Červen 2010

Vanessa odchází z domu svých přátel - 29.6.10

30. června 2010 v 12:34 | Fanda |  Vanessa-Candids
Ještě stále nejsme u konce a podíváme se tak ještě jednou, jak to vypadá s články, které se týkají Vanessy Hudgens. Dnes už můžu konstatovat, že se dnešní den opravdu vydařil, protože nám přinesl poměrně dost aktuálních článků s fotkami. Ráno jsem Vás informoval o tom, že byla Vanessa na hodině jógy ve Studio City, Californie, ale to nebylo ten den všechno, co stihla udělat, protože byla přistižena paparazzi, když odcházela z domu svých přátel. Jak můžete vidět, tak je to vážně naše Vanessa, protože se už opět začala schovávat. Jinak opět zvolila outfit, který jí byl určitě pohodlný a kdo by si nepřál takovou návštěvu, že? Doufám, že tento článek nebude poslední a prázdniny jimi budou přímo nabité, aby tu pro Vás pokaždé něco bylo. Čím víc, tím líp a třeba sem nalákáme také některé nové fanoušky, kteří si zde najdou to své, co budou hledat.

Rozhovor se Zacem o filmu Charlie st. Cloud

30. června 2010 v 11:40 | Fanda |  Zac-Videa
Po krátké pauze tu máme k dispozici také něco jiného, než pouze fotky a různé scany z magazinů, ale podívat se můžete na video s rozohovorem, který se bude většinu času věnovat právě Zacovi. Určitě si pamatujete na momenty, když jsem na blog v nedávné době dával na blog nové fotografie z natáčení filmu - "Charlie st. Cloud". Nešlo ale úplně o natáčení, ale znovu natáčení některých scén. Právě toho využil reportér televizního pořadu ETonline Kevin a zeptal se Zaca na pár otázek. Je zcela evidentní, že řeč byla o samotném ději filmu, práci s ostatními herci a také můžete nahlédnout do zákulisí, jak se film natáčel. Myslím, že je to pro nás určitě přínosné video, takže určitě neváhejte a pusťte si play. Video není až tam moc dlouhé, takže Vám nezabere moc času. Zac bude také 28.července hostem v pořadu Jimmy Kimmel Liva v LA.

Vanessa odchází z hodiny jógy > 29.6.10

30. června 2010 v 6:53 | Fanda |  Vanessa-Candids
Dnes Vás tu zdravím v tuto ranní hodinu naposledy. Počínaje dnešním dnem začínají oficiálně prázdniny 2010, všem přeju slunečné a hlavně pohodové prázdniny, protože se ani nenadějete a máme tu zaří. Nebubu zatím ještě předbíhat, protože je každý určitě ještě nadšený z vysvědčení. Prvním článkem dnešního dne budou fotografie na kterých byla spatřena Vanessa Hudgens, když odcházela z hodiny jódy ve Studio City, Californie. Pro upřesnění se tomu tak stalo včera odpoledne (29.června). Ti, kteří se na fotografie vážně podívají, tak mi určitě potvrdí, že to Vanesse i tak moc slušelo a hlavně, že se po dlouhé době neschovávala. K tomu všemu se na některých fotkách dokonce usmívala, takže nám skvěle odstartovala prázdniny. Určitě rozklikněte celý článek, i nadále sledujte aktuální dění na blogu a užívejte slunečních dnů. ;)

