Prosinec 2011

Ashley a Julianne Hough v New Yorku > 30.12.11

31. prosince 2011 v 10:36 | Fanda |  Ashley - Gallery
Plynule navážeme na předchozí článek, jelikož herečka, a dobrá kamarádka Ashley Tisdale, Julianne Hough vložila na Twitter jednu společnou fotografii z New Yorku a jak to tak vypadá, tak už včera (30.prosince) muselo proběhnout po příletu Ashley nějaké posezení v některé z restaurací.

Ashley na letišti LAX v LA > 30.12.11

31. prosince 2011 v 10:15 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
V týdnu jsem Vás informoval o tom, že se Ashley Tisdale chystá na oslavy příchodu Nového roku do New Yorku a k této příležitosti tu máme k dispozici také nové fotografie, které pocházejí z letiště LAX v Los Angeles. Stalo se tomu tak v pátek odpoledne (30.prosince) a Ashley se chystá za kamarádkou Julianne Hough.

Nezapomenutelné okamžiky roku 2011!

31. prosince 2011 v 0:20 | Fanda |  Information
Tento článek jsem začal psát již v létě, abych Vám následně o čtvrt roku později mohl připomenout všechny zásadní události, které se spojují s členy našeho hvězdného týmu. Nevěděl jsem, jak to všechno dopadne a jestli budu vůbec schopný článek uveřejnit, ale povedlo se a vy si můžete vše ještě jednou připomenout, protože tento rok byl pro všechny nadmíru úspěšný. Jdeme na to!

Nové fotografie z Vanessyiny dovolené v Miami > 29.12.11

31. prosince 2011 v 0:14 | Fanda |  Vanessa-Candids
O další článek dnešního dne se postará opět Vanessa, protože se mi podařilo narazit na další nové fotografie, které byly pořízeny během dovolené s Austinem Butlerem v Miami na Floridě. Jak můžete vidět, tak se tato dvojice snažila schovávat za závěs, ale před paparazzi není úniku. Stalo se tomu tak u hotelu (29.prosince).

Screen fotografie k videu od Ashley!

31. prosince 2011 v 0:07 | Fanda |  Ashley - Gallery
Když už nám Ashley natočila to video, tak Vám jako tradičně přináším i pár screen fotografií, které jsou poměrně kvalitní, ale netvrdím, že by je někdo používal. Nicméně se z nich dají dělat i skvělé animace a třeba nás jimi někdo překvapí. Proto neváhejte a rozklikněte celý článek.

Ashley přeje všem Šťastný nový rok!

31. prosince 2011 v 0:02 | Fanda |  Ashley - Videa
Odpočítávají se poslední hodiny roku 2011 a Ashley nám k této příležitosti natočila své poslední, letošní, "home" video, kde všem svým fanouškům přeje Šťastný nový rok! Řeč padla také o oblíbených předsevzetích, které mnohdy až tak nedodržíme, ale o jaké se jednalo, tak to zjistíte ve videu.

Vanessa s Austinem v klubu LIV > 29.12.11

30. prosince 2011 v 15:58 | Fanda |  Vanessa-Candids
Můžeme plynule pokračovat, protože tu máme k dispozici dvě nové fotografie na kterých můžeme vidět Vanessu se svým přítelem Austinem v nočním klubu LIV uvnitř hotelu Fontainebleau. Stalo se tomu tak ve čtvrtek večer (29.prosince) v Miami na Floridě. Podle zdrojů si poté pár užíval soukromí ve své kabince, kde byly zatažené záclony.

Top 30 hvězd pod 30 let - VÝSLEDKY!

30. prosince 2011 v 15:39 | Fanda |  Zac-Other
V polovině října jsem Vás informoval o tom, že magazin Portrait uspořádal každoroční anketu - "30 hvězd pod 30let" a do hlasování se mohl zapojit opravdu každý! Uchazečů bylo tolik, že anketa byla rozdělena na několik dílčích kategorií. Nyní máme k dispozici i výsledky a myslím, že jsou pro nás celkem příznivé, protože Zac se usmístil na 30.místě!
Pro každou kategorii se dalo hlasovat v jiném časovém období a poté se ze všech tří kategorii vytvořil jeden seznam, podle toho, kolik přišlo danému uchazeči hlasů.

