Leden 2013

Chystá se pro Zaca již pátá filmová role?!

31. ledna 2013 v 10:48 | Fanda |  Zac-Other
Neuvěřitelné se stává skutečným a rychlostí světla se po webu rozmohla informace o nové roli pro Zaca Efrona a nutno podotknout, že v letošním roce by byla již pátá! Nejen podle známého portálu IMDb, ale i podle spousty dalších by se film měl jmenovat - "The Falling" a nejen, že si v něm Zac sám zahraje, ale co víc - on se také ujme produkce díky své produkční společnosti Ninjas Runnin' Wild.
Podle všeho je děj filmu velmi ostře střežen pod podkličkou, ale zdá se, že se nám Zac představí v úplně nové roli a zamíří do nadpřirozena, jelikož je film kvalifikován jako ostrý thriller, soustředící se kolem nadpřirozených bytostí. Film by měl být natočen pro Warner Brothers a v současné době se hledá scénárista, který by se toho ujal. Rozhodně i nadála sledujte aktuální dění na efron-z.blog.cz, který přináší informace rychle, stručně, přehledně a hlavně pro Vás!

Scany z magazinu Premiere > 2013

31. ledna 2013 v 0:24 | Fanda |  Časopisy
Jak jsem již sliboval, tak plním a vy se můžete podívat na scany z magazinu - "Premiere", který vyšel ve Francii. Nezaobíral bych se jím, kdyby v něm nebyl někdo z našeho hvězdného týmu a v tomto případě půjde o Vanessu Hudgens a film - "Spring Breakers". Jak číslo avizovalo, tak předkládá plno nových a nikým neviděných fotografií!

Ashley na akci pořádané magazinem Nylon > 29.1.13

30. ledna 2013 v 19:18 | Fanda |  Ashley - Akce
Velkým překvapením pro nás budou nové fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale na akci - "Coach and Nylon Magazine February Issue Launch Party", která se uskutečnila v úterý večer (29.ledna) na počest únorového vydání magazinu na titulní straně se Selenou Gomez. Akce se konala v Soho House v Los Angeles a po Ashleyině boku můžete vidět i jejího přítele Christophera Frenche.

Vanessa Hudgens: Chci, aby moje oblečení bylo opravdu osobní a dokonalé

30. ledna 2013 v 10:22 | Fanda |  Vanessa-Other
Vanessa Hudgens má zdánlivě skvělý život, kypící od pobřeží k pobřeží, objevuje se na červených kobercích a na předávání cen. Ale jak má dojít na dobře zvolené oblečený ve slunci zalitém městě, nebo sněhem pokrytých ulicích? Už se to nezdá býti tak snadné!
"Je to strašné," řekla Hudgens o tom, co se nosí v New Yorku. "Musim být zachumlaná jako blázen a to není snadné."

Hvězda filmu "Spring Breakers", která hovořila pro magazin "People" na představení nové kolekce "L'Amour" od Nanette Lapore na Manhattanu minulý týden řekla, že teplo je její nejvyšší prioritou v zimě. "Doslova na sobě nosím sedm vrstev oblečení a je mi jedno, jestli to vypadá dobře," řekla. "Dávám přednost funkčnosti před chladným počasím a nachlazením".

V Los Angeles je Vanessa zvyklá nosit "šortky a bikiny" řekla, ale pro tuto párty Hudgens zvolila černé kalhoty, pastelovou halenku s broskvovým nádechcem a koženou bundu L'Amour. "Nemůžu žít bez mé kožené bundy. Nosím jí skoro každý den," řekla. "Je to tak snadné ji hodit na sebe."

Stačí se podívat na některé detaily na kožené bundě, kterou měla herečka na sobě a dojdeme k závěru, že tu jsou první náznaky toho, že se nachází v procesu navrhování. "Koupila jsem si šicí stroj a pracujil na tom ve svém volném čase," vysvětlila. Očekávejme, že brzy uvidíme značku Vanessa Hudgens, plus nějaký menší vliv měla i Mary-Kate a Ashley Olsen, které jsou její módní ikony. Jak řekla: "Chci, aby moje oblečení bylo opravdu osobní a dokonalé."
Copyright © by efron-z.blog.cz

Ashley Tisdale v pilotní epizodě komedie "Super Fun Night"!

