tedy (2.dubna). Jak můžete vidět, tak Ashley byla stále někým obklopena a myslím, že jí to opět moc slušelo. V poslední době Ashley v posilovně tráví poměrně dost času a udržuje si tak svou skvělou linii. Tentokrát se Ashley paparazzi nevyhýbala, ale vzala si sluneční brýle. Občas si říkám, už aby byla zima, protože byť v LA svítí sluníčko celoročně, tak je Ashley tak často nenosila. ;)

Ashley v ulicích Studio City > 1.4.10

2. dubna 2010 v 14:41 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Vypadá to, že naše přání bylo vyslyšeno, protože tu máme k dispozici další nové fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale, když jde na nějaké pochuzky ve Studio City, podle všeho šla na další zkoušky k novému seriálu Hellcats ve kterém jsem Vás informoval v předešlém článku. Jak můžete vidět, tak si s sebou nesla svou oblíbenou kávu a podle hrníčku, který si nesla můžeme polemizovat o tom, zda si našla novou kavárnu, nebo dostala tento hrníček, jako dárek za stálou návštěvnost v Coffee Bean. Jinak bych to snad nebyl ani já, kdybych nenapsal, že jí to i ve sportovním outfitu moc slušelo. ;) Včera mi někdo na blog psal, že má Ashley snad každým dnem dělší vlasy a já jsem se nad tímto faktem už také nejednou pozastavoval. Je možné, že je má zase prodloužené.

Ashley Tisdale bude roztleskávačka!

2. dubna 2010 v 9:41 | Fanda |  Information
Aby se neřeklo, tak se mi podařilo najít ještě něco málo, co by se nám mohlo hodit. V poslední době bravo.cz píše poměrně hodně článků, které se týkají našich cast a už podle názvu článku je evidentní, že půjde o Ashley Tisdale. Tentokrát se nemusíte bát toho, že by to bylo něco skandálního a napsáno na smyšlených informacích. Už nějakou dobu Vás informuji o tom, že Ashley se pomalu začíná připravovat na svou novou roli v seriálu Hellcats, který by se měl už brzy natáčet. Po rozkliknutí celého článku se můžete dočíst, co Ashleyina role obnáší a lehce je nastíněn děj celého seriálu. Myslím, že se máme rozhodně na co těšit a můžeme pouze doufat, že se jednou za čas ukáží nějaké fotografie z natáčení, poté stills foto a nakonec vrcholná premiéra. Určitě všichni víte o čem mluvím, protože v takové posloupnosti tomu tak většinou bývá. ;) 

Zac se svou fanynkou u lékaře > 24.3.10

2. dubna 2010 v 9:27 | Fanda |  Zac-Candids
Přeji krásné, slunečné ráno. Opět budeme trochu cestovat v čase, protože dnes moc novinek není, respektive téměř žádné, tak vložím jednu fotografi, kterou už někdo z Vás možná viděl, ale já jí ještě na blogu nemám. Jak můžete vidět, tak půjde opět o Zaca, který jak si určitě dobře pamatujete byl spatřen 24.března, když odcházel ze zdravotnického zařízení v Beverly Hills a celou dobu se schovával za svou čepku. K této příležitosti na to tento článek navazuje, protože můžete spatřit záběr zevnitř, kde se Zac nechal vyfotit se svou fanynkou, dalo by se to tak nazvat a myslím, že je to celkem fajn. Nicméně fotografie není úplně v nejlepší kvalitě a tak jsem jí musel trochu poupravit. Určitě se na ní podívejte, protože je to po dlouhé době první a zároveň poslední fotka, kde se Zac neschovává. Doufejme, že se během dne ukáže něco aktuálního.

Vanessa Hudgens! Zůstane singl?!

1. dubna 2010 v 14:33 | Fanda |  Information
efron-z.blog.cz

Pokud se nepletu, tak by dnes mělo vyjít další číslo našeho BRAVA, kde je po dlouhé době na titulní straně Vanessa Hudgens a jednoznačný nadpisek: "Kdo jí přebral Zaca?!". V celém článku se dozvíte mnohem víc, ale chtěl bych Vás uklidnit, protože nikde se nepíše o tom, že by Vanessa se Zacem už nebyla a nepamatuji si na okamžik, kdy jel Zac bez Vanessy na druhou stranu země. A pokud autor myslel australské Sydney, tak tam byla Vanessa společně se Zacem. Je jen na Vás, jak si tento článek přeberete, ale vkládám to pro zajímavost, aby každý věděl, na co se může v novém čísle těšit. A vzápětí si můžete porovnat, jaké píšou věci naše magaziny a ty zahraniční. Pokud má někdo článek z BRAVA nascenovaný, tak mi ho může také zaslat na mail - FC.HighSchoolMusical@seznam.cz.

