Prosinec 2012

Vanessa s Austinem v kostele > 30.12.12

31. prosince 2012 v 14:01 | Fanda |  Vanessa-Candids
Rok 2012 nezadržitelně píše své poslední řádky a my se podíváme, pravděpodobně, na poslední článek letošního roku, o který se postarala Vanessa Hudgens. Ta byla spatřena se svým přítelem Austinem Butlerem, když odcházeli z kostela. Upřesním, že se tomu tak stalo v neděli (30.prosince) a poté jejich cesta směřovala do Sushi restaurace.

Ashley s přáteli v Mammoth Mountain Ski Area > 30.12.12

31. prosince 2012 v 12:10 | Fanda |  Ashley - Gallery
Díky Ashleyině Twitteru a také Instagramu můžeme pokračovat v pátrání za její dobrodružnou cestou se svými přáteli. Podařilo se vypátrat, že měli namířeno do areálu "Mammoth Mountain Ski Area", který každou zimu přitahuje všechny lyžaře, bruslaře a snowboardisty. K této příležitosti byla Ashley již dříve spatřena se svým přítelem Christopherem v obchodě Burton Snowboards.

Nezapomenutelné okamžiky roku 2012!

31. prosince 2012 v 0:55 | Fanda |  Information
Před námi je poslední den stávajícího roku a já jsem si pro Vás, jako každoročně, připravil shrnutí toho nejzajímavějšího, co se během 12ti měsíců událo v životech našich oblíbených cast. Troufám si říct, že letos toho bylo opravdu požehnaně a nebál bych se tento rok nazvat, jako ten nejúspěšnější. Doufám, že to nebyl ničí vrchol a příští rok si pro nás připraví plno překvapení. Já osobně se na ně budu, společně s Vámi, moc těšit, tak jdeme na to!

Ashley přesáhla 4 miliony followers na Google+

30. prosince 2012 v 19:21 | Fanda |  Ashley - Other
Další dobrá zpráva! Ashley Tisdale pokořila další milion následovníků, kteří mají Ashleyin profil na populární sociální síti Google+ v kruzích. Ve výsledku se celkový počet přehoupl přes úctyhodné 4.000.000 followers a Ashley se tak oficiálně zařazuje na seznam - "Top 100 Google+", kde se usadila na 10.místě s nejvyšším počtem následovníků. Již v červenci byla Ashley, zatím nejlépe, na 4.místě, bohužel poklesla o 6 příček níže, ale i tak je to skvělé umístění. První místo si stále drží Britney Spears!
Pokud se chcete připojit i vy na tuto socální síť, kam Ashley vkládá zajímavé fotky a postřehy ze svého života, tak rozhodně neváhejte a k té příležitosti pomožme Ashley dosáhnout na lepší místo v celkovém žebříčku popularity. Na celý seznam Top 100 Google+ se můžete podívat ZDE.

NAVŠTIVTE ASHLEY NA GOOGLE+


Ashley na cestě za dobrodružstvím > 29.12.12

30. prosince 2012 v 0:44 | Fanda |  Ashley - Gallery
Je to jen pár desítek minut, co Ashley Tisdale vložila na svůj Twitter dvě nové fotografie na kterých jí můžete vidět po boku, nejen svého partnera, Christophera Frenchce, ale i svých přátel, kde nesměla chybět Samantha Droke, Kim Hidalgo, Robbie Jonas, Shelley Buckner a Alex States. V případě zjištění všech podrobností o cestě, vše důležité doplním.

Vanessa s Austinem v Clubu 33 > 28.12.12

30. prosince 2012 v 0:12 | Fanda |  Vanessa-Candids
Podívat se můžete, mimo jiné, také na novou fotografii na které byla zachycena Vanessa Hudgens se svým přítelem Austinem Butlerem v Clubu 33 v Disneylandu a pro upřesnění dodám, že se tomu tak stalo v pátek večer (28.prosince) v Anaheim, Californie. Dvojice se připojila k večeři s kamarádem z HSM3 Mattem Prokopem a jeho přítelkyní Sarah Hyland.

Fotografie z příprav focení nového photoshootu!

29. prosince 2012 v 12:26 | Fanda |  Ashley - Gallery
Jistě si pamatujete na článek, kde jsem Vás informoval o přípravách na focení nového photoshootu, který chystala Ashley Tisdale. Jak už bylo samotnou Ashley na Twitteru potvrzeno, tak se fotilo na pláži a k této příležitosti se můžete podívat na první dvě fotografie z focení. Doufejme, že se dočkáme fotek v co nejkratším čase!

