Prosinec 2010

Vanessa na nákupech na Melrose Avenue > 30.12.10

31. prosince 2010 v 23:34 | Fanda |  Vanessa-Videa
Odpočítavají se poslední minuty roku 2010 a já mám pro Vás ještě jeden článek v podobě nového videa na kterém byla spatřena Vanessa Hudgens při nákupech v Foley Corinna a Madisson na Melrose Avenue, včera (30.prosince).
Do nového roku bych Vám moc rád popřál jen to nejlepší. Doufejme, že bude aspoň tak úspěšný, jako rok, který právě končí. Děkuji za velkou podporu a snad se tu budeme scházet i nadále. Ještě jednou - děkuji. ;)

Vanessa na nákupech > 30.12.10

31. prosince 2010 v 12:31 | Fanda |  Vanessa-Candids
V tento článek jsem už ani nedoufal a tak je docela pravděpodobné, že je posledním v roce 2010. K dispozici tu máme nové fotografie na kterých byla viděna Vanessa, když odcházela z obchodu - "Foley+Corinna" a stalo se tomu tak včera (30.prosince). Užíjte si zbytku dne.

Nejzajímavější okamžiky roku 2010

31. prosince 2010 v 0:15 | Fanda |  Information
Máme tu poslední den roku 2010 a tak je možná na místě připomenout si zásadní události, které nám tento rok přinesl. Podotýkám, že jde o zprávy mnou uvážené a snažil jsem se vybrat to, co mě nejvíce zaujalo a Vám se to snad vštípilo do poměti. Za celou dobu působení na tomto blogu jsem se to rozhodl udělat poprvé, tak doufám, že se Vám to bude aspoň trochu líbit. Jdeme na to!

Další nové fotografie pro magazin Seventeen > 2010

30. prosince 2010 v 10:59 | Fanda |  Ashley - Gallery
Je to až neuvěřitelné, ale podívat se můžete na 60 nových fotografií, které pocházejí z magazinu - "Seventeen" a nepůjde o nikoho jiného, než o naší Ashley a kolegyni z natáčení seriálu - "Hellcats" Aly Michalku. Doufám, že se Vám budou fotky líbit a snad se budou i k něčemu hodit.

Zac oficiálně na večírku People's Choice Awards 2011

29. prosince 2010 v 11:27 | Fanda |  Information
Chtěl bych Vás informovat také o tom, že příští středu (5.ledna 2011) se uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků ankety - "People's Choice Awards", který se bude vysílat živě z Los Angeles. Někdo možná věděl, a někdo nevěděl, že byl nominovaný Zac společně s Vanessou v kategorii - "Oblíbená hvězda pod 25let". Společně s nimi se do nominací dostala Emma Wattson, Kristen Stewart a Robert Pattinson. Dále jsem se také dozvěděl, že na internetu se objevil seznam hostů na večírků a svou přítomnost potvrdil i Zac, takže můžeme očekávat fotky a snad i nějaká videa. O Vanesse jsem se bohužel nic nedozvěděl, ale můžeme stále doufat. Proto i nadále sledujte aktuální dění na efron-z.blog.cz, který Vám přináší informace - rychle, stručně a přehledně!
Kdo by se chtěl podívat na všechny nominace, tak je naleznete ZDE.

Vanessa odchází ze studia Ricki Criswell > Video

29. prosince 2010 v 11:02 | Fanda |  Vanessa-Videa
Není tomu tak dlouho, co jsem na blog vkládal nové fotografie, kdy Vanessa odcházela z kosmetického salónu - "Ricki Criswell" a k této příležitosti se mi podařilo sehnat i jedno poměrně kvalitní video, které toho zachycuje mnohem víc.

Nové fotografie pro magazin Seventeen > 2010

29. prosince 2010 v 10:49 | Fanda |  Ashley - Gallery
Mám tu pro Vás pozdní Vánoční dárek v podobně photoshootu, který zatím neměl nikdo příležitost spatřit a Ashley ho nafotila pro magazin - "Seventeen", autorem se stal Cliff Watts. Fotky jsou ve výborné kvalitě, takže rozhodně neváhejte a rozklikněte celý článek, těším se na Vaše komentáře.

