Listopad 2012

Zac na letišti LAX v Los Angeles > 29.11.12

30. listopadu 2012 v 16:30 | Fanda |  Zac-Candids
Dostáváme se k článku, kvůli kterému byl založen i tento blog, takže jsem moc rád, že Vám mohu po opravdu dlouhé době nabídnout nové fotografie na kterých byl spatřen Zac Efron na letišti LAX v Los Angeles. Stalo se tomu tak pro upřesnění ve čtvrtek (29.listopadu) a pravděpodobně měl namířeno na natáčení nového filmu - "Are We Officially Dating?" Uvidíme časem!

Ashley odchází z kadeřnického salónu > 27.11.12

30. listopadu 2012 v 16:17 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Abych Vás nepřipravil o nic důležitého a každý z Vás si tu našel to své, tak se mi podařilo narazit na ještě jedny, námi neviděné, fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale, když v úterý večer (27.listopadu) odcházela se svou kamarádkou z kadeřnického salónu. Evidentně měla velmi dobrou náladu!

Ashley opouští restauraci Mo's > 29.11.12

30. listopadu 2012 v 16:11 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Kdo očekával, že se i v tomto článku budeme věnovat Ashley Tisdale, tak se rozhodně neplete, jelikož tu máme k dispozici další fotografie na kterých byla tentokrát spatřena, když odcházela z restaurace Mo's, kam si pravděpodobně zašla na oběd. Stalo se tomu tak ve čtvrtek (29.listopadu) v Toluca Lake.

Ashley odchází ze Starbucks > 29.11.12

30. listopadu 2012 v 16:05 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Bez žádných vedlejších řečí se rovnou přesuneme k prnímu článku pátečního dne, kterým budou nové fotografie na kterých byla přichycena paparazzi naše Ashley Tisdale, když se ve čtvrtek (29.listopadu) zastavila pro svou oblíbnou kávu ve Starbucks v Los Angeles a vy rozhodně zůstaňte naladěni na další články!

Vanessa na titulní straně magazinu Harpers's Bazaar > 2012

29. listopadu 2012 v 18:59 | Fanda |  Časopisy
Jsem přesvědčený o tom, že tento článek potěší všechny fanoušky Vanessy Hudgens, protože se mi podařilo narazit na prosincové vydání magazinu - "Harper's Bazaar", kde se titulní stránky zhostila právě Vanessa a dodám, že v tomto případě se jedná o prosincové vydání a vychází pro Saudskou Arábii. Doufejme, že se již brzy dočkáme fotek v HQ kvalitě, protože vypadá úžasně!

Ashley na cestě do studia > 28.11.12

29. listopadu 2012 v 16:29 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
O první článek dnešního dne se postarala Ashley Tisdale a vy se tak můžete podívat na nové fotografie na kterých tato hvězda směřovala ve středu (28.listopadu) do studia v Los Angeles. Pojem je to ale opravdu široký a můžeme si pod ním představovat - taneční, kosmetické, kadeřnické studio, ale nejlepší by bylo to nahrávací, kde by Ashley začala pracovat na dlouho slibovaném třetím albu!

Datumy vydání filmů Spring Breakers a Machete Kills!

28. listopadu 2012 v 15:31 | Fanda |  Vanessa-Other
U Vanessy se ještě na okamžik zdržíme, jelikož se na internetu rozšiřují datumy s možnými premiérami filmů - "Spring Breakers" a "Machete Kills", kde si i jednu z rolí vystřihla Lady Gaga. Tyto termíny byly uvedeny na portálu VHBRNews a nám nezbývá v tento moment nic jiného než doufat, že jsou pravdivé. Pokud ne, tak se o tom pochopitelně ihned dozvíte!

Spring Breakers:

5.března 2013 - Spojené státy americké
21.března 2013 - Rusko
29.března 2013 - Švédsko
25.dubna 2013 - Holandsko
27.února 2013 - Francie
..............................
Machete Kills:

11.dubna 2013 - Německo
31.července 2013 - Švédsko
22.srpna 2013 - Argentina
7.listopadu2013 - Dánsko

Nové fotografie pro magazin Glow #2

28. listopadu 2012 v 15:16 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Pro dnešní den opustíme články zaměřené na Ashley Tisdale a podíváme se na to, jak to vypadá u Vanessy Hudgens, jelikož bych tu pro Vás měl tři nové fotografie z photoshootu, který nafotila pro prosincové vydán kanadského magazinu - "Glow". První dvě se Vám mohou zdát podobné, ale tu třetí ještě Vaše oko nevidělo.