Ashley na nákupech v LA > 31.3.10

1. dubna 2010 v 14:01 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ještě než začnu, tak bych chtěl poděkovat za krásné komentáře k designu, opravdu mi to udělalo radost. Jinak dnes už jsem vkládal článek, který se týkal Ashley Tisdale a už podle nadpisu článku určitě poznáte, že se o ni budeme bavit ještě v tento okamžit. Nebudu to dlouho natahovat a rovnou prozradím, že si vyšla na nákupy do Los Angeles. Bohužel není známo od jakého obchodu, ale můžu říct, že se tak stalo po Ashleyině snídani v Paty's restauraci včera ráno (31.března). Myslím, že jsou to fotografie oprvadu povedené a Ashley to jako tradičně moc slušelo, takže rozhodně neváhejte a rozklikněte celý článek. Pokud by se během dne ukázalo ještě něco podrobnějšího, tak to určitě dopíšu, popřípadě fotografie vložím. I nadále sledujte aktuální dění na efron-z.blog.cz ;)

Design č.3.6

1. dubna 2010 v 11:25 | Fanda
Ufff, tak Vás tu opět zdravím a jak je mým zvykem, tak jsem si pro vás připravil i tento měsíc opět nový design. Tentokrát by měl hodně ALE... Určitě už se někomu z vás stalo, že mu došla fantazie a to samé se stalo mě, ale úplně! Myslím, že to každý pozná. Tento design jsem dával dohromady dva týdny, ale to hlavní jsem dělal především včera večer a ještě dnes ráno. Musím se přiznat, že to bylo poprvé za dva roky, co jsem dělal design takhle na poslední chvilku. Bohužel nikdo nefotí moc nových photoshootů, takže jsem musel pracovat s tím, co bylo k dispozici a myslím, že jsem vybral to, co tu ještě nebylo. Opět jsem se snažil dělat všechno hlavně originálně, tak doufám, že to splnilo účel. Určitě nepochybuji o tom, že se bude design i nelíbit a myslím, že to bude dokonce většina. Já osobně nejsem moc spokojený, ale naději umírá poslední a já budu doufat, že se najde aspoň někdo, koho potěším. Snad tento design nebudete brát jako žert, ale jako krutou realitu. ;)

Zac u hotelu Standart v LA > 31.3.10

1. dubna 2010 v 11:01 | Fanda |  Zac-Candids
Omlouvám se, že jsem tady tak pozdě, ale doslova jsem zaspal. :) Ještě než se dostanu k tomu hlavnímu, tak vložím ještě jeden článek, který se bude týkat opět Zaca a myslím, že to bude rozhodně lepší, než včera. K dispozici tu máme nové fotografie na kterých byl Zac spatřen kolem hotelu Standard, který se nachází v Los Angeles. Stalo se tak včera odpoledne (31.března). Podle dalších informací, které se mi povedlo získat byl Zac spatřena včera také na zámku Marmont, kde podle zdrojů probíhalo další obchodní jednání. Bohužel z této akce fotografie nemáme, ale doufejme, že se jednalo třeba o nějaký nový projekt. Podle všeho Zac potvrdil, že by si chtěl zahrát v pokračování komedie - "The Hangover", která by se měla už brzy natáčet. Na fotografie se určitě podívejte, i když se Zac přítomnosti fotoaparátů vyhýbal.

Ashley odchází z Paty's restaurace > 31.3.10

1. dubna 2010 v 0:40 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, že to letí jako voda, protože Vás vítám u prvního dubnového článku. Včera si mohl dát každý od Ashley Tisdale menší pauzu a dnes jdeme opět k věci, protože tu máme k dispozici nové fotografie na kterých byla spatřena, když odcházela z restaurace Paty's v Toluca Lake, Californie kam si zašla na rychlou snídani. A pro upřesnění se tomu tak stalo včera ráno (31.března). Netroufám si odhadovat, kam měla namířeno poté, ale můžeme o tom debatovat, protože mohla jít na další zkoušky své nové role v seriálu Hellcats, popřípadě míří do posilovny. Jak jsem se také na internetu dočetl, tak by se měla Ashley vrátit ke své roli Sharpay Evans v projektu - "Sharpay's Fabulous Adventure". Začít natáčet by se mělo již toto léto a premiéra by měla být v roce 2011. Uvidíme časem, jak se to bude vyvíjet.