Scany z magazinu Teen Vogue - Srpen 2010

29. června 2010 v 15:30 | Fanda |  Časopisy
Skromný počet článků za uplynulé dva týdny označuji fakt, že se neukazuje denně moc paparazzi fotek, jako tomu bylo dříve. Jinak se můžete podívat na dva nové scany, které pocházejí z magazinu Teen Vogue, kde můžete vidět jak Vanessu, tak Zaca. Pro upřesnění se jedná o srpnoné vydání magazinu a určitě se pozastavujete nad tím, proč je Vanessa vyfocena s Victorií Beckham. Důvod je jednoznačný, Vanessa nafotila speciální set džín právě z kolekce o Victorie. A jak už Vanessa také pro magazin Glamour prozradila, tak kalhoty jsou její opravdu oblíbené a doma jich má sto. Můžeme jen doufat, že se časem ukáže mnohem více fotkek, protože to Vanesse moc sluší. Na druhém scanu nikomu neunikl Zac, kde se můžete podívat na jednu novou fotku z natáčení filmu, který moc dobře znáte a nese název - "Charlie st. Cloud".Myslím, že se toto číslo jednoznačně podařilo a nezbývá nic jiného, než popřát, aby se Vám líbil stejně tak, jako mě.

Photoshoot pro magazin Glamour

29. června 2010 v 5:38 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Jak už tomu zvykem bývá, tak Vás tu takhle po ránu zdravím. Už to ale nebude trvat dlouho, protože prázdniny jsou na dosah a jak můžeme vidět, tak paparazzi už je mají, protože nám za poslední dva týdny přinášejí opravdu skromné množství článků. Já Vás ale nebudu nutit, aby sem nikdo chodil, když tu žádné články nebudou, takže se mi podařilo najít 4 HQ fotografie z photoshootu, který nafotila Vanessa Hudgens pro srpnové vydání magazinu Glamour. Jasně, fotky nejsou až tak velké, jak by každý předpokládal, ale myslím, že je to docela dobrý rozjezd. Rozhodně nemusíte truchlit, protože se už brzy nějaké další fotky zaručeně ukáží. Vanessa pro tento magazin pochopitelně poskytla kromě fotek, také rozhovor, kde se bavila o svém přítelovi Zacovi a jeho mezeře mezi zuby, o tom, že nejraději nosí jeansy a mimo to jí byla položena také otázka na téma, jak se dala dohromady se Zacem.

Zac na baseballovém zápase > 27.6.10

28. června 2010 v 13:26 | Fanda |  Zac-Candids
Už teď můžeme konstatovat, že dnešní den se vážně vydařil, protože přecházíme od článků s Vanessou, Lucasem až k Zacovi, který byl spatřen na stadionu baseballového týmu Dodgers, zatímco Vanessa nakupovala v Malibu. Stalo se tomu tak v Los Angeles, Californie včera odpoledne (27.června). Zatím se můžete podívat pouze na tři fotografie, kde je ke všemu ještě zdroj, ale co si budeme povídat, je to stále lepší, než v několika předešlých dnech, kdy bylo článků vážně poskromnu. Jak můžete vidět, tak se Zac chránil před úžehem od slunce a bez váhání si nasadil čepku. Je škoda, že se na této akci neukázal společně s Vanessou, ale je evidentní, že jí tato hra zjevně nepřitahhuje. Kdyby se v průběhu dne ukázalo více fotek, tak tento článek budu určitě aktualizovat, takže i nadále sledujte aktuální dění na efron-z.blog.cz, protože ještě stále nejsme s články u konce.

Lucas na akci showroom v LA > 26.6.10

28. června 2010 v 13:16 | Fanda |  Lucas Grabeel
Tento článek jsem chtěl uveřejnit už ráno, ale bohužel jsem nevěděl, jak ho dát dohromady. Po opravdu dlouhé době tu máme k dispozici nové fotografie na kterých byl spatřen také Lucas Grabeel. Jak jsem se již informoval na webu, tak se zastavil na akci zvané dárkové služby showroom, která se konala v Los Angeles v sobotu odpoledne (26.června). To je ale vše, co bych mohl k tomuto článku napsat, protože více informací nemáme. Jak můžete ale na první fotografii vidět, tak Lucas pije kakaové máslo Palmer. Také bych měl určitě zmíňit, že se nedávno uskutečnila premiéra Lucasova filmu, který se jmenuje - "I kissed A Vampire" v Seattlu, kde se setkal s Billem Gatesem. Můžeme pouze polemizovat o tom, zda-li se premiéra povedla podle představ a nezbývá nic jiného, než doufat, že se v příštím článku o Lucasovi dostane více podrobných informací.

