Květen 2010

Ashley jde s mamkou na večeři > 30.5.10

31. května 2010 v 16:49 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Dnes to nevypadalo moc nadějně, ale přeci jen by tu byl ještě jeden článek o který se s Vámi rád podělím. Myslím, že udělám radost všem fanouškům Ashley Tisdale, protože právě jí se budou tyto fotografie týkat. Byla spatřena, když měla namířeno na večeři do restaurace v kanadském Torontu a teď přichází překvapení, protože tam šla se svými kolegy z filmu, který už moc dobře znáte a nese název - "Aliens in the Attic", který měl premiéru už někdy v minulém roce. Jak můžete vidět, tak jí doprovázela mamka Lisa a určitě nemusím ani zmiňovat, že je Ashley v Torontu, protože tam natáčí další nový film s názvem - "Sharpay's Fabulous Adventure", který by se měl na filmová plátna dostat v příštím roce. Bohužel ještě není znám přesný datum, ale ještě bych měl rozhodně prozradit, že tyto fotografie jsou nafocené teprve včera (30.května), tak se rozhodně mrkněte.

Monique na 2010 Britticares > 29.5.10

31. května 2010 v 6:41 | Fanda |  Monique Coleman
Dobré ráno. Jedna znepokojující informace by tu byla a to je ta, že už je opět pondělí. Omlouvám se, že jsem Vás včera tak zanedbával, ale abych pravdu řekl, tak jsem na blog neměl ani pomyšlení, protože v následujících dvou týdnech toho mám ve škole tolik, že budu rád, když mi nějaký volný čas zbyde, nehledě na to, že už dnes jsem šel spát v 0:30hod. Proto se ještě jednou omlouvám a doufám, že to chápete. Jinak tu máme k dispozici po opravdu dlouhé době nové fotografie na kterých byla spatřena Monique Coleman na akci zvané - "2010 Britticares "Smile For Life" 5K Run/Walk", která se uskutečnila v Pacific Palisades High School v sobotu odpoledne (29.května). Abych jen nastínil o co vlastně jde. Jedná se o organizaci, která získává finanční prostředky pro výzkum přímé nemoci a zajímá se o léčbu odvážných dětí s rakovinou. Monique to moc slušelo, takže neváhejte a určitě se podívejte.

Ashley na titulce BRAVA - Německo 2010

30. května 2010 v 0:53 | Fanda |  Časopisy
Můžeme směle pokračovat, protože toho máme před sebou ještě poměrně dost a jedním z těch článků bude také titulní stránka neměckého BRAVA, kam se dostala naše Ashley. Jedná se o 22. vydání a dá se pořídit za cenu €1.40. Je téměř stoprocentní, že když je Ashley na titulce, tak jí musí být uvnitř věnovaný nějaký článek, ale bohužel nemáme k dispozici více scanů. Doufejme, že se najde někdo, kdo číslo bude mít a pošle nám je. Jinak Vás můžu informovat také o tom, že ve čtvrtek vyšlo další číslo BRAVA tentokrát u nás a podle dostupných informací by mělo obsahovat článek o Zacovi a Vanesse. Přesněji o tom, jaké budou jejich nové role. Bohužel číslo nemám momentálně k dispozici, ale když by se našel někdo, kdo by ho měl dokonce už scanované, tak nám může článek zaslat na mail: "FC.HighSchoolMusical@seznam.cz" a článek bude uveřejněn pod Vaším zdrojem.

Ashley odchází z tanečních zkoušek > 28.5.10

30. května 2010 v 0:38 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Kdo by to řekl, ale hlasím se opět ke slovu, protože tu máme k dispozici další články, což mi tentokrát moc nevyhovuje, protože toho mám tolik na práci, ale budu se Vás snažit nezklamat. Tento článek jsem mohl vložit už včera a ulehčit si práci, ale bohužel nebylo moc času. Jedná se o nové fotografie na kterých byla spatřena Ashley, což Vám podle úvodní fotky neuniklo a stalo se tomu tak, když odcházela se svým miláčkem Maui z tanečních zkoušek k připravovanému filmu, který nese název - "Sharpay's Fabulous Adventure". Stalo se tak ve čtvrtek večer (28.května) neznámo kde, ale evidentně poblíž LA. Není známo více informací, ale na fotografie se určitě podívejte, protože jsou poměrně povedené a nezbývá nic jiného, než doufat, že se něco aktuálního ještě brzy ukáže. Určitě se na tento film těšíte stejně jako já a že je na co se těšit. ;)