Na kompletní seznam se můžete podívat ZDE a nezbývá nic jiného, než Zacovi gratulovat! Budeme doufat, že i následující rok bude tak úspěšný, protože nás čeká několik premiér. Závěrem dodám, že 1.místo obsadil Jared Padalecki.

Nejoblíbenější účesy roku 2011

30. prosince 2011 v 15:17 | Fanda |  Ashley - Other
Konec roku jednoznačně patří velkému rekapitulování a s ním spojené vyhlašování různých anket a co si budeme povídat, letos jsou pro nás ankety opravdu velmi úspěšné, protože téměř v každé se umístila Ashey Tisdale a ne jinak tomu bude i v tomto případě, kdy se podíváme na - "Nejoblíbenější účesy roku 2011".

Ashley zabodovala s účesem, který zvolila na akci - "Good Housekeeping's Annual Shine On Awards 2011", která se uskutečnila 12.dubna a Ashley obsadila krásné 11.místo z celkového počtu 22.

Kompletní seznam si můžete prohlédnout ZDE a jen doplním, že na 1.místě se usmítila Reese Witherspoon!

Zac na letišti LAX v LA > 27.12.11

30. prosince 2011 v 0:21 | Fanda |  Zac-Candids
Ani náš Zac nezůstává pozadu a hned po Vánocích (27.prosince) byl spatřen na letišti LAX v Los Angeles, odkud měl namířeno na ostrovy Turks a Caicos. Fotku máme k dispozici pouze jednu, ale bohužel není známo více podrobných informací, ani to, zda odcestoval Zac sám a nebo mu dělal někdo doprovod.

Vanessa s Austinem v Miami > 29.12.11

30. prosince 2011 v 0:13 | Fanda |  Vanessa-Candids
Krásný pátek Vám přeju a pojďme se podívat na to, co nám přinesli události posledních dnů. K dispozici tu máme fotografie na kterých byla spatřena Vanessa se svým přítelem Austinem na dovolené v Miami na Floridě. Fotografie byly nafoceny ve čtvrtek (29.prosince) u hotelového bazénu.
EDIT (14:22) - Vloženy jsou další nové fotografie!

Vanessa na titulní straně magazinu Girlfriend

29. prosince 2011 v 14:25 | Fanda |  Časopisy
A aby toho nebylo před koncem roku málo, tak se objevila ještě jedna titulní stránka na které je taktéž Vanessa Hudgens a můžete jí znát i vy, protože nese název - "Girlfriend" a jedná se o lednové číslo. Podle domény by se mělo jednat o Nový Zéland. V tomto případě je photoshoot ještě krásnější a snad se i brzy potvrdí.

Vanessa na titulní straně magazinu HOT

29. prosince 2011 v 14:19 | Fanda |  Časopisy
Opravdu dlouho tu nebyla ani zmíňka o žádném z magazinů a přišel čas vše napravit. K tomu všemu jde o titulní stránku, kterou obsadila Vanessa Hudgens. Jedná se o lednové vydání magazinu - "HOT" a jak můžete vidět, tak byl pravděpodobně nafocen i nový photoshoot. Možná se ale jedná jen o nějakou fotomontáž. Uvidíme pouději.

Ashley na Nový rok v New Yorku!

29. prosince 2011 v 10:38 | Fanda |  Ashley - Other
Zdá se, že se Ashley Tisdale letos nezdrží na oslavách Nového roku se svou rodinou v Los Angeles, ale tentokrát udělá změnu a podívá se za přáteli do New Yorku, o čemž nás před osmi hodinami informovala na svém Twitteru. Doufejme tedy, že se dočkáme aspoň nějakých fotek z letiště, protože fotky už tu poměrně dlouho žádné nebyly.