Aktualizace photoshootu pro magazin Hardley > 2011

28. prosince 2012 v 20:10 | Fanda |  Ashley - Gallery
V dubunu tomu budou dva roky od doby, co jsem Vás informoval o novém photoshootu, který nafotila Ashley Tisdale pro magazin - "Hardley" a utorem byl Elias Tahan. Již v průběhu loňského roku proběhlo na blogu několik aktualizací a nyní přicházím s další, která nám přináší rovnou tři nikým neviděné fotografie. K těm dalším se můžete proklikat ZDE.

Nová fotografie ze zákulisí natáčení Scary Movie 5

28. prosince 2012 v 19:59 | Fanda |  Ashley - Scary Movie 5
Po úžasném traileru k připravovanému filmu - "Scary Movie 5" tu máme nově k dispozici jednu fotografii ze samotného zákulisí natáčení. Není pochyb o tom, že pouhé natáčení musela být opravdu velká legrace a co potom ve výsledku film?! Máme se rozhodně na co těšit a snad už se těšíte?! Do premiéry zbývají pouhé 4 měsíce!

Nové fotografie z photoshootu pro Men's Health > 2012

28. prosince 2012 v 9:58 | Fanda |  Zac-Gallery
Krásné páteční dopoledne přeji a pojďme se podívat na to, co tu máme nového! K dispozici máme exkluzivně nové fotografie z photoshootu, který nafotil Zac Efron začátkem letošního roku pro magazin - "Men's Health", kde se mimo rozhovoru s photoshootem ujal i samotné titulní stránky. Předešlé fotografie naleznete ZDE.

Ashley s Christopherem v ulicích LA > 26.12.12

27. prosince 2012 v 14:48 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Vypadá to, že po svátcích jsou opět všichni schopni normálního provozu a díky paparazzi se můžete podívat na řadu nových fotografií, které byla pořízeny ve středu (26.prosince) a určitě na nich poznáte Ashley Tisdale se svým, pravděpodobně, novým přítelem Christopherem Frenechem. Bohužel není známo, kam měli oba namířeno.

Vanessa na hodině jógy > 26.12.12

27. prosince 2012 v 0:18 | Fanda |  Vanessa-Candids
Dostáváme se k plnohodnotnému článku, který Vás bude určitě zajímat, jelikož půjde o nové fotografie na kterých byla spatřena Vanessa Hudgens, když měla namířeno na svou oblíbenou jógu a to ve středu odpoledne (26.prosince) v Los Angeles. Doufejme, že se Vanessa zdrží v LA co nejdéle a jak to tak vypadá, tak i tam se trochu ochladilo.

Vanessa se Stellou na Boží hod vánoční > 25.12.12

26. prosince 2012 v 15:39 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Podívat se můžete na jednu z dalších aktualizací na Twitteru, ale tentokrát se nebudeme věnovat Ashley, ale Vanesse Hudgens, jelikož její mladší sestra Stella vložila v úterý (25.prosince) jednu společnou fotografii na které můžete vidět kromě sester také psa Shadow. Stella tak všem popřála veselé Vánoce!

Zapojte se do hlasování pro HOT 100 roku 2013!

26. prosince 2012 v 15:28 | Fanda |  Information
Po celém světě existuje tísíce nádherných žen, ale jen vy můžete svým hlasem rozhodnout, které z nich se dostanou na seznam - "HOT 100" pro rok 2013. V tomto seznamu můžete hlasovat jak pro Vanessu Hudgens, tak pro Ashley Tisdale a nemusíte hlasovat pouze pro jednu osobu, což je o důvod víc, proč se do tohoto hlasování zapojit!
Pokud by se stalo, že by chtěl někdo hlasovat pro svou favoritku a nebyla na seznamu, tak jí můžete vepsat i do výše vloženého rámečku. Anketu pořádá webový portál maxim.com a vy to můžete brát jako zpestření před koncem roku, než se opět rozběhnou všechny novinky! ;)

HLASOVAT/VOTE


Nová fotografie z Ashleyina Instagramu > 25.12.12

25. prosince 2012 v 19:07 | Fanda |  Ashley - Gallery
Máme tu k dispozici jednu z posledních aktualizací Ashleyina Instagramu v tomto roce a podívat se tak můžete na novou fotografii, kterou Ashley pořídila v úterý ráno (25.prosince), kde poukazuje na Boží hod vánoční, svou rodinu a především svou oblíbenou kávu z Coffee Bean and Tea. Doufejme, že si Ashley svátky užívá!

