Listopad 2010

Video se Zacem a Vanessou po večeři > 28.11.10

30. listopadu 2010 v 15:36 | Fanda |  Zanessa-Videa
Ráno jsem Vás informoval o tom, že Zac byl viděn společně se svou přítelkyní Vanessou Hudgens na večeři ve Waikiki na Hawaii a k této příležitosti se můžete podívat na video, které bylo natočeno a dává tak předešlému článku větší rozměr. Stalo se tomu tak v neděli (28.listopadu).

Zac s Vanessou ve Waikiki, Hawaii > 28.11.10

30. listopadu 2010 v 5:37 | Fanda |  Zanessa-Candids
Po několika dlouhých týdnech tu máme nové fotografie na kterých byl viděn náš pár Zac Efron a Vanessa Hudgens. Stalo se tomu tak po společné večeři, kdy pár čekal na své auto. Ještě bych měl určitě dodat, že vše proběhlo ve Waikiki na Hawaii. A Zac tam přiletěl na víkend oslavit s Vanessou Den díkuvzdání. Neváhejte a rozklikněte celý článek.

Ashley na letišti LAX v Los Angeles > 28.11.10

29. listopadu 2010 v 5:31 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ashley Tisdale nám opět uletěla. Ano, bohužel. Podívat se můžete na nové fotografie na kterých byla viděna na letišti LAX v Los Angeles, včera (28.listopadu), kde čekala na svůj let do Vancouveru, kde probíhá natáčení seriálu - "Hellcats". Doufejme, že se budou objevovat fotky, protože jinak nebude co přidávat.

Ashley odchází z domu svých rodičů > 27.11.10

28. listopadu 2010 v 13:55 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ukázalo se, že včerejší den byl pro Ashley neméně náročný, protože tu máme k dispozici další fotografie na kterých jí můžete vidět se svým miláčkem Mauim, když odcházejí z domu Ashleyiných rodičů. Bohužel není známo, kam měla Ashley namířeno poté.

Ashley odchází z tělocvičny v LA > 27.11.10

28. listopadu 2010 v 11:16 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
U Ashley Tisdale ještě na chvilku zůstaneme, protože se mi podařilo narazit na další nové fotografie na kterých jí můžete tentokrát spatřit, když odcházela z tělocvičny v Los Angeles. A stejně jako v předešlém případě, tak se tomu stalo včera (27.listopadu).

Ashley odchází z Coffee Bean and Tea Leaf > 27.11.10

28. listopadu 2010 v 11:13 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Máme tu první adventní neděli, což oznamuje pouhé 4 týdny do Vánoc. A připraveny tu jsou nové fotografie na kterých byla viděna Ashley Tisdale, když odcházela ze svého oblíbeného Coffee Bean and Tea v Los Angeles. Stalo se tomu tak v sobotu odpoledne (27.listopadu).

Ashley se Scottem na snídani v Mo’s Diner > 26.11.10

27. listopadu 2010 v 0:19 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Opět Vás tu zdravím a rovnou začneme článkem věnovaný Ashley Tisdale, protože tu máme po dlouhé době nové fotografie na kterých byla viděna se svým přítelem Scottem. Bohužel žádná změna se za tu dlouhou dobu neuskutečnila - Ashley nevyrostla. :) A už jen dodám, že se tomu tak stalo včera ráno (26.listopadu), kdy tento pár odcházel z restaurace Mo's Diner v Toluca Lake, Californie.

Zac se svým fanouškem na letišti > 24.11.10

26. listopadu 2010 v 15:41 | Fanda |  Zac-Candids
V Americe proběhl jeden z hlavních svátků, kterým je Díkuvzdání a k této příležitosti se můžete podívat na jednu novou fotografii na které možná poznáte Zaca, který byl spatřen ve středu (24.listopadu), když letěl z New Orleans na Hawai za Vanessou. Podle zdrojů byl pár viděn i v restauraci. Jak si ale můžete povšimnout, tak Zac se oholil!