30. ledna 2013 v 0:16 | Fanda |  Ashley - Other
Měl bych tu pro Vás zajímavou zprávu ohledně nového projektu pro Ashley Tisdale! Podle internetové stránky IMDb, bude Ashley Tisdale hrát v pilotní epizodě v komedii - "Super Fun Night" pro televizní stanici ABC. Projektu se v rámci výkonné produkce ujme Conan O'Brien, který byl původně vytvořen jako multi-kamerová komedie pro stanici CBS v minulé sezóně. Poté, co byl projekt ale odmítnut, se ABC rozhodla dát mu další šanci.
Nemusíte se obávat, že by šlo o nějaká ničím nepodložená fakta, jelikož jsem si sám vyčkal na další oznámení a vyplatilo se, protože to vypustila samotná Ashley na svém Twitteru! Podle všeho by si měla zahrát roli dívky jménem Jazmine po boku herečky Rebel Wilson, Alexis Knapp, nebo Adama Devine.

Jak jsem se již z jiného portálu informoval, tak natáčení začalo právě v úterý (29.ledna) v západním Hollywoodu a nám tak nezbývá nic jiného, než-li čekat na další informace ohledně premiéry. Rozhodně i nadála sledujte aktuální dění na efron-z.blog.cz, který přináší informace rychle, stručně, přehledně a hlavně pro Vás!

Zprávy z Ashleyina a Rebelina Twitteru z úterý (29.ledna):
Ashley (Twitter): Měla jsem dnes opravdu zábavnou práci s Rebel Wilson a Adamem Devine #velmi vtipní lidé (FOTO Č.1)

Rebel (Twitter): Shledání pro hudební film - "Super Fun Night" dnes ráno s @ADAMDEVINE a @ashleytisdale
Copyright © by efron-z.blog.cz

Nová fotografie z Ashleyina Instagramu > 28.1.13

29. ledna 2013 v 15:14 | Fanda |  Ashley - Gallery
Po krátké pauze se podíváme to, jak to aktuálně vypadá u Ashley na Instagramu, kam právě v pondělí (28.ledna) vložila jednu fotografii s krásným panoramatem na Los Angeleské mrakodrapy. Podle sportovního outfitu by se dalo předpokládat, že se byla Ashey po cvičení projít a nebo si byla rovnou zaběhat.

Titulní stránka magazinu Premiere > 2013

29. ledna 2013 v 14:45 | Fanda |  Časopisy
V poslední době je stav novinek přímo do nebe volající, ale pro Vás se tu vždy něco zajímavého najde. Tento týden vychází ve Francii nové číslo magazinu - "Premiere" a my tak máme k dispozici jeho titulní stránku, kterou obsadily herečky z filmu - "Spring Breakers". Nové číslo láká fanoušky na nové exkluzivní fotografie, tak snad se jich také dočkáme!

Španělský poster k filmu Spring Breakers

28. ledna 2013 v 11:01 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Jelikož nás premiéra filmu - "Spring Breakers" čeká již za dva měsíce, tak tu máme k vidění další z mnoha posterů, nicméně nyní se jedná o Španělskou verzi, která Vám ovšem může připomínat tu mezinárodní, kde je použitý pouze jiný font. Zdá se tedy, že se postery po celém světe budou lišit pouze v maličkostech. Doufám, že už se začínáte těšit!

Videa s Vanessou z představení nové kolekce L’Amour > 24.1.13

28. ledna 2013 v 10:51 | Fanda |  Vanessa-Videa
Do nového týdne s novým článkem, který se bude týkat Vanessy Hudgens, jelikož navážeme na článek, kdy vystoupila ve čtvrtek (24.ledna) na představení nové kolekce "L'Amour" od Nanette Lapore, která se uskutečnila v hotelu Hudson v New Yorku. Podívat se můžete na dvě videa z červeného koberce a k dispozici je jak focení, tak krátký rozhovor.

Natáčení filmu "Arabian Nights" se Zacem Efronem začne v říjnu 2013!

27. ledna 2013 v 14:27 | Fanda |  Zac-Other
Máme tu nové zprávy, díky kterým nyní víme, že natáčení filmu - "Arabian Nights" bylo odloženo na podzim letošního roku, aby se zabránilo vyčerpávajícím letním teplotám, které panují ve Spojených arabských emirátech.
Film, který budou tvořit herci, jako Sir Anthony Hopkins, Zac Efron a wrestlingový zápasník Dwayne Johnson, bude nyní pokračovat v říjnu poté, co jeden z členu týmu v Abu Dhabi upozornil samotného režiséra filmu, že natáčení v létě by mohlo mít katastrofální následky.

"Nechápou, jaké jsou tady podmínky," řekl Akram Sabry, generální ředitel managementu Sky Events, která se zaobírá produkcí filmu.