Vanessa odchází ze studia Ricki Criswell > 28.12.10

29. prosince 2010 v 10:36 | Fanda |  Vanessa-Candids
Opět Vás tu zdravím a děkuji za přízeň v posledních dnech, mám vážně velkou radost. Odměním Vás fotkami na kterých zaručeně poznáte Vanessu Hudgens, která odcházela ze studia Ricki Criswell, který je zaměřený na voskování a péči o pleť. Stalo se tomu tak v úterý odpoledne (28.prosince).

Vanessa na obědě ve Studio Cafe > 27.12.10

28. prosince 2010 v 10:23 | Fanda |  Vanessa-Candids
Jsem rád, že Vám můžu nabídnout další nové fotografie na kterých byla spatřena Vanessa Hudgens, když se vracela ke svému auto po společném obědě s přáteli - Mattem Prokopem a Sarah Hyland v kavárně Studio Cafe ve Studio City, Californie. A stalo se tomu tak v pondělí odpoledne (27.prosince).
UPDATES: Vanessa podle zdrojů byla viděna opět se Zacem venku, tak uvidíme...

Nejpopulárnější celebrity roku 2010

28. prosince 2010 v 0:13 | Fanda |  Information
Možná to už nebude nikoho bavit, ale měl bych tu pro Vás ještě jeden žebříček o který se postaral justjaredjr.com a v tomto případě půjde o seznam 25 Nejpopulárnějších celebrit roku 2010. Myslím, že je hodně úspěšný, protože se v něm umítila Vanessa Hudgens, Zac Efron a Ashley Tisdale. Nebudu prozrazovat, kdo na jakém místě, ale zjistíte to po rozkliknutí celého článku.
25. Gregg Sulkin
24. Nicole Anderson
23. David Henrie

Nejsmutnější rozchod podle The X List

27. prosince 2010 v 11:33 | Fanda |  Information
S koncem roku se rojí různé seznamy a žebříčky. Jeden takový - "The X List" se zabývá hodnocením celebrit ve všem, co Vás napadne. Mezi několika kategoriemi se zařadila Vanessa se Zacem, bohužel to není tak lichotivé, protože jde o - "Nejsmutnější rozchod".
1. Sandra Bullock a Jesse James
2. Eva Longoria a Tony Parker
3. Vanessa Hudgens a Zac Efron
4. Courteney Cox a David Arquette
5. Scarlett Johansson a Ryan Reynolds
6. Christina Aguilera a Jordan Bratman
Source: BravoGirl.cz

Nejpopulárnější herečky roku 2010

26. prosince 2010 v 13:05 | Fanda |  Vanessa-Other
Pokračujeme v aknetách, protože stejně jako u herců, tak i u hereček vytvořil justjaredjr.com seznam - "Nejpopulárnějších hereček roku 2010" a přináší nám další ovoce, protože na prvním místě se umístila Vanessa Hudgens a na pátém místě se usadila Ashley Tisdale. Klidně bych jí dal na místo první s Vanessou, ale i tak žebříček dopadl nad naše očekávání.
1. Vanessa Hudgens
2. Miley Cyrus
3. Selena Gomez

Nejpopulárnější herci roku 2010

26. prosince 2010 v 12:59 | Fanda |  Zac-Other
Konec roku jako tradičně nabízí různé ankety a žebříčky a právě jim se dnes budeme věnovat, protože justjaredjr.com vytvořil seznam - "Nejpopulárnějších herců roku 2010" a světe div se, ale na prvním místě se umístil Zac Efron! Myslím, že je to úžasná zpráva a celý seznam si můžete prohlédnout po rozkliknutí celého článku.
1. Zac Efron
2. Robert Pattinson
3. Joe Jonas

Nové BRAVO na Vašich stáncích!