Ashley (Twitter): Balení pro NYC! Nemůžu se dočkat, až uvidim @juliannehough, @therealHAUS. Tento rok to uděláme velké ;) #getready #2012

5 Nejočekávanějších filmů roku 2012

28. prosince 2011 v 14:29 | Fanda |  Zac-Other
Internetový portál Hollywood Crush uveřejnil seznam - "5ti Nejočekávanějších filmů roku 2012" a jelikož byl tento rok velice pestrý pro našeho Zaca, co se tedy filmů týče, tak právě filmová adaptace od Nicholase Sparkse - "The Lucky One" se umístila na 5.místě!
Není to jen o nás, kteří dychtí po tomto filmu, ale o všech, protože každý očekává od Zaca úplně jiný druh výkonu, který tu ještě nebyl a dalece přesahuje hranice trilogie - "High School Musical".
Film obsahuje všechny prvky, které máme rádi a to: idylické maloměstské prostředí na jihu (v tomto případě, Severní Karolína), odvážné vedlejší postavy (Blythe Danner jako Nana Beth a Riley Thomas Stewart jako syn Ben Beth), romantický výlet lodí a některé vážně odvážné sexuální scény. Je potřeba ještě něco víc?
Premiéra nás čeká již 20.dubna 2012!
4.místo - Magic Mike, 3.místo - Snow White and the Huntsman, 2.místo - "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2", 1.místo The Hunger Games.

Vanessa s Kim Hidalgo!

28. prosince 2011 v 10:44 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Přeci jen by se tu jedna fotografie dnes našla a postarala se o ní Vanessa, která jí vložila na svůj Facebook. Koho by zajímalo, s kým se nechala Vanessa zvěčnit, tak upřesním, že jde o Kim Hidalgo. Více informací není, bohužel, známo, ale rozhodně neváhejte a podívejte se.

10 Nejlepších těl v bikinách pro rok 2011

28. prosince 2011 v 10:33 | Fanda |  Ashley - Other
Do konce tohot roku zbývá už jen pár dní a portál Celebuzz.com vyhlásil výsledky ankety o - "10 Nejlepších těl v bikinách pro rok 2011". Opět krátkou rekapitulací zjistíme, že jediná, která byla tento rok viděna nejčastěji v plavkách je Ashley Tisdale! Není se ale čemu divit, protože Ashley je zastáncem zdravé výživy a již dlouhou dobu chodí do své oblíbené posilovny Equinow.
Do této ankety se zařadila, mimo Ashley, také Rihanna, Selena Gomez, Julianne Hough, Victoria Secret, nebo Adriana Lima. Kompletní článek s fotkami naleznete ZDE.

10 Nejkrásnějších looků roku 2011 - HLASUJTE!

28. prosince 2011 v 10:17 | Fanda |  Ashley - Other
Internetový portál Teen.com uspořádal anketu do které bych Vás opět moc rád zapojil a půjde o hlasování za - "10 Nejkrásnějších looků roku 2011". Když si tento rok zrekapitulujete, tak zjistíte, že na plné čáře bodovala Ashley Tisdale, která zde bojuje s loookem, krerý zvolila na akci - "Mercedes-Benz Fashion Week 2012" a ten její cop je nezapomenutelný a jen tak ho na Ashley vidět nemůžeme.
Hlasujte pro Ashley a dokažte, že má velkou fanouškovskou základnu. Momentálně je na 7.místě a jednoznačně si zaslouží víc!

HLASOVAT/VOTE


Zac nemá rád vyhledávání večírků!

27. prosince 2011 v 17:16 | Fanda |  Zac-Other
Herec Zac Efron nemá rád návštěvy večírků a říká, že nemá chuť dovádět, jako mnoho z jeho vrstevníků a raději zůstává doma.

"Já prostě nemám rád zábavu v klubech," citoval pro showbizspy.com Efron (24).

"Nevím, jak se lidé mohou takto bavit. Je to parta lidí, které neznáte, spousta opilých lidí pobíhá kolem, kteří jsou k tomu všemu trochu protivní, nebo od vás stále něco chtějí. Nevím, jak se lidé baví v těchto situacích" dodal. (Source)

Překlad: efron-z.blog.cz

Nové stills fotografie k filmu The Journey 2

27. prosince 2011 v 17:07 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Už dlouho tu nepadla řeč o filmu - "The Journey2: Mysterious Island" ve kterém si jednu z rolí zahrála také Vanessa Hudgens a proto to musíme napravit, jelikož tu máme k dispozici nové stills fotografie, které snad Vaše oko ještě nemělo možnost spatřit. Premiéra nás čeká již brzy a to 10.února 2012, takže se máme na co těšit.