Květen 2011

Monique v pořadu NHK World: Newsline

31. května 2011 v 14:51 | Fanda |  Videa
Monique Coleman vystoupila v pořadu -"NHK World: Newsline", kde nám poreferovala o tom, jak se v rámci Mezinárodního roku mládeže seznamovala s dětmi v Austrálii, Indonésii, Filipínách a Číně, které procestovala za poslední rok. Toto turné bude ukončeno na začátku srpna v New Yorku, kde sídlí OSN velkou slavností a sérií událostí o kterých bude slyšet po celém světě.

Nové stills fotografie z SFA

31. května 2011 v 11:13 | Fanda |  Ashley - SFA
Film - "Sharpay's Fabulous Adventure" pokračuje ve svých premiérách po celém světem (vyjímka ČR) a proto se můžete podívat na řadu několika nových stills fotografií, které nám pomůžou mnohem lépe nahlédnout do děje. My si budeme muset na premiéru ještě nějaký ten pátek počkat.

Scany z magazinu Disney Girl > Červen 2011

31. května 2011 v 11:08 | Fanda |  Časopisy
Poslední květnový den odstartujeme článkem, který se bude týkat Ashley Tisdale, respektive Sharpay Evans, které je věnované celé číslo červnového vydání magazinu - "Disney Girl". Číslo obsahuje plakát, různé hry a rozhovory. Cameron Goodman (Amber) dodala, že nikdo jiný nesměl nosit růžové oblečení po boku Sharpay a to dokonce ani lidé v pozadí. :)

Vanessa v zákulisí hry Catch Me If You Can > 29.5.11

30. května 2011 v 15:30 | Fanda |  Vanessa-Candids
Vypadá to, že jsou ledy prolomeny, protože tu máme k dispozici po kráské pauze také fotografie, které se budou týkat Vanessy Hudgens, která byla v zákulisí hry - "Catch Me If You Can" (Chyť mě, když to dokážeš) vyfocena společně s Aaronem Tveitem a Tomem Hanksem. Stalo se tomu tak včera (29.května) v New Yorku.

Ashley odchází se Scottem z kina > 29.5.11

30. května 2011 v 13:54 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Vypadá to, že dnešní den se bude týkat zejména Ashley, jelikož tu máme k dispozici další nové fotografie na kterých byla viděna společně se Scottem, když odcházeli z kina The Grove, kde podle všeho běžel film "The Hangover 2". Stalo se tomu tak včera večer (29.května).

Ashley na titulní straně magazinu Atrevida

30. května 2011 v 9:49 | Fanda |  Časopisy
Už dlouho jsem tu nevkládal žádné scany, a tak by bylo na čase situaci napravit. O to lepší bude, když se jedná rovnou o titulní stránku brazilského vydání magazinu - "Atrevida", které se zhostila Ashley Tisdale. V tomto případě jde o dvouměsíčník květen/červen.

Nová fotografie z photoshootu pro Z!nk > 2011

30. května 2011 v 9:44 | Fanda |  Ashley - Gallery
Přidávám také jednu novou fotografii z photoshootu, který nafotila Ashley Tisdale pro magazin - "Z!nk" v letošním roce a autorem se stal Elias Tahan. Kdo by měl zájem, tak všechny předešlé fotografie si můžete prohlédnout ZDE. A myslím, že to za to opravdu stojí.

Reklamní poutače k filmu SFA, Brazílie

30. května 2011 v 9:40 | Fanda |  Ashley - SFA
Pro zajímavost bych tu pro Vás měl dvě fotografie na kterých můžete vidět reklamní poutače na Ashleyin, zatím, poslední filmu - "Sharpay's Fabulous Adventure". Podotýkám jen, že se nacházejí v Brazílii a třeba se jich před premiéreou dočkáme i my.

Tamzin Truman a její splněný sen > 18.5.11

30. května 2011 v 0:43 | Fanda |  Ashley - Gallery
Osmiletá Tamzin Truman z Devizes ve Wiltshire měla své nejtajnější přání, setkat se s Ashley Tisdale, která hraje Sharpay Evans v High School Musical a díky nadaci - "Starlight Children's Foundation", která pomáhá dětem s nevyléčitelnými chorobami se jí toto přání vyplnilo, protože Ashley byla shodou okolností v Londýně na promo akci.
Tamzin miluje poslech hudby, tance, High School Musical a nezná nic lepšího, než se oblékat jako její oblíbená postava Sharpay Evans - a to natolik, že její maminka říká, že někdy volá sebe Sharpay Tamzin!