"Řekl jsem jim, že to není jako v Americe. Teploty zde dosahují 45 stupňů a více. Natáčení by tak nebylo možné realizovat."

Sabry řekl, že pre-produkční práce byla nyní dokončena a režisér, Chuck Russell, bude létat do Abu Dhabi každé dva týdny, aby dohlížel na práci.

"Jeho tým už je tady, a tak jsme vypracovali papírování," řekl Sabry. I přes zpoždění bylo natáčení schváleno společností Abu Dhabi Media Hub, která dohlíží na projekt. Film je založen na klasickém arabském příběhu o princezně, která vyhraje svou svobodu tím, že řekne fantastické příběhy o Sinbadu, Aladdinovi a dalších příbězích. Natáčení bude probíhat v poušti a také hotelu Abu Dhabi Emirates Palace.
Copyright © by efron-z.blog.cz

Natáčení filmu "Are We Officially Dating?" je u konce!

27. ledna 2013 v 13:21 | Fanda |  Zac-Other
Již několikrát jsem avizoval, že v tomto období se uskuteční poslední natáčení scén k nově chystanému filmu v hlavních rolích se Zacem Efronem - "Are We Officially Dating?". Nyní tak mohu potvrdit, že právě v pátek (25.ledna) podla po dvou měsících poslední klapka a natáčení bylo definitivně ukončeno. V tomto filmu po Zacově boku uvidíte nejčastěji následující herce - Miles Teller, Michael B. Jordan a Imogen Poots.
Samotný film byl natáčen od 2.prosince loňského roku na místech po celém New Yorku, od Gramercy Parku, některých ulic v Brooklynu v řadě kaváren, obchodů a několik bytů po městě. Zac byl několikrát spatřen na place během natáčení, takže pokud chcete, můžete se podívat i na četné množství fotek. Nutno podotknout, že ani po mnohdy dlouhých dnech natáčení Zac nezapomněl na své fanoušky a ochotně se s nimi nechat zvěčnit.

FOTOGRAFIE Z NATÁČENÍ

Link 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

FOTOGRAFIE S FANOUŠKY

Link 1, 2, 3, 4

Vanessa Hudgens: Selena moje rady nepotřebuje

27. ledna 2013 v 11:36 | Fanda |  Vanessa-Other
Určitě si vzpomínáte na pondělí článek (viz), kde bylo hlavním tématem přátelství mezi Selenou Gomez a Vanessou Hudgens. Ta naoplátku při představení nové kolekce "L'Amour" od Nanette Lapore v New Yorku sdílela se stránkou Cambio rozhovor a vy si jej můžte přečít.
Selena Gomez řekla, že obdivuje svou kamarádku Vanessu Hudgens, protože je starší a tím pádem více zkušenější, ale podle Vanessy od ní Selena nepotřebuje žádné rady.

"Ta holka je tak krásná, chytrá, talentovaná a úžasná," řekla nám Vanessa na představení nové kolekce"L'Amour" od Nanette Lapore poslední noc v New Yorku. "Má velmi dobrou hlavu na ramenou. Sem tam jí podržím za ruku a bavím se s ní. Miluji to!"

Vanessa se Selenou trávila poměrně dost času při natáčení filmu - "Spring Breakers" minulý rok na Floridě, kde je mimo jiné v hlavní roli Ashley Benson a James Franco.

A zatímco se nesmírně bavili, Vanessa říká, že natáčení tohoto zralejšího filmu nebylo vždy jednoduché.

"Byla to velmi nová zkušenost pracovat s Harmony (Korine, režisér) a natočit film jako je tento," vysvětlila. "Bylo to těžké. Nebyla to jen legrace. Byla to těžká práce, ale ve výsledku to vypadá, že to byla legrace. To je to, na čem záleží!"

Ale právě proto, že Vanessa profesionálně stoupá, vůbec neznamená, že by zapomněla na své kořeny u Disney. Ve skutečnosti, V řekla, že by byla připravena na setkání s High School Musical!

"To by bylo úžasné!" Vyprávěla. "Mám je opravdu ráda. To jsou některé z nejhezčích vzpomínek mého života. Miluji hudbu... Nevadilo by mi, kdybych do toho šla ještě jednou! "
Copyright © by efron-z.blog.cz

Ashley Tisdale fotila nový photoshoot pro Icon Magazine> 2013

27. ledna 2013 v 0:23 | Fanda |  Ashley - Gallery
Skvělá zpráva! Ashley Tisdale opět neotálela a prostřednictvím svého Twitteru všechny fanoušky informovala o focení nového photoshootu, který se realizoval v sobotu (26.ledna) pro magazin - "Icon". Instagram nemohl zůstat bez povšimnutí a proto tu máme mix fotografií, jak ze samotného shootu, tak i z příprav. Snad se brzy dočkáme fotek v HQ kvalitě a že je se na co těšit!