Ashley na letišti LAX v LA > 27.5.10

29. května 2010 v 7:34 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Pokračovat budeme článkem, který se bude týkat Ashley Tisdale, protože den bez ní si nedokážeme představit a můžeme být vůbec rádi, že něco nového máme. Ale zpět k těmto fotkám, protože na nich byla Ashley viděna se svou mamkou Lisou a miláčkem Maui, která Ashley v poslední době doprovází snad všude. Fotografie pocházejí z letiště LAX v Los Angeles, kam evidentně přiletěla z kanadského Toronta, kde pravděpodobně jeden týden natáčela další nový film, který nese tentokrát název - "Sharpay's Fabulous Adventure". Nicméně nevím, zda se jednalo o pouhou pauzu a nebo zda-li nebylo už vše podstatné natočeno. Někdo se mě také v komentářích ptal na to, jestli má Ashley opět paruku a já odpovídám, že ano. Ostatně fotku naleznete v jednom z předešlých článků. Nesmím opomenout, že se tomu tak stalo ve čtvrtek večer (27.května).

Zac na akci A Final Night Music & Comedy > 26.5.10

29. května 2010 v 7:22 | Fanda |  Zac-Videa
Přeji příjemné sobotní probuzení. Určitě už je každý rád, že je náš tolik vytoužený víkend, který nám ale přinese několik článků. A že se jim v poslední době vážně daří! Protože jsou v předešlém článku fotografie, tak si můžu dovolit vložit tentokrát video, které se bude týkat kupodivu Zaca, který byl spatřen na akci zvané - "A Final Night Music & Comedy", která se uskutečnila už ve středu (26.května) na největší univerzitě - ULCA. Doporučuji se na toto opravdu neobvyklé video podívat, protože určitě budete překvapeni tím, jak je Zac uvolněný a opravdu si vše užívá. Pochválit by se dala i spontánnost a především Zacův zpěv. Ano je to tak, takže rozhodně neváhejte a na video se podívejte. Podle všech dostupných informací se na této akci ukázala také přítelkyně Vanessa, která byla ovšem tentokrát pouze v publikum, což je rozhodně škoda.

Zac na basketbalovém zápase > 27.5.10

28. května 2010 v 15:43 | Fanda |  Zac-Candids
Tak vážení, našel by se tu ještě jeden článek, který se Vám bude určitě zamlouvat, protože se nejedná o Ashley ani Vanessu, ale o Zaca. Ano, je to tak a fotografie, které mám v tento moment v rukávu pocházejí z basketbalového utkání mezi Phoenix Suns × L.A. Lakers a stalo se tomu tak včera večer (27.května) ve Staples Center v Los Angeles. Jak můžete vidět, tak tentokrát Zaca nedoprovázela přítelkyně Vanessa, která byla evidentně zaneprázdněná něčím jiným a po Zacova boku můžete vidět Ryana Rottmana s několika dalšími osobnostmi, jako např: Nina Dobrev. Podle fotek můžeme konstatovat, že zápas byl opravdu dramatický, nicméně není známo, jak to celé dopadlo. Jinak se objevila také informoce o tom, že by se měl Zac ukázat na slavnostním udílení cen - "Shining Star Award", které by se mělo uskutečnit příští měsíc. Na fotografie se určitě podívejte, protože jsou povedené a můžeme doufat, že se brzy ukáží další.

Nová ukázka z filmu Hellcats

28. května 2010 v 6:03 | Fanda |  Ashley - Videa
Opouštíme Vanessu a vracíme se k Ashley Tisdale a jejímu poslednímu filmu, který nese název - "Hellcats". Já už ho mám rád jen z toho důvodu, že se název skvěle pamatuje. Už jsem na blog vkládal několik fotek nejen z natáčení a dokonce i nějaký ten trailer, ale tak obsáhlá ukázka tu ještě nebyla. Je sice pravda, že je video značně delší, ale než jsem ho vložil, tak jsem se na něj musel podívat a vážne neuděláte chybu, když kliknete na play. Myslím, že se máme rozhodně na co těšit a naše Ashley je tam prostě senzační. Jedná se vlastně o příchod mladé studentky práv Marti (Alyson), jíž se obrátil svět vzhůru nohama, protože ztratila své stipendium a musela nastoupit do akedemie ke konkurenčním roztleskávačkám. Jak už tomu tak bývá, tak začátky jsou pokaždé strašně těžké a vše má dobrý konec, ale na to si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Ale jsem rozhodně rád, že Ashey tuto ojedinělou nabídku přijala.

