Říjen 2012

Zac na basketbalovém utkání > 30.10.12

31. října 2012 v 15:09 | Fanda |  Zac-Candids
Možná posledním článkem tohoto měsíce budou nové a dlouho očekávané fotografie na kterých zaručeně poznáte Zaca Efrona, který byl spatřen v úterý (30.října) ve Staples Center, kde se uskutečnilo basketbalové utkání mezi Los Angeles Lakers versus Dallas Mavericks. Jen pro zajímavst doplnim, že Lakers hrají dnes večer znovu, tak se tam Zac doufejme znovu ukáže!

Lucas Grabeel na Halloweenské párty > 28.10.12

31. října 2012 v 11:23 | Fanda |  Lucas Grabeel
Po delší době také oprášíme rubriku Lucase Grabeela, jelikož právě jeho se budou týkat následující fotografie na kterých byl spatřen na Halloweenské párty, která se uskutečnila v neděli večer v Lure v Hollywoodu. Lucas byl v doprovodu Alexy Vegy a Matthewa Morrisona. Rozhodně neváhejte a rozklikněte celý článek!

Who Looks Better: Nick vs. Zac! (Round 8)

31. října 2012 v 11:11 | Fanda |  Zac-Other
Dnešním dnem se dostáváme do samotného finále našeho podzimního seriálu - "Who looks Better", kde můžete zcela naposledy ovlivnit výsledky této ankety. Hlasování poběží, ostatně jako celých 8 týdnů, až do příštího úterý a hned ve středu se dozvíte výsledky nejen z tohoto kola, ale dozvíte se i celkovou bilanci. Všem děkuji za hlasy a doufám, že toto kolo bude rekordní, tak pojďme do toho!

Výsledky z předešlého kola!

Jak to tak vypadá, tak Zac si nenašel konkurenta ani ve druhém battlu s Robertem Pattinsonem, který od Vás nezískal ani jeden hlas! Podaří se v posledním kole Nickovi Zaca sesadit? Vše máte ve svých rukách a jen vy rozhodnete o tom, kdo je lepší?!

Vanessa se Stellou v tanečním studiu > 30.10.12

31. října 2012 v 0:11 | Fanda |  Vanessa-Candids
Jsem rád, že i dnes Vám můžu nabídnout to nejaktuálnější a začneme článkem, o který se postarala Vanessa Hudgens, když měla namířeno se svou mladší sestrou Stellou do tanečního studia v úterý ráno (30.října) v severním Hollywoodu. Vypadá to, že i Stella se snaží udržet ve skvělé kondici.

První oficiální poster k filmu At Any Price!

30. října 2012 v 17:36 | Fanda |  Zac-Gallery
Jak si možná ještě vzpomínáte, tak Zac Efron má v záloze ještě jeden film, který momentálně čeká na svou premiéru, i když běžel na několika festivalech. Doplním, že se jedná o film - "At Any Price" a vy se můžete podívat na první oficiální poster k filmu, kde byla premiéra stanovena na rok 2013!

Nové fotografie z photoshootu pro BlackBook #2

30. října 2012 v 17:27 | Fanda |  Zac-Gallery
Zac se momentálně připravuje na natáčení svého nového filmu, který se začne natáčet už v listopadu, ale nyní tu máme k dispozici dvě nové fotografie z photoshootu, který nafotil právě Zac pro magazin - "BlackBook" již v srpnu letošního roku a všechny předešlé fotografie si můžet prohlédnou tady na blogu a to ZDE.

Ashley na akci Variety's Hollywood's New Leaders > 29.10.12

30. října 2012 v 11:55 | Fanda |  Ashley - Akce
Vše se pomalu, ale jistě vrací do svých starých kolejí a Ashley Tisdale od svého návratu stihla navštívit už i jednu akci a to konkrétně - "Variety's Hollywood's New Leaders Presented By Ciroc", která se uskutečnila v pondělí večer (29.října) v Soho House v západním Hollywoodu. Na fotkách můžete vidět Ashley s režisérem, producentem a filmovým výrobcem Juddem Apatowem.

Ashley s Mikaylou na procházce > 29.10.12

30. října 2012 v 11:36 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Vypadá to, že si Ashley Tisdale vynahrazuje to, co jí za poslední dva měsíce během natáčení filmu - "Scary Movie 5" v Atlantě chybělo, protože tu máme k dispozici krásné fotografie na kterých jí můžete vidět ve společnosti své neteře Mikayly, kterou vzala v pondělí (29.října) na procházku po Toluca Lake.