Vanessa na nákupech v Malibu > 27.6.10

28. června 2010 v 5:57 | Fanda |  Vanessa-Candids
Dobré ráno. Čas nás neúprosně tlačí, takže se nebudeme zdržovat nad zbytečnostmi a rovnou se podíváme na níže vložený článek, protože udělám zaručeně radost fanouškům Vanessy Hudgens. K dispozici tu máme nové fotografie na kterých byla tato hvězda spatřena včera odpoledne (27.června), když si zašla na nákupy do Cross Creek v Malibu, Californie. Vanessa nesměla opomenout ani oblíbený butik a obchod Planet Blue, kam chodí ráda také Ashley Tisdale. Jak můžete na fotografiích vidět, tak neměla moc příležitostí se schovávat a tak jsou tyto fotografie poměrně kvalitní a Vanesse to pochopitelně moc slušelo, což o to, protože na sobě měla opravdu dlouhou sukni, které si v poslední době opravdu oblíbila. Rozhodně neváhejte a na fotografie se podívejte, protože nikdy nevíte, kdy jsou právě tyto fotky poslední. Snad se bude těch informací ukazovat čím dál víc. ;)

Premiéry filmu Sucker Punch!

27. června 2010 v 11:20 | Fanda |  Vanessa-Other
Dobré ráno, tak já Vás tu opět zdravím, ale nemám až tak přívětivé informace, protože články nejsou skoro žádné. Během mé nepřítomnosti mi to tak nevadilo, ale když už jsem doma, tak by mohlo něco být. Na webu jsem se ale informoval o tom, kdy se uskuteční premiéry filmu - "Sucker Punch (3D)" a kdo by zapomněl, tak v něm hraje hlavní roli Vanessa Hudgens. Států máme k dispozici poměrně dost, ale Česká republika mezi nimi bohužel ještě není. Kdo by to měl ale blízko na Slovensko, tak by si mohl zajet právě tam. Víc už ale neprozradím, protože kompletní seznam států se dozvíte po rozkliknutí celého článku. No a my budeme doufat, že Česko bude někde za Slovenskem, protože by to nebylo ani jinak možné. Co si budeme povídat, nejlepší by bylo, kdyby se ukázaly nějaké fotogafie. Třeba se jich dočkáme večer, jako tomu bylo právě včera. ;) Seznam budu v případě zájmu průběžně doplňovat.

Ashley se svým fanouškem během natáčení SFA

26. června 2010 v 23:23 | Fanda |  Ashley - SFA
Nejprve to vypadalo, že žádné články nebudou, ale k samotnému závěru dne se jich několik ukázalo. Já zase tak často fotografie z Twitteru neukazuji, ale máme výjmečnou situaci, protože stav novinek je vážně do nebe volající. Jak už jsem tedy avizoval, tak půjde o fotografii na které byla viděna Ashley Tisdale se svým kolegou Austinem Butlerem, které si odchytil fanoušek na natáčení filmu - "Sharpay´s Fabulous Advantures", který probíhá právě v kanadském Torontu. Jak se mi podařilo vypátrat, tak záhadný fanoušek se jmenuje Bradley Perry. V tomto případě paruka, kterou má Ashley na hlavě vypadá opravdu důvěryhodně a jeden by si řekl, že už je znovu přebarvená, ale není tomu tak, nemusíte se bát, i když mě by to nevadilo. :) Myslím, že každý návštěvník nejen tohoto blogu by po takové fotce toužil, ale je více než pravděpodobné, že se budeme s Ashley setkávat pouze na fotkách.