Ashley (Twitter): Čas focení photoshootu #připravu ju se #šťastná sobota (FOTO Č.1)

Celý svůj život jsem byla dobrá, ale teď ;).... Dovádím na focení photoshootu pro Icon Magazine (FOTO Č.2)

Icon Magazine (Twitter): Fotíme dnes pro naše jarní číslo s @ashleytisdale a fotografem @SteveErle #theiconmag #iconmagazine

Steve Erle (Twitter): Úpravy mého focení s @ashleytisdale pro @TheIconMag #dobré časy! (FOTO Č.3)

Ashley na čerpací stanici > 24.1.13

27. ledna 2013 v 0:11 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Je sice neděle, ale to neznamená, že by tu někdo hlásil zavřeno! K dispozici bych tu pro Vás měl jeden menší rest v podobě fotografií, které byly pořízeny na čerpací stanici v Beverly Hills a již podle nadpisu článku víte, že se celou dobu jedná o Ashley Tisdale, která tam byla spatřena ve čtvrtek (24.ledna).

Zac během natáčení AWOD? v NYC > 25.1.13

26. ledna 2013 v 10:33 | Fanda |  Zac-Candids
Tímto článkem bych mohl potěšit všechny fanoušky Zaca Efrona, který se hlasí o slovo a přichází s novými fotografiemi z natáčení, zatím, posledního filmu, který nese název - "Are We Officially Dating?" a odehrává se tomu tak v New Yorku. Po boku Zaca můžete vidět jeho herecké kolegy Michaela B. Jordana a Milese Tellera.

Ashley s Christopherem na nákupech > 25.1.13

26. ledna 2013 v 10:25 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ani mrazivé počasí nás nedokáže zastavit a proto budeme směle pokračovat! Navážeme na předchozí článek, jelikož i nyní se budeme věnovat Ashley Tisdale, která se rozhodla zpříjemnit si pátek (25.ledna) a zašla si se svým přítelem Christopherem na své oblíbené nákupy, tentokrát ovšem v západním Hollywoodu.

Ashley na parkovací stanici The Good Earth > 25.1.13

26. ledna 2013 v 10:16 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ano, i dnes se podíváme na to, co zásadního se událo za posledních 24 hodin u našich oblíbených hvězd! Začít můžeme rovnou u Ashley Tisdale, která byla spatřena na parkovací stanici The Good Earth, kde se setkala se svým přítelem Christopherem. Pro upřesnění dodám, že se tomu tak stalo v pátek (25.ledna) ve Studio City.

Nové stills fotografie k filmu Scary Movie 5!

25. ledna 2013 v 19:17 | Fanda |  Ashley - Scary Movie 5
Premiéra filmu - "Scary Movie 5" nezadržitelně klepe na dveře a proto není žádným překvapením, že tu máme k dispozici nové stills fotografie, kde můžete vidět Ashley v hlavní roli. Rovnou tedy připomínám, že premiéra se uskuteční již 12.dubna letošního roku a nejen podle fotek, ale i poznatků z natáčení se máme rozhodně na co těšit a vy dál sledujte dění na blogu!

Vanessa na představení nové kolekce L’Amour > 24.1.13

25. ledna 2013 v 11:17 | Fanda |  Vanessa-Akce
Nepochybuji o tom, že i nadcházející článek Vás potěší, jelikož se můžete, jako první, podívat na nové fotografie z představení nové kolekce "L'Amour" od Nanette Lapore, které se zúčastnila ve čtvrtek (24.ledna) v hotelu Hudson, NYC i Vanessa Hudgens. Již dříve v ten den Vanessa na svém Instagramu zveřejnila fotografii s komentářem, že má opět ostříhané vlasy!

Zac během natáčení AWOD? v NYC > 24.1.13

25. ledna 2013 v 0:45 | Fanda |  Zac-Candids
Ani Zac Efron nám nezůstává nic dlužený a vy se tak můžete podívat na další set fotografií z natáčení filmu - "Are We Officially Dating?" v New Yorku. Dodám, že se tomu tak stalo ve čtvrtek (24.ledna) a podle některých zdrojů je právě tento datum posledním natáčecím dnem, tak se necháme překvapit, co přinese čas a vy si fotky užijte!