Vanessa se Stellou v ulicích LA > 29.10.12

30. října 2012 v 0:05 | Fanda |  Vanessa-Candids
Ani dnes nebude chybět pravidelná dávka aktualizace a vy se tak můžete podívat na nové fotografie na kterých byla viděna Vanessa Hudgens se svou mladší sestrou Stellou, když se byli projít v pondělí (29.října) v ulicích Los Angeles. Bohužel není známo, kam směřovala jejich cesta, ale podle oblečení pravděpodobně do tělocvičny.

Nová fotografie z Ashleyina Instagramu > 29.10.12

29. října 2012 v 19:48 | Fanda |  Ashley - Gallery
Dostáváme se znovu k Ashley, jelikož ta nám dnes dopoledne (29.října) vložila na svůj Instagram jednu novou fotografii, která byla pořízena v salónu Nine Zero One, kde se jí Nikki Lee postarala o účes tohoto podzimu. A jak už sama Ashley napsala, tak tentokrát neproběhlo žádné prodlužování!

Ashley (Twitter): Šik na tento podzim. Žádné prodlužování!!! Dáky @nikkilee901. Tak svěží a čístý, čistý.

Vanessa se Stellou v tělocvičně > 28.10.12

29. října 2012 v 0:30 | Fanda |  Vanessa-Candids
Měl bych tu pro Vás další nové fotografie na kterých byla pro změnu spatřena Vanessa Hudgens, když společně se svou mladší sestrou Stellou odcházela z tělocvičny v neděli odpoledne (28.října) ve Studio City. Dvojice se poté zastavila v Pressed Juicery pro něco k pití a Vanessa byla zaneprázdněná telefonátem.

Ashley opouští salón Nine Zero One > 27.10.12

29. října 2012 v 0:14 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Navážeme na článek, kdy jsem na blog vkládal fotografie na kterých každý fanoušek poznal Ashley Tisdale, která měla namířeno do salónu Nine Zero One, ale co jde dovnitř musí zákonitě ven a proto tu máme k dispozici fotografie na kterých Ashley salón pro změnu opouští. Jen škoda, že se schovávala.

Ashley si zajela do Starbucks pro kávu > 27.10.12

29. října 2012 v 0:05 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Jelikož nám má Ashley za poslední dva měsíce co vynahrazovat, tak paparazzi využívají sutuace a fotí jí opět na každém kroku. Vy se díky tomu můžete podívat na jednu fotografii na které byla Ashley viděna, když si zajela do Starbucks pro svou oblíbenou kávu. Stalo se tomu tak v sobotu (27.října).

Ashleyin Halloweensky vyzdobený dům!

28. října 2012 v 23:48 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ashley Tisdale nás prostřednictvím svého Twitteru, ihned po svém příjezdu z Atlanty, informovala o tom, že jí taťka přichystal překvapení v podobě vyzdobeného domu na Halloween. Podařilo se mi získat fotografie na které se můžete exkluzivně podívat a zjistit, jak to zdobení vlastně celé dopadlo.

Ashley (Twitter): Po mém příchodu domů, byl můj dům kompletně vyzdoben na Halloween... Můj táta je úžasný :) (26.října)

Ashley na cestě do salónu Nine Zero One > 27.10.12

28. října 2012 v 11:55 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Po dvou měsících se můžete podívat na čerstvé fotografie na kterých byla zachycena Ashley Tisdale v ulicích Los Angeles! Jak se dalo předpokládat, tak po svém návratu z natáčení filmu - "Scary Movie 5" v Atlantě navštívila kadeřnický salón Nine Zero One. Stalo se tomu tak v sobotu (27.října).

Ashley s Vanessou na oslavě Halloweenu > 27.10.12

28. října 2012 v 11:46 | Fanda |  Information
Mimo jiné se můžete podívat také na dvě nové fotografie, které byly pořízeny během oslavy Halloweenu a jedna z mnoha menších akcí se uskutečnila v sobotu (27.října) v Universal Studios. Určitě Vám neuniklo, že se jí zúčastnila Ashley Tisdale, Jennifer Tisdale, Vanessa Hudgens, Stella Hudgens, Laura New, Kim Hidalgo a další.