Ashley odchází z obchodu Barneys New York > 26.11.12

27. listopadu 2012 v 15:35 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Když už jsem v tom vkládání, tak bych Vás nemohl připravit o další fotografie dnešního dne, o které se postarala opět Ashley Tisdale a byla viděna, když odcházela z obchodu Barneys New York v Beverly Hills a stejně, jako v předchozích případech se tomu tak stalo v pondělí (26.listopadu). Čeká nás snad nějaká akce, kde se Ashley ukáže? Uvidíme!

Ashley odchází ze Starbucks > 26.11.12

27. listopadu 2012 v 15:30 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Navážeme plynule na předchozí článek, jelikož se dalo očekávat, že si paparazzi na Ashley moc rádi počkají, až si koupí svůj oblíbený nápoj a díky nim se tak můžete podívat na další fotografie na kterých Ashley pro změnu Starbucks opouští. Jak to tak vypadá, tak moc velkou radost z objektivů neměla.

Ashley na cestě do Starbucks > 26.11.12

27. listopadu 2012 v 15:22 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Všechny Vás tu opět moc zdravim a rovnou přejdeme k tomu nejdůležitějšímu, co se událo za posledních 24 hodin v životech našich oblíbených herců. K dispozici tu máme fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale, když měla namířeno do své oblíbené kavárny Starbucks v Los Angeles a to konkrétně v pondělí (26.listopadu).

Vanessa na premiéře filmu Lincoln > 11/2012

26. listopadu 2012 v 18:22 | Fanda |  Vanessa-Videa
Odpočinout si můžete od všehno klikání na fotografie, jelikož tu máme k dispozici jedno fanouškovské video, díky kterému již víme, že se Vanessa zúčastnila premiéry filmu - "Lincoln", která se uskutečnila v New Yorku a jak můžete vidět, tak neměla vůbec žádný problém s rozdáváním svých autogramů, což je opravdu milé.

Ashley po návratu na letišti LAX > 25.11.12

26. listopadu 2012 v 16:49 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Po krátké pauze bych tu pro Vás měl konečně nějaké pořádné fotografie na kterých byla spatřena v tomto případě Ashley Tisdale se svou rodinou po příletu na letišti LAX v Los Angeles. Pro upřesnění dodám, že se tomu tak stalo v neděli (25.listopadu) a Ashley trávila poslední dny na Floridě u prarodičů na oslavách Dne díkůvzdání.

Vanessa se svou fanynkou v obchodě > 23.11.12

25. listopadu 2012 v 18:47 | Fanda |  Vanessa-Candids
Článků je v poslední době opravdu málo, ale s tím já bohužel nic neudělám a musíme mít trpělivost. Nicméně se mi podařilo získat fotografii, kterou vložila na svůj Twitter Natalie Peterson a určitě na ní poznáte Vanessu Hudgens, se kterou se setkala v pátek (23.listopadu) během nákupů v New Yorku.

EFRON-Z.BLOG.CZ - 5 LET PO VAŠEM BOKU!

25. listopadu 2012 v 0:07 | Fanda |  Information
Nadpis článku mluví za vše, 5 let téměř každodenních aktualizací na tomto blogu jsou opravdu skutečných! Už pátým rokem Vás, fanoušky, informuji o všem důležitém kolem našich HSM cast a mým heslem je opravdu jen to důležité! Ten, kdo chod blogu sleduje pravidelně, tak už ví, že si za tu dobu prošel velkou změnou a vybudoval si svou "značku" a věřím, že i své věrné fanoušky. Vždy bylo mou prioritou lišit se a nabídnout Vám tak něco, co na jiném blogu jednoduše neuvidíte, jelikož před pěti lety fungovalo podobných blogů hned několik desítek a konkurence byla opravdu velká - nicméně se po těch letech nebojím říci, že tento blog zůstal jediný v ČR se zaměřením nejen na Zaca, ale i na ostatní členy hvězdného týmu!

