Listopad 2013

Ashley přesáhla 11 milionů followers na Twitteru a přichází s překvapením!

30. listopadu 2013 v 22:57 | Fanda |  Ashley - Other
Je to až neuvěřitelné, ale ve středu (27.listopadu) Ashley Tisdale na svém oficiálním Twitteru dosáhla na krásný počet 11 milionů následovníků (followers). A pokud si pamatujete, tak přesně 24.června jsem Vás informoval o tom, že se Ashley přehoupla přes 10 miliónu následovníků, je tomu pohých 5 měsíců, což je rozhodně úspěch!

Ashley druhý den na aktuální stav svých followers reagovala a fanoušky navnadila tím, že pokud se dočká 11ti miliónů, tak pro ně bude mít velké překvapení. Stalo se tomu tak a Ashley oznámila, že už 16.prosince se ho dočkáme a pravděpodobně se bude jednat o novou hudbu z jejího připravovaného třetího albumu, takže rozhodně dál sledujte aktuální dění na blogu a budete v obraze!

Ashley Twitter: Šťastné díkuvzdání!! Byla jsem tak nadšená, když jsem se probudila a viděla 11 milionů následovníků a tak, jak jsem zde slíbila přináším první nápovědu..... 16.prosince:)

Pokud budete mít zájem toto číslo opět zvýšit, tak rozhodně neváhejte a přidejte se k Ashley na Twitter, uděláte jí přinejmenším velkou radost.

NAVŠTIV @ASHLEYTISDALE NA TWITTERU!


Životní role Vanessy Hudgens? Jako problematická těhotná puberťačka vypadá jako mladík na drogách

30. listopadu 2013 v 16:20 | Fanda |  Vanessa-Other
Od svého prvního filmového úspěchu v přeslazeném Muzikálu ze střední se Vanessa Hudgens dostala k rolím, které skutečně prověřily její herecký talent. Jejím posledním počinem je drama podle skutečného příběhu Gimme Shelter, kde Vanessa ztvární šestnáctiletou Apple, čekající dítě v nelehkých podmínkách.

Dívčina matka June (Rosario Dawson) je drogově závislou prostitutkou, která vede svou dceru k tomu, aby byla stejná jako ona. To ale Apple nehodlá dopustit, a tak se vydá hledat svého biologického otce (Brendan Fraser), jehož nikdy nepoznala. Úspěšný obchodník z Wall Street s vlastní rodinou Apple přijme, ale když se dozví, že je sama těhotná s pochybným individuem a nechce se dítěte vzdát, vyhodí ji z domu. Rodinu nakonec nachází tam, kde by to nikdy nečekala.

Okouzlující čtyřiadvacetiletá herečka a zpěvačka se dokázala proměnit v nevzhlednou dívčinu s chlapeckým účesem a věrohodně ztvárnit o osm let mladší problematickou teenagerku.
Source: Super.cz

Photoshoot pro magazin Nylon Guys #4

30. listopadu 2013 v 13:33 | Fanda |  Ashley - Gallery
Ashley Tisdale nafotila v březnu photoshoot v rámci propagace filmu - "Scary Movie 5" pro dubnové vydání magazinu - "Nylon Guys" a k dnešnímu dni tu máme k dispozici tři nové fotografie, které Vaše oko zatím nemělo možnost spatřit. Pokud budete mít zájem si předešlé fotografie připomenout, tak můžete a to ZDE. Autory shootu jsou Jessica Haye & Clark Hsiao.

Zac se svým otcem v ulicích LA > 27.11.13

29. listopadu 2013 v 12:43 | Fanda |  Zac-Candids
Po opravdu dlouhé době tu máme k dispozici paparazzi fotografie na kterých zaručeně poznáte Zaca Efrona! Ten byl viděn ve středu (27.října) se svým otcem v ulicích Los Angeles. Jak můžete vidět, tak si Zac ze svého posledního zranění příliš nedělá a znovu roztočil kolečka u svého skateboardu.

Nové stills fotografie k filmu That Awkward Moment #2

29. listopadu 2013 v 12:36 | Fanda |  Zac-Gallery
Navážeme na to, čím jsme ve středu skončili, jelikož tu máme další stills fotografie k filmu - "That Awkward Monemt", kde si jednu z hlavních rolí zahrál Zac Efron. Já myslím, že už není třeba se k tomu dlouze vyjadřovat, každý fanoušek tohoto blogu totiž ví oč se jedná, tak budu jen doufat, že se Vám budou fotky líbit!