Ashley (Twitter): Vánoční ráno! Rodina, dárky a Coffee Bean http://instagram.com/p/Tqy2aRwaHR/

Zac spatřen v klubu The Box > 20.12.12

25. prosince 2012 v 15:17 | Fanda |  Zac-Other
New York City a noční klub The Box - to bylo ve čtvrtek večer (20.prosince) místo, kde se zdržoval Matt Damon se svou ženou, Jay-Z, basketbalý hráč Baron Davis a v neposlední řadě také Zac Efron! Všichni se byli podívat na novou show, která nesla název - "Hammerstein Beauties".
Zatímco trávil Damon celý večer se svou maželkou, tak na druhé straně byl se skupinkou svých přátel Zac Efron, prozradil jeden z místních pro magazin People.

"Zac dostal soukromou show z Hammerstein Beauties" dodal zdroj.

Damon a Jay-Z seděli po boku reklamního ředitele Steve Stoute, který pil celý večer zázvorové pivo. Damon se oddával brusinkové vodce a rapper Jay-Z pil vodu.

"Zdálo se, že mají všichni o show opravdu velký zájem" dodal zdroj.
Copyright © by efron-z.blog.cz

Vánoční zdobení s Ashley a Vanessou!

24. prosince 2012 v 11:10 | Fanda |  HSM - Stars
Ashley Tisdale vložila na svůj Instagram v neděli (23.prosince) jednu novou fotografii, kde jí můžete vidět po dlouhé době se svou dlouholetou kamarádkou Vanessou Hudgens, která se na svátky vrátila z New Yorku. Jak můžete vidět, tak fotka už je vánočně laděná. A doufejme, že si holky zdobení užily společně s Austinem.

Ashley (Twitter): Santovi Lil pomocníci. Zdobení s @vanessahudgens a Austin #Vánoce #Nejlepší

TÍMTO BYCH VÁM ZA CELÝ BLOG CHTĚL POPŘÁT KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ V KRUHU RODINNÉM! HODNĚ KLIDU, POHODY A PLNO SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ! EFRON-Z.BLOG.CZ


Vanessa s Austinem zpět v LA > 23.12.12

24. prosince 2012 v 1:30 | Fanda |  Vanessa-Candids
Štědrý den si pro nás připravil článek v podobě fotografií na kterých můžete vidět Vanessu Hudgens se svým přítelem Austinem Butlerem na procházce po Los Angeles. Stalo se tomu tak v neděli odpoledne (23.prosince) a dvojice měla namířeno na prázdninovou párty se svými přáteli. Austim se s Vanessou vrátil z New Yorku, kde točil svou show - "CW".

Zac mezi 25ti Nejstylovějšími muži roku 2012!

23. prosince 2012 v 14:54 | Fanda |  Zac-Other
GQ Magazin představil svůj seznam - "25 Nejstylovějších můžu roku 2012", kde se na samotném konci pořadí umístil Frank Ocean, Jay-Z na #15, David Backham usedl na #3 a velkým překvapením je, že #2 obdržel Zac Efron! Porazil ho jen sám Agent 007 - Daniel Craig, který je na samotném vrcholu. Je to ovšem významné ocenění od tohoto pánského magazinu.

Zac Efron letos obdržel v našem žebříčku druhé místo s jeho jednoznačnou péčí o detaily. Každý z herců se dívá na a mimo červený koberec a prakticky sledují GQ kontrolní seznam směrnic k oblékání pro mladé moderní kluky a drží se toho, jak by mělo oblečení vhodně odpovídat. Investice do klíčových prvků a udržení si toho všeho jednoduchého, ale nikdy né nudného.

Pokud máte zájem a chcete vědět, jak dopadl celý seznam, tak jednoduše klikněte ZDE a nezapomeňte se vyjádřit v komentářích, jestli uznáváte Zacův styl a jestli by se dalo něco změnit?! Pochopitelně ale gratulujeme!

Ashley odchází ze Studio Cafe > 21.12.12

23. prosince 2012 v 14:33 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Přeji krásnou Zlatou adventní neděli a rovnou přináším jeden rest v podobě fotografií na kterých můžete pozorovat Ashley Tisdale, když odcházela ze Studio Cafe ve Studio City se svým novým přítelem Christopherem Frenchem. Pro upřesnění dodám, že se tomu tak stalo již v pátek (21.prosince).