Žádné začátky nejsou jednoduché a to nejen v tom blogovém světě. Mé odhodlání bylo ale příliš silné a nedovolovalo mi polevit, šel jsem za svým cílem a ten se ihned po několika měsících začal naplňovat. Blog se dostal do podvědomí širší veřejnosti, našel jsem zde plno úžasných lidí a tento blog jednou vyhrál i jednu blogovou soutěž, stal se na některých blozích blogem měsíce a i když jsou to jen maličkosti, tak pro mě to byla obrovská motivace.

Zároveň jsem měl pocit, že se tu nemusím vůbec věnovat reálnému světu a rád jsem z něj utíkal právě sem, kde jsem si mohl psát cokoliv a nemusel nic řešit, i to je možná jeden z mnoha důvodů, že jsem tu vydržel tak dlouho a ač by se to mohlo někomu zdát neuvěřitelné - pořád mě to baví! Nicméně jsem věděl, že nic netrvá věčně a to se stalo "osudným" i tomuto blogu, který už má to nejlepší dávno za sebou a jsem si toho plně vědom, ale také vím, že sem chodí pravidelní návštěvnící, kteří stále chtějí vědět, jak to vypadá s životy jejich, tehdy, obdivovaných hrdinů.

Myslím, že je na místě říci neuvěřitelně velké DÍKY, protože bez těch pravidelných návštěvníků by to tu už dávno nemohlo fungovat, jen vy držíte tento blog nad vodou! Tentokrát nebudu slibovat, že se tu uvidíme opět za rok, protože by se mohlo stát, že už tu nebudu, ale chtěl jsem tu po sobě nechat nějaký odkaz a doufám, že jsem Vám prostřednictvím tohoto blogu pomohl najít to důležité, že na něj jen tak nezapomenete a v budoucnu si vzpomenete, že jsem tu byl jen pro Vás. Děkuji všem!

K dnešnímu dni se návštěvnost přehoupla přes 250.000 návštěvníků a vloženo bylo více jako 8.400 článků!

Ashley s rodinou na pláži, Florida > 23.11.12

24. listopadu 2012 v 0:05 | Fanda |  Ashley - Gallery
Jak už z předchozích článků můžete vědět, tak Ashley Tisdale se momentálně nachází stále na Floridě, kam se vydala se svou rodinou navštívit své prarodiče a zároveň oslavit Den díkůvzdání. Nyní tu máme k dispozici nové fotografie, které vložila sama Ashley v pátek (23.listopadu) na svůj Instagram. Vidět můžete její neteř Mikaylu, sestru Jennifer a mamku Lisu.

Prosluněný pozdrav od Ashley z Floridy > 22.11.12

23. listopadu 2012 v 14:06 | Fanda |  Ashley - Gallery
Když už se bavíme o Dni díkůvzdání a každý chce být určitě v obraze, tak přikládám další článek dnešního dne, kde se o slovo hlásí tentokrát Ashley Tisdale, která na svůj Instagram vložila ve čtvrtek (22.listopadu) jednu novou fotografii z prosluněné pláže na Floridě, kde tento svátek slaví se svou rodinou a prarodiči.

Z příprav focení shootu pro magazin Glow > 2012

23. listopadu 2012 v 0:24 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Není tomu tak dlouho, co jsem na blog vkládal nové fotografie z photoshootu, který nafotila Vanessa Hudgens pro kanadské vydání magazinu - "Glow", konktrétně pro to prosincové a již nyní tu máme k dispozici několik fotografií ze samotného zákulisí a připrav. Vidět můžete několik párů bot, nepřeberné množství doplňků a další.

Nová fotografie z Vanessyina webu a šťastný Den díkůvzdání!

23. listopadu 2012 v 0:08 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Ani Vanessa Hudgens nezůstává pozadu a na své oficiální stránky vložila jednu novou fotografii na které můžete vidět, co dokázala udělat z obyčejné dýně a všem především popřála šťastný Den díkůvzdání, který se v Americe slaví v rozmezí od 22.-28.listopadu. Doufejme, že Van tento svátek oslaví se svou rodinou.

Ashley s rodinou na letišti LAX > 20.11.12

22. listopadu 2012 v 0:13 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
První článek dnešního dne se bude týkat Ashley Tisdale, která byla spatřena společně se svou mamkou Lisou, taťkou Mikem, sestrou Jennifer a neteří Mikaylou na letišti LAX v Los Angeles. Pro upřesnění dodám, že se tomu tak stalo v úterý (20.listopadu) a všichni se chystají na oslavy Dne díkůvzdání u prarodičů na Floridě.