Nová stills fotografie k filmu Neighbors #5

27. listopadu 2013 v 11:14 | Fanda |  Zac-Gallery
Potěšit bych nyní mohl všechny fanoušky Zaca Efrona, jelikož tu máme k dispozici jednu novou stills fotografii k filmu, jež nese název - "Neighbors". Ve výsledku jde o poměrně zajímavé srovnání s jeho hereckým kolegou Sethem Roganem. Připomínám, že premiéra této komedie nás čeká již 9.května příštího roku, těšite se?!

Dancing With The Stars - 11 Live show > 26.11.13

27. listopadu 2013 v 11:07 | Fanda |  Videa
Po dlouhých 11ti týden přišlo velkolepé finále taneční soutěže - "Dancing With The Stars" kam se probojoval i Corbin Bleu se svou taneční partnerkou Karinou Smirnoff. Podívejte se, jak vypadalo finále v tomto případě i Foxtrot a Cha Cha. Prozradit ovšem musim, že Corbin nevyhrál a 17 řada této soutěže patří Amber Riley a Dereku Houge. Corbin ovšem zaslouží obdiv a celou dobu předváděl brilantní výkony, gratulujeme!

Ashley odchází z Café restaurace > 25.11.13

27. listopadu 2013 v 11:01 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
První článek dnešního dne se bude týkat Ashley Tisdale, jelikož se mi podařilo narazit na fotografie na kterých byla viděna, když si zašla pro svou oblíbenou kávu do jednoho z místních podniků v centru Toluca Lake, Californie. Upřesním, že se tomu tak stalo v pondělí (25.listopadu). V domácím outfitu byla ovšem k nepoznání.

Ashley v ulicích Los Angeles > 25.11.13

26. listopadu 2013 v 20:03 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ani dnes nemůžeme opomenout Vaše oblíbené novinky, tak jdeme na to! K dispozici tu máme jednu novou fotografii na které byla viděna Ashley Tisdale v ulicích Los Angeles a upřesním, že se tomu tak stalo v pondělí odpoledne (25.listopadu). Bohužel není známo, kam měla namířeno, ale jak můžete vidět, tak už je znovu téměř blonďatá!

6 LET MĚNÍM VAŠE ŽIVOTY, 6 LET PO VAŠEM BOKU!

25. listopadu 2013 v 14:00 | Fanda
Tento článek by se měl od všech lišit a to jedním prostým důvodem. Právě dnes (25.listopadu) tento blog slaví 6 let své existence! Nyní přemýšlím, co bych měl napsat, protože zpětně je to neuvěřitelný kus mého života, který jsem věnoval tomuto blogu bez nároků na nějakou odměnu. Zní to vážně neuvěřitelně a nikdy jsem si nepomyslel, že bych to mohl vydržet tak dlouho. Na začátku byla myšlenka založit si blog, který se bude od všech odlišovat, který bude navštěvovaný a kam se budou lidi vracet pro ty nejaktuálnější informace. Jestli se mi to ovšem povedlo, tak to musíte rozhodnout vy!

Vim, že má blog to nejlepší za sebou a proto to nebudu dlouze protahovat, protože za ta léta jsem napsal všechno a možná i víc. Mně se sen splnil, vybudoval jsem něco na co mohu být pyšný a už nyní vím, že pokud blog přestane jednou fungovat, tak tu bude i nadále sloužit jako slušný zdroj informací, který si troufám říct, žádný podobný není. Lhal bych ale, kdyby mě netrápil současný stav (ne)komentovaných článků a upadající návštěvnosti...

Poznal jsem velké množství přátel za které jsem vděčný, ale mnoho jsem jich i ztratil, ale život jde dál a věřte, že v dnešní době už mě jen tak nic nepřekvapí a je to součást tohoto velkého kolotoče. Možná jsem na konci své cesty a mise byla úspěšně dokončena. Nezáleží to ovšem pouze jen na mně, ale i na Vás. Vy jediní máte tu možnost držet blog při životě, nebo mu dát jasnou stopku.

Patří Vám velké DÍKY!
xoxo Fanda

Nová fotografie z natáčení filmu Parkland

25. listopadu 2013 v 12:02 | Fanda |  Zac-Gallery
Když už jsme v tom vkládání, tak bych tu pro Vás měl i jednu novou fotografii z natáčení filmu - "Parkland", jehož tématika je právě aktuální a nepochybuji o tom, že pořízeným snímkem bych Vás mohl na film také pořádně naladit. Pokud by se někomu podařilo film vidět, tak určitě neváhejte a podělte se o své dojmy!