Vanessa se Stellou v Sun Cafe > 27.10.12

28. října 2012 v 11:35 | Fanda |  Vanessa-Candids
Určitě Vás potěším článkem, o který se postarala Vanessa Hudgens, jelikož byla viděna, když odcházela společně se svou mladší sestrou Stellou ze Sun Cafe, kam si dvojice zašla na kávu a něco malého k snědku. Pro upřesnění dodám, že se tomu tak stalo v sobotu (27.října) ve Studio City. Moc jim to slušelo, nemyslíte?

Scary Movie 5 je dotočen a Ashley je zpět v LA!

27. října 2012 v 15:14 | Fanda |  Ashley - Scary Movie 5
Když už jsem Vás celou dobu informoval o Ashleyině nové cestě při natáčení posledního filmu - "Scary Movie 5" od úplného začátku, což bylo 5.června, kdy se svět dozvěděl o této skvělé novince, tak po 4 měsících jsme u definitivního konce a nezbývá nic jiného než čekat na velmi očekávanou premiéru v dubnu následujícího roku. Pojďme se podívat na poslední Tweety od Ashley na natáčení.

Ashley (Twitter): Po mém příchodu domů, byl můj dům kompletně vyzdoben na Halloween... Můj táta je úžasný :) (26.října)

Poslední noc byla opravdu těžká, ale Scary Movie 5 je oficiálně dotočen! Nyní na letišti s @DirtNasty a na cestě domů! LA, jsme tady (26.října)

Nemůžu uvěřit tomu, že je to už poslední den na natáčení Scary Movie5. Natáčení bude chybět všem, byla pro mě skvělá cesta (25.října)

Krátkou zprávu na svém Twitteru napsal i samotný režisér filmu Malcolm D.Lee a to v pátek (26.října), který vše oficiálně potvrdil:

Malcolm (Twitter): Scary Movie 5 je dotočen!

Ashley s Dustinem Angusem > 26.10.12

27. října 2012 v 11:42 | Fanda |  Ashley - Scary Movie 5
Šokováni sněhem se můžete podívat pro uklidnění na novou fotografii z úplně posledního dne natáčení filmu - "Scary Movie 5", kterou vložil na svůj Twitter Dustin Angus, kde po jeho boku můžete vidět Ashley Tisdale, která je momentálně už doma v LA. Fotografie byla nafocena v pátek (26.října).

Dustin (Twitter): Dokonce i po natáčení přes noc do druhého dne, vypadý Ashley Tisdale stále úžasně! To je jízda #ScaryMovie5

Vanessa Hudgens: Nejsem připravena mít své děti!

27. října 2012 v 1:44 | Fanda |  Vanessa-Other
Na čtvrteční akci (25.října) - "Arthritis Foundation 'Commitment to a Cure' Awards" v Beverly Hills, si Vanessa Hudgens všimla, že mnoho mladých lidí žije s juvenilní artritidou a poskytla nám tak i krátký rozhovor, který si můžete, exkluzivně, přečist!

"Miluju děti," řekla Hudgens na červeném koberci v hotelu Beverly Hilton. "Skutečnost, že oni trpí touto nemocí, mě vážně bolí. Chci se pokusit pomoci a najít lék."

Přítelkyně George Clooneyho - Stacy Keibler mluvila také o manželství a dětech:

Ale to je tak daleko, ještě se u 23leté herečky neprojevil mateřský instinkt. Na otázku, zda-li je připravena mít své vlastní děti se Vanessa zasmála: "Ne, ne, ne, ne, ne, mám ještě tak pět let čas"!

"Miluju děti a mám ráda mrňousky," dodala. "To ale neznamená, že je chci."

Co Hudgens chce, je vrátit se zpět ke svým kořenům. "Upřímně řečeno, trochu mi chybějí muzikály," řekla. "Opravdu jsem se šla druhý den podívat na Broadwayi. Jsem tím posedlá. To je můj domov."

Ale ona se chce držet hudby na velké obrazovce. "Je to velký závazek," řekla o možnosti hrát v show na Broadwayi. "Miluji být svobodná, jako pták, létání kamkoliv, jak se mi zlíbí."

Mít děti by mi tato křídla určitě vzalo.
Copyright © by efron-z.blog.cz