"Pro nás jako rodiče, chceme mít tu možnost vidět její tvář rozzářenou a chceme aby si den užila, den, který bude vyjímečný.

Tamzin byla tak nadšená na zasedání s Ashley, že všechny otázky, které měla připraveny pro její idol zapomněla, ale Ashley byla neuvěřitelně přátelská a pomohla Tamzin, aby se cítila naprosto v pohodě. Starlight také zařídil pro Tamzin, aby si zašla na nákupy kolem některých ze svých oblíbených obchodů, kde by si byla schopna nakoupit spoustu oblečení, klobouků a šperků.

Poté, co se její přání splnilo Tamzin řekla: "To byl nejlepší den mého života bez pochyb!"

imagebam.com

Ashley odchází z restaurace Beso > 27.5.11

29. května 2011 v 11:38 | Fanda |  Ashley - Videa
Opět Vás tu jako tradičně zdravím a rovnou se podíváme na první článek dnešního dne, který se bude týkat Ashley Tisdale, která byla spatřena, když odcházela z restaurace Besso, kde byla i se svými kolegy ze seriálu - "Hellcats". Stalo se tomu tak v pátek (27.května) v Hollywoodu a Ashley neměla s paparazzi žádný problém.

Ashley odchází z domu svých rodičů > 27.5.11

28. května 2011 v 14:52 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Pokračujeme fotkami na kterých byla Ashley spatřena, když odcházela z domu svých rodičů, včera (27.května) v Toluca Lake, Californie. Namířeno měla ke svému novému stříbrnému Mercedesu Benz SUV 550. Později, téhož dne, byla viděna na večeři se svými kolegy ze seriálu Hellcats.

Ashley odchází z párty v Beso > 27.5.11

28. května 2011 v 12:34 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Je to neuvěřitelné, ale konečně se nám poštěstilo a vy se tak můžete podívat na nové fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale, když odcházela z párty, která se uskutečnila v Beso, včera večer (27.května) v Hollywoodu. Rozhodně neváhejte a rozklikněte celý článek, protože mi dáte určitě za pravdu, když napíšu, že to Ashley moc slušelo.

Limitovaná kolekce oblečení Sharpay Evans!

28. května 2011 v 11:49 | Fanda |  Ashley - SFA
Na oslavu vydání filmu - "Sharpay's Fabulous Adventure" se společnost Target a Disney rozhodla, že vytvoří novou kolekci oblečení pro všechny fanoušky Sharpay. Zatím jde o limitovanou edici, ale později bude oblečení k zakoupení i na Target.com. Vy se můžete zatím podívat, co všechno kolekce obsahuje a podotýkám, že budou k dispozici dokonce i boty.

Nová fotografie pro magazin Hardley

27. května 2011 v 6:03 | Fanda |  Ashley - Gallery
Dnes začneme článkem, který se bude týkat Ashley Tisdale, jelikož tu máme k dispozici jednu novou fotografii z photoshootu, který nafotila pro magazin - "Hardley". Autorem se stal Elias Tahan a byl nafocen v hotelu Roosevelt. Neváhejte a určitě se podívejte. Více fotek ZDE.

Vanessa Hudgens si užívala v Cannes

26. května 2011 v 19:08 | Fanda |  Vanessa-Other

Ani Filmový festival v Cannes nepřinesl Vanesse novou lásku. Francouzi jí zkrátka neuchvátili...
Nevyžádanou pozornost musela Vanessa Hudgens snášet na večírcích v rámci Filmového festivalu v Cannes. Herečka, která se po pěti letech randění rozešla se Zacem Effronem tam byla doslova obletovaná! Francouzi jí ale přišli nepříjemní.

Řekla k tomu: "Ke konci party začínají být někteří francouzští kluci trochu dotěrní..."