Další trailer k filmu Hellcats #2

26. června 2010 v 23:00 | Fanda |  Ashley - Videa
Nejprve jsem tomuto videu nevěnoval až tak velkou pozornost, ale poté, co se dnes večer ukázal na dalším webu, tak jsem se rozhodl, že nebudu déle otálet a vložím ho také na blog. Ostatně bych Vás nechtěl o nic ošizovat, takže se můžete podívat na krátký trailer k filmu, který nese název - "Hellcats". Určitě nemusím zmiňovat, kdo ve filmu hraje, ale pro ty, kteří jsou zde dnes poprvé a nebudou vědět, tak se jedná o Ashley Tisdale. V poslední době je těch videií opravdu hodně, takže váhám, zda-li Vaše oko už nemělo příležitost něco podobného spatřit. Tento trailer byl označen číslem "2", takže budeme věřit, že je aktuální. Neodpustil bych si dodatek, že to Ashley ve filmu opravdu moc sluší a jak je vidno, tak si natáčení skvěle užívala. Máme se rozhodně na co těšit a jak jsem se informoval, tak první díly poběží na televizním kanálu CW ve středu ve 21:00 hod. a už letos na podzim.

Ashley na titulní straně českého BRAVA

26. června 2010 v 12:30 | Fanda |  Časopisy
Omlouvám se, že jsem tu dnes trochu později, ale bohužel nemůžu narazit na žádný článek, který bych mohl využít. Vypadá to, že se naše hvězdy schovávají před paparazzi. Po dobu mé nepřítomnosti vyšlo ve čtvrtek (24.června) nové číslo našeho BRAVA, kde je dokonce na titulní stránce Ashley Tisdale. Číslo stojí 27,- a věřím, že jej máte už doma. Nevím ale, jestli tomu mám věřit, protože titulek je docela nedůvěryhodný. Nevěřím tomu, že by Ashley někoho fackovala a nebo se s někým hádala. Pokud by někdo toto číslo měl doma už nascenované, tak budu moc rád, když se s námi podělíte a zašlete mi ho na mail FC.HighSchoolMusical@seznam.cz a poté budou uveřejněny pod tímto článkem s Vaším zdrojem. Určitě tak potěšíte několik dalších lidí a dozvíme se tak, co je na tom všem pravdy. Jinak doufám, že se už brzy někde ukáží nějaké fotografie a v tomto případě bych bral i video.

Nové pokračování shootu od Christa Reneeho

25. června 2010 v 23:44 | Fanda |  Zac-Gallery
Tolik kvalitních článků by mělo být každý den, jako tomu bylo dříve. Jestli dobře tuším, tak by se mělo jednat o poslední článek dnešního dne a měl bych mít kompletně vše vložené. Podle úvodní fotky určitě poznáte, že se jedná opět o Zaca, ale tentokrát nepůjde o žádné paparazzi fotky, nýbrž o photoshoot, který už sice nafotil v roce 2009, ale Vaše oko ho ještě nemělo možnost spatřit. Pokud nebudete otálet a opravdu se podíváte, tak zjistíte, že Vám už shoot něco připomíná. Opravdu to tak je, protože se jedná o část, která byla nafocena pro kalendář. Nicméně by to nemohlo být tak jednoduché a tak je máme aspoň pozdrojované. S tím se nedá bohužel nic dělat, ale myslím, že za to můžeme být jen rádi. Určitě by ale nikomu nevadilo, kdyby Zac nafotil také něco nového. Ostatně ten, kdo dělá designy se Zacem, tak ví o čem je řeč, že? A kdo by měl zájem podívat se na celý photoshoot, tak stačí když kliknete ZDE.