Nová promo fotografie k filmu That Awkward Moment

25. listopadu 2013 v 11:58 | Fanda |  Zac-Gallery
Radost by Vám mohla udělat nová promo fotografie k očekávanému filmu - "That Awkward Moment", kde si jednu z hlavních rolí zahrál také Zac Efron po boku svých kolegů Michael B. Jordana a Milese Tellera. V poslední době se toho objevuje čím dál víc a premiéra klepe na dveře, takže se snad brzy dočkáme nějakého velkého proma!

První stills fotografie ze serálu The Crazy Ones

25. listopadu 2013 v 11:50 | Fanda |  Ashley - Gallery
Jistě si pamatujete na článek ve kterém jsem Vás informoval o tom, že si Ashley Tisdale zahraje v seriálu - "The Crazy Ones" a vysílat jej bude televizní stanice CBS Network. K dnešnímu dni tu máme k dispozici první stills fotografie z premiérového dílu, který diváci uvidí ve čtvrtek (12.prosince) a Ashley se představí v roli Kelsi Lasker.

Ashley na cestě do salónu 901 > 22.11.13

25. listopadu 2013 v 11:42 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ani v tomto případě se nebudeme věnovat nikomu jinému než Ashley Tisdale, která byla paparazzi spatřena, když přicházela do svého oblíbeného kadeřnického salónu Nine Zero One v západním Hollywoodu a stejně, jako v předchozím případě se tomu tak stalo v pátek (25.listopadu) a Ashley se bohužel znovu schovávala.

Ashley v ulicích Los Angeles > 22.11.13

25. listopadu 2013 v 11:36 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Po krátkém víkendu Vás tu opět rád vítám a přináším fotografie na kterých byla viděna Ashley Tisdale v ulicích Los Angeles. Jediné, co Vám mohu v tento moment říct je, že se tomu tak stalo v pátek (22.listopadu). Jak ale můžeme vidět, tak v ruce si nesla sportovní oblečení, takže je pravděpodobné, že šla z tréninku.

První poster k filmu Gimme Shelter!

22. listopadu 2013 v 18:52 | Fanda |  Vanessa-Gallery
Ve středu jsem Vás informoval o tom, že již 24.ledna 2014 se uskuteční dlouho očekávaná premiéra filmu - "Gimme Shelter" v hlavním obsazení s Vanessou Hudgens, která si právě kvůli této roli nechala ostříhat vlasy. Dnešním dnem tu máme k dispozici zcela první poster a nutno dodat, že se opravdu povedl!

Zac v Mexické restauraci > 16.11.13

21. listopadu 2013 v 12:28 | Fanda |  Zac-Candids
Jistě Vás bude zajímat, jak se v těchto dnech má Zac Efron?! K této příležitostu tu máme k dispozici jednu novou fotografii, která byla pořízena minulou sobotu (16.listopadu) v Mexické restauraci, kam si Zac zašel se svými přáteli. Patrné na první pohled je, že Zacovu tvář stále zdobí otok, alespoň víme, že je v pořádku.

Dancing With The Stars - 10 Live show > 18.11.13

21. listopadu 2013 v 12:11 | Fanda |  Videa
Ani tento týden nemůžeme opomenout taneční soutěž - "Dancing With The Stars", která je téměř u svého konce a již příští týden nás čeká finále. Tento týden předvedl Corbin společně s Karinou opravdu dramatické tango a vášnivou rumbu. Podívejte se i na závěrečné hodnocení a na to, jak se dělá opravdová show ve srovnání s naší verzí soutěže.
Tango

Nový poster k filmu That Awkward Moment #3

21. listopadu 2013 v 11:55 | Fanda |  Zac-Gallery
Když už jsme u těch filmů, tak v této linii budeme pokračovat, jelikož se mi podařilo narazit na nový poster k filmu - "That Awkward Moment", jehož premiéra na nás ještě teprve čeká. Připomínám, že se uskuteční 31.ledna a doufejme, že se brzy rozjede i obsáhlá promo akce. Předchozí poster naleznete ZDE.

Nové stills fotografie k filmu Parkland #7

21. listopadu 2013 v 11:50 | Fanda |  Zac-Gallery
Američané si v těchto dnech připomínají 50.výročí od vraždy prezidenta J. F. Kennedyho a právě o této údálosti vypráví film - "Parkland" v němž si jednu z hlavních rolí zahrál také Zac Efron. K dispozici tu máme dvě nové stills fotografie a i když nepředpokládám, že se film dostane do našich kin, tak snad budeme mít možnost si ho zhlédnout.