Srpen 2011

Video z pořadu KTLA 5 s Ashley > 30.8.11

31. srpna 2011 v 13:17 | Fanda |  Ashley - Videa
Určitě pro nikoho nebude překvapení, že se Ashley Tisdale objevila včera ráno (30.srpna) v pořadu KTLA 5, kde hovořila o své nové kampani - "Be Strong" s American Cheerleader Magazine a Got Milk?" (které se celý den věnujeme), o specifickém knírku z mléka, Ashleyiny produkční společnosti a budoucích projektech.

Ashley představila nové reklamní kampaně > 30.8.11

31. srpna 2011 v 12:56 | Fanda |  Ashley - Akce
Jak jsem již avizoval, tak Ashley byla včera (30.srpna) v The Grove (LA), kde představila nové reklamní kampaně pro "Be Strong", kde jde především o medializaci mléka, které je velmi výživné. Na podporu Ashley přišla i její babička a neteř Mikayla. Ashley na sobě měla krásné modré šaty a pro JJJ řekla:
"Bylo to vzrušující, dostat svou vlastní sólovou reklamu," Ashley sdílený s JJJ v akci dnes odpoledne. "Měla jsem skvělý čas a jsem nadšený, že součástí Be Strong Challenge. Mám velké porozumění pro cheerleading a jsem velký fanda čokoládového mléka."

"Můj trenér byl ten, kdo mi řekl, že čokoládové mléko je velmi výživné a těším se na pití po mém tréninku," dodala.

Ashley na cestě do The Grove v LA > 30.8.11

31. srpna 2011 v 12:44 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Navážeme na předchozí článek, který se bude týkat jak Ashley, tak kampaně "Be Strong", která propaguje čokoládové mléko a Ashley byla včera (30.srpna) v The Grove, Los Angeles odhalit nové reklamní kampaně. V tento moment se můžete podívat na fotografie, které Ashley zachycují při její příchodu.

Nové promo fotky ke kampani Be Strong

31. srpna 2011 v 12:38 | Fanda |  Ashley - Gallery
Myslím, že dnešní vkládání jsem absolutně nezvládl, ale budu se snažit plynule pokračovat, protože bych Vám rád ukázal dně nové promo fotky ke kampani - "Be Strong" s magaziny Cheerleader a Got Milk? V tomto případě můžete vidět, že jde o propagaci čokoládového mléka.

Vanessa jde se Stellou na nákupy > 30.8.11

31. srpna 2011 v 12:34 | Fanda |  Vanessa-Candids
Je nejvyšší čas pokračovat, protože články se začínají hromadit a jedním z nich budou nové fotografie na kterých byla viděna Vanessa Hudgens se svou sestrou Stellou, když měla namířeno na nákupy ve Studio City, Californie. Stalo se tomu tak pro upřesnění v úterý ráno (30.srpna). Slušelo to, holkám našim.

Fotografie z pořadu KTLA 5 Morning News > 30.8.11

31. srpna 2011 v 0:14 | Fanda |  Ashley - Akce
Ashley Tisdale, včera (30.srpna) vystoupila v pořadu - "KTLA 5 Morning News", kde prezentovala svou novou kampaň s americkými Cheerleader a Got Milk (Článek viz. níže). Řeč padla o specifickém knírku z mléka, Ashleyiny produkční společnosti a budoucích projektech. K dispozici máme, zatím, pár screen fotografií.
Ashley by také měla za necelou hodin odhalit v The Grove, LA nové reklamní kampaně. Takže i nadále sledujte aktuální dění na efron-z.blog.cz, který přináší informace - Rychle, stručně, přehledně a hlavně pro Vás.

Video z focení nového photoshootu > 2011

31. srpna 2011 v 0:07 | Fanda |  Ashley - Videa
Poslední den prázdnin odstartuje Ashley Tisdale, protože pokud nevíte, tak právě Ashley fotila 28.dubna tohoto roku přísně tajný photoshoot pro Cheerleader Magazine a Got Milk? K této příležitosti tu máme k dispozici video ze samotného zákulisí a myslím, že je se na co dívat, určitě se pobavíte, takže rozhodně neváhejte.

Ashley odchází z Club Monaco > 29.8.11

30. srpna 2011 v 11:18 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Můžeme plynule pokračovat, protože bych tu pro Vás měl nové fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale, když v pondělí (29.srpna) byla zachycena při odchodu z Club Monaco v Beverly Hills. Jak už bývá zvykem, tak Ashley měla na sobě sportovní outfit, a tak o posilovně není pochyb.