Vanessa na titulní straně magazinu Glamour

25. června 2010 v 23:31 | Fanda |  Časopisy
Sliboval jsem, že se dnes podíváme ještě jednou za Vanessou Hudgens. Všechny starší články jsou vloženy a tak se můžeme podívat na to, co bylo vloženo na weby dnes. Je to až neuvěřitelné, ale prohlédnout si můžete scany z magazinu - "Glamour" pro který Vanessa nafotila nový photoshoot. Já vůbec nevím, kdy to zvládla, ale to není až tak důležité. Zmíňit bych se určitě měl o tom, že se jedná až o srpnové vydání, což je tedy sakra náskok, protože je teprve konec června, ale to vůbec nevadí. Vanessa se dostala až na samotnou titulní stránku a co je ještě lepší, tak tam drží dvě živá koťátka. Nezbývá nic jiného, než doufat, že se v blízké době ukáží další fotografie v HQ kvalitě, protože pevně věřím tomu, že se tento photoshoot stane rázem jedním z mnoha opravdu využívaným, pro Vaše grafické výtvory. Určitě budete souhlasit, když napíšu, že se jedná o vydařeno číslo a část shootu, kterou máme právě k dispozici pochopitelně také.

Zac sledoval basketbalové utkání na Hawaii > 17.6.10

25. června 2010 v 23:21 | Fanda |  Zac-Candids
Opět změníme téma, protože se budeme věnovat také chvilku Zacovi, i když to není rozhodně poslední článek. Čím více se toho snažím hledat, tím více na články narážím a to není moc dobře, ale vyšel jsem ze cviku, takže se do něj musím opět dostat. Ale dost byla řečí, protože se můžete podívat na fotografie na kterých byl Zac spatřen ještě na pláži Maui na ostrově Hawai, kde sledoval pod širým nebem basketbalové utkání, kde zvítězil tým LA Lakers. Díky filmovému festivalu, který zrovna na Hawaii probíhal se této akce Zac nemohl zúčastnit živě, ale myslím, že si vše vynahradil. Fotky už sice nejsou až tak aktuální, protože pocházejí ze 17.června, ale určitě Vám to v tomto případě vadit nebude. Stačí rozkliknout celý článek a uvidíte. Podle všech dostupných informací už je Zac opět v Los Angeles, ale je zvláštní, že se hvězdám v poslední době daří skrývat před paparazzi na letišti LAX, protože tam tudy musejí stejně projít, ale žádné fotky k dispozici prostě nemáme.

Monique na premiéře 16 Wishes > 22.6.10

25. června 2010 v 23:11 | Fanda |  Monique Coleman
Já bych tu měl ještě několik restíků a určitě Vám je ještě dlužím, protože jsem psal, že většinu článků vložím už dnes. Moc času mi na to nezbývá, ale budu se snažit. Opustíme na okamžik Vanessu, ale nemusíte se vůbec bát, protože se k ní ještě vrátíme a myslím, že budete mít radost. Teď už ale k hvězdě o které jsem se dlouho nezmiňoval a půjde o Monique Coleman, protože se po krátké pauze ukázala na premiéře - "16 Wishes", která se uskutečnila v divadle Harmony Gold v úterý večer (22.června) v Los Angeles. Bohužel vážně nevím o jakou se jednalo přesně akci a zda-li se nejedná o nějakou premiéru filmu, ale pravděpodobně ano. Justjaredjr také vyzpovídal Monique a ptal se jí na její inspirace a zkušenosti. Nejvíce je ale získává z různých citátů od Mary Ann Radmacher, kterými se také i řídí. Monique také vždy překvapí svou vizáží, protože vypadala opravdu skvěle. Určitě se Vám budou líbit její vlasy.

Vanessa si zašla pro kávu > 22.6.10

25. června 2010 v 18:13 | Fanda |  Vanessa-Candids
Pokud půjde vše hladce, tak předpokládám, že stihnu vložit všechno ještě dnes, ale pokud by se mi to nepovedlo, tak je uvidíte nejpozději zítra ráno. V tomto případě opouštíme články, které se budou týkat Ashley Tisdale a vrhneme se k Vanesse Hudgens, které se dnes budeme věnovat minimálně, ale myslím, že je to stále lepší, než nic. Podívat se můžete na fotografie na kterých byla spatřena, když si zašla pro kávu do Coffee Bean and Tea Leaf o kterém jsem se už dlouho nezmiňoval. Pro upřesnění se tomu tak stalo v úterý odpoledne (22.černa) v Los Angeles. Fotky jsou také malinko namíchané, protože tam, kde Vanessa nedrží kelímek s kávou, tam si byla vyzvednou nějaké fotografie z CVS. Jak můžete vidět, tak jí to opravdu moc slušelo a doufejme, že v tom bude pokračovat a už brzy se někde ukáže. Proto se raději podívejte na tento článek a komentář by nebyl určitě od věci.