26. prosince 2010 v 12:11 | Fanda |  Information
www.efron-z.blog.cz

Jak jsem předpokádal, tak články nejsou žádné, ale náhodou jsem opět narazil na nové číslo  našeho BRAVA, které vyšlo ve čtvrtek (23.prosince) a mimo jiné se dočtete o údajném rozchodu našeho páru - Zaca a Vanessy. Bylo jen otázkou času, kdy to bude medializované a předpokládám, že to bude později i v Bravo Girl. Nicméně byla by tu ještě jedna dobrá zpráva pro všechny fanoušky Zaca, protože číslo nám nabízí jeden poster právě se Zacem. Je pravda, že mohl být lepší, ale apsoň něco. Číslo stojí 29,- a pokud by se našel někdo, kdo by měl scany, tak budu moc rád, když se o ně s námi podělíte. Zasílat mi je můžete na mail - FC.HighSchoolMusical@seznam.cz, děkuji.

Ashley před svým domem v Toluca Lake > 24.12.10

25. prosince 2010 v 16:45 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ještě stále nejsme u konce, protože bych se s Vámi moc rád podělil o další fotografie, které se budou týkat i v tomto případě Ashley Tisdale, která byla spatřena, když přijela ke svému domu v Toluca Lake, Californie. A stalo se tomu tak, jako v předešlém případě včera (24.prosince). Předpokládám, že Ashley přijela z posilovny.

Ashley jde se svou rodinou na oběd > 24.12.10

25. prosince 2010 v 16:39 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Myslel jsem si, že dnes žádné články nebudou, ale opak je pravdou, protože tu máme k dispozici nové fotografie na kterých byla viděna Ashley Tisdale se svou rodinou, když měli namířeno na oběd ve Studio Cafe a stalo se tomu tak včera na Štědrý den (24.prosince). Podle zdrojů byla Ashley ten den ještě v posilovně se svou sestrou Jennifer a nejlepší kamarádkou Vanessou a její sestrou Stellou.

Vanessa jde se Stellou do posilovny > 24.12.10

25. prosince 2010 v 10:48 | Fanda |  Vanessa-Candids
Příjemné sváteční ráno. Překvapuje mě, že i 24.prosince si Vanessa Hudgens zašla se svou mladší sestrou Stellou do posilovny ve Studio City, ale co mě nepřekvapuje je fakt, že se opět obě schovávají. Fotek není mnoho, ale určitě se podívejte.

Vanessa jde na oběd do Burbank Fireplace and BBQ > 23.12.10

24. prosince 2010 v 18:16 | Fanda |  Vanessa-Videa
Ráno jsem na blog vkládal fotografie na kterých byla spatřena Vanessa Hudgens, když měla namířeno ke svým rodičům, ale ještě před tím následoval oběd v Burbank Fireplace and BBQ a k této příležitosti se mi podařilo sehnat i video, které nám situaci ještě lépe nastiňuje, proto neváhejte a podívejte se na krátkou ukázku.

Veselé Vánoce s efron-z.blog.cz!

24. prosince 2010 v 10:43 | Fanda
www.efron-z.blog.cz
Určitě netřeba nikomu připomínat, co je dnes za den. Proto bych Vám moc rád popřál Veselé Vánoce, hodně štěstí, zdraví a úspěchů do nového roku. Doufám, že dnešní den budete trávit s těmi, které máte opravdu rádi a splní se Vám každé vysněné přání. Chtěl bych Vám zároveň poděkovat za úžasnou návštěvnost tohoto blogu za několik let jeho působení, protože bez Vás - FANOUŠKŮ by to rozhodně nešlo. Děkuji za čas, který zde trávíte a doufám, že to za to aspoň stojí. Patří Vám obrovské díky a užívejte si tento den naplno, protože je jen jednou v roce. Zapomeňte na všechny starosti a užívejte si klidu a pohody u pohádek, koled a společných akcí, které budete se svými blízkými určitě ještě dělat. Mějte se krásně, Fanda. ;)

Nové promo k seriálu Hellcats (Savannah)

24. prosince 2010 v 10:08 | Fanda |  Ashley - Hellcats
Opomenout nesmíme ani Ashley Tisdale, ale nepůjde o žádné paparazzi fotografie, nýbrž o novou promo fotografii k seriálu Hellcats, kde můžete vidět Savannah v podání naší Ashley. Určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, jak moc to Ashley sluší. Neváhejte a rozklikněte celý článek. ;)