Vanessa se Stellou jako The Flintstones

30. srpna 2011 v 9:59 | Fanda |  Vanessa-Gallery

Vanessa na své webové stránky vložila novou fotografii, která evidentně pochází z nějakého zábavního parku, kde byla se svou mladší sestrou Stellou a nechala se tam zvěčnit v podobě známého seriálu - "The Flintstones", který každý určitě zná. Vanessa nám k tomu zanechala i komentář:

Vanessa (Official): Hahahaha! Nejsme já se Stellou pastvou pro oči? Nebo z nás jen bolí oči? LOL.

Ashley dosáhla 5 000 000 následovníků na Twitteru

30. srpna 2011 v 9:43 | Fanda |  Ashley - Other
Ashley Tisdale nedávno na svém profilu na Twitteru vzpomínala, že už brzy by se mohl celkový počet následovníků, nebo-li "Followers" dostat k hranici 5.000.000 Ashley z toho měla velkou radost a chtěla za odměnu připravit něco speciálního pro fanoušky.
Musím konstatovat, že dnešním dnem se to Ashley povedlo a toto hranice byla překonána, gratulujeme! Dostala se tak před jména, jakými jsou např:. Avril Lavigne, ke$ha a nebo P!nk. Myslím, že až si toho Ashley všimne, tak se určitě vyjádří.
Podlední zprávou od Ashley je, že se podle všeho chystá zítra ráno na natáčení pořadu KTLA5, takže můžeme očekávat nová videa a fotky, doufejme. (Vzhledem k časovému posunu a na to, že je v LA stále ještě pondělí, tak by se měl pořad natáčet už dnes)

Ashley (Twitter): Super den dnes! Nyní sleduji televizi, než položim hlavu do postele, musim se probudit brzy na zítřejší KTLA5!

Vanessa na akci In Touch Weekly > 28.8.11

30. srpna 2011 v 0:03 | Fanda |  Vanessa-Akce
Stejně, jako Ashley, tak i Vanessa se zúčastnila po After párty, kterou uspořádala společnost Candie's ještě jedné akce, která nesla název - "In Touch Weekly's Icons and Idols 4th Annual Celebration" a jednalo se podle informací o další páry. Stalo se tomu tak v neděli (28.srpna) v západním Hollywoodu.

Video z After párty po MTV VMA > 28.8.11

29. srpna 2011 v 20:26 | Fanda |  Vanessa-Videa
Měl bych tu pro Vás ještě jeden článek, který se bude týkat After Párty, která se uskutečnila po slavnostním udílení cen - "MTV Video Music Awards" a pořádaná byla společností Candie's, jejíž hlavní tváří je právě Vanessa Hudgens, kterou můžete v tomto videu vidět.
Za info. děkuji Domče

In Touch Weekly's Icons and Idols 4th Annual Celebration

29. srpna 2011 v 19:15 | Fanda |  Ashley - Akce
Vypadá to, že jsem se dostal do značného presa, ale nevadí, i tento článek se bude týkat Ashley Tisdale, protože ještě po After párty slavnostního udílení cen - "MTV Video Music Awards", kterou pořádala společnost Candie's si Ashley zašla na jednu akci, která nesla název - " In Touch Weekly's Icons and Idols 4th Annual Celebration" a konala se v Sunset Tower v západním Hollywoodu.

Ashley jde do obchodního centra > 28.8.11

29. srpna 2011 v 19:09 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ani Ashley včera (28.srpna) vůbec neotálela a v neděli před slavnostím udílení cen - "MTV Video Music Awards" si zašla do obchodního centra ve Studio City, kde by se podle všech dostupných informací měla setkat se svými přáteli. Jak můžete vidět, tak Ashley zvolila sportovní outfit, a tak můžeme předpokládat, že byla i v tělocvičně.