Vanessa jde ke svému autu > 27.5.10

28. května 2010 v 5:47 | Fanda |  Vanessa-Candids
Jako tradičně Vás tu opět vítám a doufám, že i dnes si najdete cestu za svými hvězdami, protože by tu něco málo z jejich světa našlo. Dnes se tedy jako první na řadu dostává Vanessa Hudgens a její nové fotografie na kterých byla spatřena, když měla namířeno do svého auta v Los Angeles ve čtvrtek odpoledne (27.května). Určitě nikoho z Vás nepřekvapí fakt, že se Vanessa opět schovávala, ale v tomto případě to je opravdu oprávněné, protože jak můžete vidět, tak její auto stálo na místě označeném pro handicapované osoby. Ať už se stalo cokoliv, tak to její sláva neomlouvá a jak můžete vidět, tak tyto místa jsou označena ještě výrazněji, než u nás. Doufejme tedy, že už se situace nebude nikdy opakovat a myslím, že si toho je Vanessa sama vědoma. Nicméně není známo, kde stála a ani kam měla poté namířeno. Jednoznačně jí to ale moc slušelo.

Rozhovor se Zanessou na premiéře filmu Get Him To The Greek

27. května 2010 v 16:20 | Fanda |  Videa
Omlouvám se za zpoždění, ale zasekl jsem se u pár videoklipů, především u Rihanny - Rockstar, takže kdo neviděl, chybuje. ;) To jsem si ale zase odskočil tam, kam jsem neměl, takže se rychle vrátíme k tomuto článku, protože narozdíl od toho předešlého v tomto se nebude jednat o žádné fotografie, ale o video, které pochází ještě z After párty, která proběhla po premiéře filmu - "Get Him To The Greek", která se uskutečnila 25.května. Zac s Vanessou poskytují rozhovor o již několikrát avizovaném filmu. Zpru to vypadalo, že moc článku spojených s touto akcí nebude, ale jak to tak vypadá, tak jich je poměrně dost. Myslím ale, že to nebude nikomu vadit, protože Zac s Vanessou patří stále k Vašim oblíbencům (doufám). Video není bohužel moc dlouhé, takže se rozhodoně podívejte, protože se nemusíte bát toho, že by Vám zabralo mnoho času. Zac si dokonce zavtipkoval.

Zanessa na After Párty po premiéře Get Him To The Greek > 25.5.10

27. května 2010 v 15:59 | Fanda |  Zanessa-Akce
Měl jsem radost z toho, že dnes po opravdu dlouhé době není mnoho článků. Nabyl jsem ale špatného dojmu, protože jen jsem zavítal na zahraniční web na který nechodím moc často, tak moje nálada opadla. Už jsem opravdu myslel, že si trochu odpočinu, ale bohužel tomu tak nebude. :) Teď už se ale budu věnovat těm článkům, protože tu máme k dispozici další nové fotografie na kterých můžete vidět Zaca společně s Vanessou na After Párty, která se uskutečnila po premiéře filmu - "Get Him To The Greek" o které jsem Vás informoval včera a pokud máte zájem podívat se ještě jednou na fotografie, tak je naleznete ZDE. Sice těch fotek moc není, ale je to rozhodně lepší než nic a když se na ně podíváte, tak zjistíte, že téměř na všech je Zanessa se svými fanoušky, což je rozhodně skvělé, protože by si každý z nás aspoň jednu společnou fotku přál. Proto rozklikněte tento článek a já jdu na další. ;)

Ashley si zašla s mamkou na kávu > 26.5.10

27. května 2010 v 5:45 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Myslím, že včerejší den se opravdu podařil, protože tu bylo plno zajímavých článků, co se týče Zaca a Vanessy. Opomenout nesmíme ani Ashley, ale protože tu o ní máme články každý den, tak ty společné se Zanessou jsou přeci jen trochu vzácnější. Což mi přopomíná, že tu máme další článek s fotkami na kterých byla viděna právě Ashley se svou mamkou a miláčkem Maui, která sice nebyla vidět, ale Ashley má v ruce opravdu stylové vodítko. Podle všeho si došla s mamkou na svou oblíbenou kávu do Starbucks v Torontu ve středu ráno (26.května). Pokud navštěvujete Ashleyin Twitter, tak už jistě víte, že napsala vzkaz o tom, že ještě v ten den probíhalo natáčení nového filmu - "Sharpay's Fabulous Adventures" a poté musí rychle zpět do Los Angeles, kde by mělo dnes probíhat jakési focení. Podle slov Ashley je to šílené, ale není se čemu divit, protože toho má opravdu hodně.