Ashley na MuchMusic Awards After Party > 20.6.10

25. června 2010 v 18:01 | Fanda |  Ashley - Akce
Rozvrhneme si to tak, že vložíme všechno najednou, co najdu o Ashley, protože kdybych to dělal na střídačku, tak bych se v tom už vůbec nevyznal, takhle už mám problémy a to jsem teprve vložil tři články. :) Ashley toho má v posledních dnech opravdu hodně, protože se mi podařilo narazit na další fotografie na kterých byla spatřena pro změnu na akci zvané - "Perez Hilton's 2010 MuchMusic Awards After Party". Název je to opravdu dlouhý, což o to, ale máme tu k dispozici pouze dvě fotografie na kterých byla spatžena se svými fanoušky, popřípadě se v druhém případě jedná o samotného Pereze. K tomu všemu je to pro tento moment vše, co bych Vám mohl k tomuto článku napsat, protože nikde na webu o něm není ani zmíňka. Myslím, že Vás bude určitě zajímat, kdy se tato akce uskutečnila a stalo se tomu tak v neděli večer (20.června). Ashley to opět moc slušelo, ale jinak by to už snad ani nešlo. No a my budeme pokračovat, ne? ;)

Ashley na natáčení Sharpay’s Fabulous Adventures > 21.6.10

25. června 2010 v 17:45 | Fanda |  Ashley - SFA
Jsem si vědom toho, že tento článek už plno z Vás mělo příležitost spatřit, ale budeme průběžně doplňovat to, co na tomto blogu ještě není. Pokračovat můžeme článkem, který se bude týkat Ashley Tisdale a určitě nebude nikdo překvapený, když upřesním, že se bude jednat o další pokračování natáčení filmu, který už musíte zaručeni všichni znát a nese název - "Sharpay´s Fabulous Advantures a fotografie pocházejí z pondělního odpoledne (21.června). Velkou devizou je pochopitelně Ashley (Sharpay), kterou sice můžete vidět v růžovém oblečnení, ale poozor! Nastává změna, protože má na sobě bílé šaty a žlouté sáčko. Je to opravdu příjemná změna a myslím, že mi dáte za pravdu, když napíšu, že jí to opravdu moc slušelo. Já bych rozhodně neváhal a rozkliknul celý článek, protože mimo Ashley můžete vidět také Austina, který tam hraje očividně Ashleyina bratra nebo přítele.

Ashley odchází z natáčení Sharpay's Fabulous Adventures > 20.6.10

25. června 2010 v 17:27 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Tak já Vás tu opět všechny moc zdravím a moc děkuji za návštěvnost v několika upynulých dnech, byť jsem tu nebyl. Třídní výlet byl povedený a skvěle jsem si odpočinul, takže se pomalu, ale jistě vrhnu do našeho oblíbeného vkládání, ale jsem docela rád, že těch článků nebude tolik. V pondělí jsem si vyzkoušel také něco jiného a chtěl jsem Vás trochu pobavit a zároveň vyzkoušet něco jiného a myslím, že tohle byla skvělá příležitost. Už se to nebude opakovat, nebojte. Teď už ale jdeme k prvnímu článku dnešního dne, protože se bude týkat Ashley Tisdale, která byla spatřena v neděli (20.června), když společně s Austinem Butlerem opouštěla natáčení svého již zatím posledního filmu, který nese název - "Sharpay´s Fabulous Advantures", které neprobíhá nikde jinde, než v kanadském Torontu. Ashley pochopitelně nesměla zapomenout na svého miláčka Muai. Jako tradičně jí to moc slušelo.