Ashley na nákupech v LA > 24.11.10

25. listopadu 2010 v 17:30 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Podíváme se spolu na další článek, který se bude týkat Ashley Tisdale, protože tu máme k dispozici nové fotografie na kterých byla viděna, když měla namířeno po nákupech vPier 1 Imports do svého auta. Stalo se tomu tak včera (24.listopadu) v Los Angeles a Ashley nezapomněla ani na svého miláčka Maui. ;)

Happy 3rd Birthday efron-z.blog.cz!

25. listopadu 2010 v 4:43 | Fanda
Jen těžce se mi popisují pocity a nevím přesně, jak bych měl tentokrát začít. Dnešním dnem jsou tomu přesně 3 roky, co mně oslovila myšlenka založit si svůj vlastní blog a chuť vyzkoušet si něco nového. Každé začátky jsou těžké a ani v mém případě tomu nebylo jinak. Postupem času se mi dostávalo toho o čem se mi ani nesnilo, ale s jídlem rostla i chuť a tak jsem toho chtěl dosáhnout mnohem víc. Během chvilky se mi podařilo narazit na několik úžasných lidí, které bych nikdy neměl příležitost potkat a za to jsem blogu nesmírně vděčný.
Tento blog se začínal dostávat i do různých soutěží, kde se kupodivu umístil na prvním místě, dostal se také hned k několika blogům do menu v "Top site of the month", což mi bylo nesmírnou radostí a věděl jsem, že práce, kterou každý den dělám za něco stojí a několikanásobně se mi mé úsilí vrací. Pokoušel jsem se dělat něco nápaditého, něco, co tu ještě nebylo, aby se každý návštěvník tohoto blogu rád vracel.
Měl jsem chvilky, kdy jsem si říkal, že už je toho ale moc a bylo by lepší to ukončit, protože nic netrvá věčně a jak se říká:"V tom nejlepším by se to mělo ukončit", protože poté přichází už jen pád, který se nevyhnul ani mně. V poslední době si říkám, že vydržím do konce tohoto roku a pak se uvidí, protože blogu věnuju poměrně dost svého volného času, který bych mohl zužitkovat úplně jinak. Nikdy jsem si nepomyslel, že bych vstával ve 4 ráno jen proto, aby tu návštěvník našel ty nejaktuálnější informace, ale stane se, že bohužel někdy žádné novinky nejsou. O tom, jak moc klesla návštěvnost se ani nemusím zmiňovat a ten, kdo říká, že mu nejde o návštěvnost, tak nemluví pravdu, protože by nedělal blog, když by věděl, že se na něj nikdo nepodívá - to je ztráta času.
Nechtěl bych však, aby si někdo myslel, že mu něco vyčítám, to vůbec ne a abych nekončil tento článek špatně, tak bych moc rád poděkoval všem, kterým ještě stojí za to podívat se párkrát na tento blog, kterým se líbí a možná ho mají rádi. Já jsem tady nechal 3 roky svého života, ale nelituji toho, protože to byla úžasná zkušenost, která mi přinesla plno nečekaného a to v tom pozitivním slova smyslu. Jedná se o můj první a zároveň poslední blog, který jsem si založil, protože se nemá nic přehánět a především v tomto světě, takže pokud se někdy v budoucnu rozhodnu blogování ukončit, tak už nebude cesty zpět.
Nebudu tentokrát psát, že budu moc rád, když se tu setkáme i příští rok, protože to v tuto chvíli vážně vůbec nevím, ale budu rád, když blogu zůstanete věrní, protože byl založený s úmyslelm fungovat jen pro Vás... Děkuji mnohokrát, všem a za všechno, Fanda.

Ashley odchází z domu svých rodičů > 23.11.10

24. listopadu 2010 v 19:22 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Před okamžikem jsem se zmíňil o tom, že si Ashley zašla na návštěvu ke svým rodičům v Los Angeles a co jde dovnitř musí zákonitě i ven, takže se můžete podívat na další fotografie na kterých byla Ashley tentokrát viděna, když z domu odcházela. Stalo se tomu tak včera (23.listopadu).