Zac s Vanessou na premiéře Get Him To The Greek > 25.5.10

26. května 2010 v 13:51 | Fanda |  Zanessa-Akce
Myslím, že v posledních dnech mají radost všichni fanoušci Vanessy Hudgens. Už Vás tu bylo několik, kdo si přál, aby vystoupila Vanessa někde společně se Zacem. Já Vám to splním, protože tu máme k dispozici další nové fotografie na kterých byl tento hvězdný pár spatřen po opravdu dlouhé době opět spolu. Stalo se tomu tak k příležitosti premiéry nového filmu, který nese název - "Get Him To The Greek". Pro informovanost se tomu tak stalo včera večer (25.května) v divadle, Los Angeles. Určitě nikomu neunikne, že tyto fotografie pocházejí z červeného koberce, těsně po příchodu Zaca a Vanessy. Jak můžete vidět, tak se k sobě opravdu mají a moc jim to slušelo. Podobných akcí by se mělo konat mnohem víc a pokud se nepletu, tak by se měli společně ukázat také na slavnostním udílení cen - "MTV Movie Awards", které proběhne už příští neděli (6.června). Snad to píšu dobře a vy se na fotky určitě podívejte.

Video z propagační akci společnosti LG > 24.5.10

26. května 2010 v 13:29 | Fanda |  Vanessa-Videa
Dnes mi odpadlo hned několik hodin díku kinu, které naše škola navštívila, takže se můžeme pustit do dalších článků, které jsou tu pro nás připraveny. Vrátíme se chvilku v čase, což už jsem opravdu dlouho nedělal a vrátíme se k článku, který se týkal Vanessy, která vystoupila na akci, kterou pořádala společnost LG. Jednalo se o jakousi ukázku všeho možného, co si pro nás tato společnost připravuje za novinky. A aby byl článek kompletní, tak už včera jsem narazil na toto video, ale abych pravdu řekl, tak už se mi ho nechtělo vkládat a dnes ráno to bylo jen tak, tak. Je opravdu krátké a můžete na něm vidět Vanessyin příchod a následné focení. Když si pustíte také zvuk, tak zjistíte, že paparazzi jsou z Vanessy k uvitržení, což je samozřejmě dobřa a na Vanesse to bylo každopádně znát. Já bych určitě neváhal, protože je opravdu kraťoučké, takže Vám mnoho času nezabere. Kdo by měl zájem, tak fotografie naleznete ZDE.

Vanessa na nákupech v Sherman Oask > 25.5.10

26. května 2010 v 7:41 | Fanda |  Vanessa-Candids
Jak to tak vypadá, tak články se budou střídat úplně stejně, jako tomu bylo právě včera, protože tu máme další článek, který se bude týkat Vanessy Hudgens. Je až neuvěřitelné, jak často se v poslední době ukazuje na veřejnosti a k tomu všemu upustila od všeho schovávání. Nechtěl bych ale rozhodně nic zakřiknout. Podařilo se mi najít další fotografie na kterých byla spatřena, když odcházela z obchodního centra, které už zaručeně budete znát a jedná se o Westfield Mall v Sherman Oaks, Californie. Pro upřesnění se tomu tak stalo včera odpledne (25.května). Jak můžete vidět, tak Vanessa si potrpí na boty stejně, jako Ashley a co si budeme povídat, asi jako každá holka. Rozhodně jí to moc slušelo a po těchto nákupech měla namířeno do svého auta, ale bohužel není známo, kam měla namířeno poté. Doufejme, že se brzy ukáží nějaké další články.

Ashley s Maui v ulicích Toronta > 25.5.10

26. května 2010 v 7:35 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
I dnes jsem připraven, abych Vám ukázal vše, co aktuálního se právě děje. Dnešní den odstartujeme článkem, který se bude týkat kupodivu Ashley Tisdale, která byla spatřena včera (25.května) se svým miláčkem Maui v ulicích Toronta. Bohužel není vůbec známo, kam měla tato hvězda namířeno, ale jak můžete na druhé fotce vidět, tak je tam velký nápis "Pearcing". Myslíte, že by připadala v úvahu, že by si Ashley nechala něco propíchnout? Možná to byla pouze jen náhoda a to by Ashley určitě neudělala. Jinak určitě víte, že je v Torontu z důvodu natáčení nového filmu, který nese název - "Sharpay's Fabulous Adventures". Určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, že jí to jako tradičně moc slušelo. A ještě jedno malé info. Už dříve se na webu ukázala fotografie, která pochází z již avizovaného filmu, kde bude mít Ashley na hlavě blonďatou paruku. Pokud máte zájem, tak fotku naleznete ZDE.