I přes tyhle 'nevyžádané' obdivovatele se Van svěřila, že na jihu Francie strávila moc příjemné chvíle. "Bylo to tak neuvěřitelně super! Celé jsme to tam projeli, oblékali jsem nádherné róby a zažili úžasné večírky," vrací se Vanessa vzpomínkami do Cannes. "Hotel byl naprosto perfektní a opalování na lodi ještě lepší!"

Vanessa (22) také zdůraznila, že jí teď singl život vůbec nevadí a užívá si, že může perfektně poznat sama sebe. "Vážně si tyhle chvíle užívám. Cítím se teď opravdu šťastná a mám spoustu věcí, co chci podniknout. Úplně nutně k tomu žádnýho kluka nepotřebuju," vysvětluje.

"Ať jsem singl nebo ne, tohle je jedno úžasné období mého života," uzavírá povídání Van.
Source: BravoGirl.cz

Corbin na Do Something Awards > 23.5.11

26. května 2011 v 16:40 | Fanda |  Corbin Bleu
Omlouvám se, ale ani dnes to s články nevypadá moc nadějně. Podívat se ale můžete na fotografie na kterých byl spatřen Corbin Bleu na akci zvané - "Do Something Awards", která se uskutečnila v pondělí večer (23.května) v King Blues Club & Grill, New York City. Bylo také oznámeno, že bude Corbin v létě účinkovat v muzikálu - "Hairspray".

Vanessa Hudgens chystá vlastní blog

25. května 2011 v 17:05 | Fanda |  Vanessa-Akce

... a o čem jiném by asi tak mohl být, než o módě a kráse!
"Chci být v kontaktu se svými fanoušky, ale nechci zase všem říkat, co dělám každou sekundu, chci být víc užitečná," svěřila se Vanessa.

Dvaadvacetiletá herečka prozradila, že chystá svůj vlastní blog. Nebude ale na Twitteru, i když ten má na své jméno registrovaný, ale na Facebooku.

"O Twitteru nic nevím," naznačila Van, že účet nepoužívá ona, "ale chci svůj blog odstartovat na Facebooku." A o čem by měl být? "Chci aby to byla zábava, takže bude hodně o módě, kráse a podobných věcech. Prostě takový lifestyle...," těší se už teď.


Nový blog není jediným plánem Vanessy. Ta i po prosincovém rozchodu se Zacem žije dál naplno, a moc ráda by si zahrála v Glee.
"Tak ráda bych do Glee naskočila! Miluju tenhle seriál a miluju muzikály. Strašně se mi líbí, jak to dělají. Byla by to definitivně pecka!"


Další novinkou ve Vanessině životě je velké stěhování, opouští Los Angeles a přesouvá se do úžasného New Yorku. Tajný zdroj potvrdil: "Vanessa je ze stěhování nadšená. Domluvila se na tom společně s Rosario Dawson, se kterou bude už brzy spolupracovat na super nové věci."
Source: Bravo.cz

Zac odchází z restaurace Grub > 21.5.11

25. května 2011 v 16:21 | Fanda |  Zac-Candids
Tak Vás tu opět zdravim! Omlouvám se za tak malou aktivnost, ale bohužel není nic, co bych mohl vložit. Tedy až na tento článek, který se bude po opravdu dlouhé době týkat Zaca, který byl spatřen v sobotu (21.května), když odcházel z restaurace Grub. Fotka sice není nejkvalitnější, ale aspoň víme, co se děje.

Ashley na autogramiádě v El Corte Ingles > 23.5.11

24. května 2011 v 5:59 | Fanda |  Ashley - Akce
Jak jsem včera sliboval, tak plním a vy se tak můžete podívat na nové fotografie z poslední zastávky Ashleyina turné po Evropě k filmu - "SFA", která se uskutečnila v centru El Corte Ingles ve španělském Madridu a pro upřesnění šlo o autogramiádu. Ashley se ochotně vyfotila se svými fanoušky a my tak můžeme tuto cestu brát za uzavřenou.

Vanessa s Joshem v Severní Karolíně > 22.5.11

24. května 2011 v 5:52 | Fanda |  Vanessa-Candids
Dnešní den odstartuje Vanessa Hudgens, protože se k nám dostala jedna fotografie na které jí můžete vidět společně se svým přítelem Joshem v Asheville, Severní Karolína při nějakém slaňování, které se uskutečnilo v neděli (22.května). Myslim ale, že šlo především o nějaký projekt.