Vanessa na cestě do tělocvičny > 28.8.11

29. srpna 2011 v 19:04 | Fanda |  Vanessa-Candids
Můžeme pokračovat a to fotografiemi na kterých byla viděna Vanessa Hudgens před slavnostním udílení cen - "MTV Video Music Awards". Aby v šatech vypadala co nejlépe, tak si ještě v neděli ráno (28.srpna) zašla do tělocvičny ve Studio City. Neváhejte a určitě se podívejte. ;)

Vanessa na After párty MTV VMA > 28.8.11

29. srpna 2011 v 10:33 | Fanda |  Vanessa-Akce
K dispozici tu máme i dlouho očekávané fotografie na kterých byla spatřena Vanessa Hudgens na After párty slavnostního udílení cen - "MTV Video Music Awards", která se uskutečnila v Nokia Theatre v Los Angeles a tato párty byla pořádaná společností Candie's, se kterou Vanessa spolupracuje. Doufejme, že se toho v průběhu dne ukáže víc.
EDIT (13:24) - Vložené jsou další nové fotografie s Vanessou.

Ashley na After párty MTV VMA > 28.8.11

29. srpna 2011 v 10:29 | Fanda |  Ashley - Akce
Jak jsem již několikrát informoval, tak dnes ráno proběhlo v Los Angeles slavnostní udílení cen - "MTV Video Music Awards 2011" a po této velkolepé akci se uskutečnila After párty, která byla pořádaná společností Candie's a mimo Vanessy tam vystoupila také Ashley Tisdale, což je velké překvapení a opravdu jí to moc slušelo.
EDIT (13:21) - Vložené jsou další nové fotografie na kterých je Ashley i s Vanessou.

Nové informace o MTV Video Music Awards

28. srpna 2011 v 13:35 | Fanda |  Vanessa-Other
Jak už jsem Vás informoval, tak Vanessa Hudgens, dnes (28.srpna) vystoupí na MTV Video Music Awards, které se konají v Los Angeles. Pro nás začíná vše v pondělí ráno ve 2:00 a snad tu budeme mít k dispozici fotografie co nejdřív. Jinak team Candie's aktualizoval svůj Facebook účet, a tak si můžeme přečíst pár informací.

Jsme na cestě do Californie! @ Máme namířeno na MTV Video Music Awards :) Kdo bude přinášet zprávy od představení s Vanessou?
Jsme v našem hotelu a chystáme se na zítřejší VMA! Zde se podívejte na některé naše dekorace! Vanessa Hudgens, Britney Spears, Candie a další děvčata! Můžete zjistit, kdo další je na této fotografii? :) (FOTO)

  • Pokud máte zájem, tak už nyní se můžete podívat na LIVE STREAMING z červeného koberce, kde právě finishují poslední přípravy na příchod hvězd, kde by mohla být i Vanessa.
  • Chcete-li vidět přímý přenos online, který začíná dnes ráno ve 3:00, tak stačí kliknout na LIVE STRIMING.

Premiéra The Lucky One v srpnu 2012

28. srpna 2011 v 11:37 | Fanda |  Zac-Other
Minulý rok v srpnu se na internetu poprvé začalo psát o tom, že si Zac Efron zahraje ve filmu - "The Lucky One", který bude natočen na základě knižního "bestselleru" od Nicholas Sparks, nesoucí stejný názvem. Film režíroval Scott Hicks. Mezi ostatní hvězdy filmu patří Taylor Schilling, Blythe Danner a Riley Thomas Stewart.

Natáčení začalo v říjnu téhož roku a Zac obdržel hlavní roli Logana Thibaulta, který je mariňákem a přežije tři cesty v Iráku. Štěstí přisuzuje fotografii na které je žena, kterou ale nikdy neviděl a po návratu z mise se jí rozhodne najít. Natáčení bylo ukončeno v prosinci roku 2010

Letos v červnu jsem psal na blog článek o tom, že premiéra filmu by se měla uskutečnt v lednu roku 2012, tato informace byla před dvěma dny ovšem vyvrácena a preméra byla podle Warner Bros. posunuta na 24.srpna 2012 Doufejme tedy, že už se nic nezmění a budeme se mít na co těšit.
Info. by efron-z.blog.cz

Ashley s Vanessou a kamarádkami na večeři > 26.8.11

27. srpna 2011 v 11:43 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ashley opět zabodovala a na svůj Twitter vložila novou fotografii na které jí můžeme vidět u večeře se svými kamarádkami. O to lepší je to fotografie, protože určitě mezi nimi poznáte i Vanessu Hudgens. Já už jen upřesním, že se tomu tak stalo včera večer (26.srpna).

Ashley (Twitter): Tělocvična, schůzka. Potom jdu ven s holkama!!! ...............................
Jsem tak ráda, že mám @shelleybuckner doma! #girlsnight
@juliannehough budeš muset jít s námi!