Vanessa na akci pořádanou společností LG > 24.5.10

25. května 2010 v 16:46 | Fanda |  Vanessa-Akce
Jak jsem již v předešlém článku avizoval, tak se mi podařilo sehnat nové fotografie na kterých můžete vidět opět Vanessu Hudgens, která byla spatřena na akci, kterou pořádala společnost LG, kterou si zaručeně spojíte s telefony a televizními obrazovkami. Evidentně se jednalo o nějakou přehlídku všech možných novinek, které si pro nás společnost připravila. Tuto akci moderovala totiž Victoria Beckham a Eva Longoria Parker. Jen doplním, že se tomu tak stalo včera večer (24.května) v Soho House, Hollywood. Vanessa na sobě měla šaty bez ramínek značky Tibi a určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, že jí to opravdu moc slušelo. Zvolila také poměrně vysoké podpatky, ale jak jde vidět, tak chůze v nich jí nedělá problémy. Šaty jsou poměrně krátké, což nasvědčuje tomu, proč se byla Vanessa v ten den ještě proběhnout. :)

Ashley na letišti v Torontu > 24.5.10

25. května 2010 v 16:35 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Tak jsem opět doma a připraven na další várku Vašich aktualizací. Od rána se toho moc nezměnilo, ale přeci jen by se tu našlo něco, co Vás bude určitě zajímat. Stejně, jako v předcházejících dvou článcích se budeme věnovat stejným osobám. Aby to tu bylo na střídačku, tak se můžete podívat na další fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale na letišti v Torontu. Jak už jsem Vás ráno informoval, tak se tomu tak stalo včera (24.května) a Ashley by tam měla začít natáčet nový film - "Sharpay's Fabulous Adventures" a nezbývá nic jiného, než doufat, že se co nevidět ukáží nějaké nové fotky stejně tak, jako tomu bylo v případě filmu - "Hellcats". Ashley toho má v posledních měsících opravdu hodně a to jsme teprve skoro v polovině roku. Uvidíme, co si pro nás připraví ta druhá dekáda. Mimo filmů by bylo skvělé, kdyby Ashley natočila ještě nějaký klip. 

Vanessa v ulicích Beverly Hills > 24.5.10

25. května 2010 v 7:37 | Fanda |  Vanessa-Candids
Pomalu, ale jistě se dostáváme k dalšímu článku dnešního dne, kde se budeme překvapivě věnovat Vanesse Hudgens, protože tu máme k dispozici nové fotografie na kterých byla spatřena, když se byla proběhnout v ulicích Beverly Hills, Californie. Pro upřesnění se tomu tak stalo v ponděli odpoledne (24.května). Je to vážně neuvěřitelné, ale Vanessa se nesnažila, jako tomu bývá jejím zvykem schovávat se a dokonce se na nás i usmála, což je pro nás fanoušky rozhodně úspěch. Ashley Tisdale se také zmínila o Vanesse v souvislosti s natáčením filmu - "Sharpay's Fabulous Adventures", ale byl to pouze jen náznak ze kterého se nedá nic vyvodit. Mohlo by se ale jednat o roli pro Vanessu, kde by ztvárnila opět Gabriellu Montez? Necháme se překvapit, jak to celé všechno dopadne, ale bylo by to skvělé. Teď jsou ale prioritní tyto fotografie. ;)

Ashley na procházce s Maui > 24.5.10

25. května 2010 v 7:29 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Dobré ráno. Včerejší den jsem ukončil článkem, který se týkal Zaca a dnes začneme tedy opět Ashley Tisdale, která byla spatřena na procházce se svým miláčkem Maui. Stalo se tomu tak včera odpoledne (24.května). Nicméně článek je tak aktuální, že jsem k němu ještě nenašel článek, takže si budeme muset na nějaké informace počkat. Ale podle toho, co jsem se dočetl na zahraničních webech, tak se tomu tak stalo před odjezdem do Toronta, kde by podle všeho mělo začít natáčení filmu - "Sharpay's Fabulous Adventures". Ashley toho má v poslední době opravdu hodně, ale je to dobře, protože neupadne v zapomnění a každý o ní bude vědět, že se proslavila především díky High School Musical, ale svůj talent dokázala uplatnit i po jeho skončení. Proto tedy neváhejte a na fotografie se rozhodně mrkněte.