Ashley jde do domu svých rodičů > 23.11.10

24. listopadu 2010 v 19:17 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Budu Vás i nadále informovat o každém kroku, který Ashley Tisdale včera (23.listopadu) po návratu z Vancouveru udělala. V tomto případě se můžete podívat na nové fotografie na kterých byla tato hvězda spatřena, když měla namířeno do domu svých rodičů.

Ashley jde do nahrávacího studia v LA > 23.11.10

24. listopadu 2010 v 6:06 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
V tomto článku nás čekají další fotografie na kterých byla viděna Ashley. Věřím tomu, že je většina z Vás nadšená minimálně tak, jako já, protože to Ashley opravdu moc slušelo a měla namířeno do nahrávacího studia v Los Angeles, včera (23.listopadu). Probíhalo zde dabingování oblíbeného seriálu Phineas and Ferb.

Ashley odchází z Coffee Bean and Tea Leaf > 23.11.10

24. listopadu 2010 v 6:00 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Naše přání bylo vyslyšeno, Ashley Tisdale je zpět v Los Angeles a to pochopitelně přináší vysněné fotografie na kterých byla v tomto případě spatřena, když odcházela z Coffee Bean and Tea. A jak sama Ashley na svém Twitteru zmíňila, tak to byla její první zastávka po návratu z Vancouveru.

Scany z magazinu Seventeen > Prosinec/Leden 2011

22. listopadu 2010 v 5:41 | Fanda |  Časopisy
Dnes to s články nevypadá moc dobře, ale přeci jen se můžete podívat na nové scany z magazinu - "Seventeen", kde najdete několik článků s Ashley Tisdale a nově byl použit také photoshoot s Ashley, jehož autorem je Cliff Watts. Ještě jen dodám, že se jedná o číslo prosinec 2010/leden 2011.

Zac se svými fanoušky během natáčení The Lucky One

21. listopadu 2010 v 9:34 | Fanda |  Zac-Gallery
I dnes se podíváme na to, jak to vypadá u Zaca, protože fanynky zaplavují internet svými fotkami na kterých jsou právě se Zacem, který se nachází v Louisianě, kde právě natáčí svůj film - "The Lucky One". Bylo by skvělé, kdyby to takto šlo dál a Zac se pokaždé tak ochotně se svými fanoušky vyfotil.

Nové ukázky z filmu Sucker Punch

21. listopadu 2010 v 9:29 | Fanda |  Vanessa-Videa
Já nejsem velký zastánce videií, ale Warner Brothers právě vydal 5 krátkých ukázek z připravovaného filmu - "Sucker Punch", kde jednu z hlavních rolí hraje Vanessa Hudgens. Premiéra filmu je plánovaná na 25.března 2011, takže to snad už tu chvilku vydržíme.

Olesya Rulin na premiéře svého filmu Expecting Mary

21. listopadu 2010 v 9:17 | Fanda |  HSM - Stars
Dobré ráno, dnes začneme článkem, který se bude po opravdu dlouhé době týkat Olesyi Rulin, která byla viděna už na začátku tohoto měsíce na premiéře svého nového filmu, který nese název - "Expecting Mary" a stalo se tomu tak v divadle Music Hall v Los Angeles.

Přípravy na natáčení filmu The Lucky One > 19.11.10

20. listopadu 2010 v 12:18 | Fanda |  Zac-Gallery
Jsem rád, že i dnes jste zavítali na tento blog a za odměnu se můžete podívat na nové fotografie na kterých můžete vidět Zaca během příprav na natáčení filmu - "The Lucky One". Zac byl tak ochotný, že neváhal a fotil se se svými fanoušky díky kterým víme, že natáčení probíhalo včera (19.listopadu) v kostele ve městě Abita Springs.

Nové pokračování shootu pro magazin Seventeen > 2010

19. listopadu 2010 v 4:58 | Fanda |  Ashley - Gallery
A po opravdu dlouhé době se podíváme opět jednou na nějaký photoshoot, který se bude v tomto případě týkat Ashley Tisdale a jeho autorem se stal Cliff Watts. Photoshoot byl nafocen pro magazin - "Seventeen" a pokud si pamatujete, tak ho Ashley nafotila společně s Aly Michalkou.