Prosinec 2013

Nezapomenutelné okamžiky roku 2013!

31. prosince 2013 v 1:00 | Fanda |  Information
Opět stojíme na konci roku a není nikdo, kdo by si v paměti nepřehrál dění celého roku. Každý si vzpomene na chvilky krásné i ty méně příjemné a každý do Nového roku vstupuje s nějakým očekáváním. Jako každý rok, tak i letos jsem si pro Vás přichystal shrnutí toho, co se za posledních 12ct měsíců událo v životech našich oblíbených herců. Doufám, že jsem Vás během celého roku informoval o tom nejdůležitějším a pokud by někomu něco ušlo, tak mu to snad nyní připomenu. Prožijte poslední den v roce s těmi na kterých Vám opravdu záleží a máte je rádi!

Zac Efron bude mít brzy své webové stránky!

30. prosince 2013 v 20:30 | Fanda |  Zac-Other
Další dobrá zpráva na sebe nenechala dlouho čekat! Zac Efron oficiálně potvrdil, že již brzy dojde ke spuštění jeho webových stránek! Úspěšný herec tuto novinku potvrdil na svém oficiálním facebookovém profilu dnes (30.prosince). Zdá se, že bude následovat úspěšné webové stránky své kamarádky a kolegyně Ashley Tisdale, která je zprovoznila opět po vydání nového singlu. Můžeme se tak brzy těšit na příval těch nejaktuálnějších informací ze světa našeho oblíbeného herce.
Pokud máte zájem, tak se můžete podívat na jakých sociálních sítích Zaca najdete, nejedná se ovšem o osobní profily, nýbrž o stránky založené týmem Zaca Efrona.


Nezbývá nic jiného, než trpělivě čekat až bude oficiální web v provozu, ale vy budete pochopitelně u jeho spuštění! Zdá se, že stránka ponese typický název a již nyní nás drží v netrpělivosti nápis: "Coming Soon".

WWW.ZACEFRON.COM


Zacovi se daří už 6 měsíců abstinovat!

30. prosince 2013 v 20:15 | Fanda |  Zac-Other
Zac Efron se na začátku tohoto měsíce objevil na basketbalovém utkání ve Staples Center v Los Angeles a ač tomu nikdo příliš pozornosti nevěnoval, tak si Zac zaslouží abysme na něj, jako fanoušci, byli náležitě pyšní! Na svém krku měl celou dobu pověšený modrý čip, který ovšem nesloužil jako módní doplněk, nýbrž se jedná o poznávací znamení, že se po dobu 6ti měsíců udržuje naprosto střízlivý a abstinuje od alkoholu.
Všichni si moc dobře pamatujeme na okamžik, který fanoušky Zaca Efrona letos na podzim pořádně vyděsil. Jejich herecká hvězda byla obviněna z toho, že na začátku letošního roku brala kokain a trpěla závislostí na alkoholu. Zac Efron poděkoval svým fanouškům později na Instagramu za podporu, kterou mu v dané situaci projevovali.

Zdá se, že má Zac to nejhorší za sebou a modrý čip anonymních alkoholiků bude moct brzy odložit a s příchodem nového roku se na tuto příliš neslavnou aféru zapomene a Zac bude pokračovat v tom v čem je tak dobrý a bude svým fanouškům nabízet plno kvalitních filmů.
Copyright © by efron-z.blog.cz

Vanessa s Austinem na obědě > 29.12.13

30. prosince 2013 v 12:46 | Fanda |  Vanessa-Candids
Vanessa Hudgens byla spatřena po boku svého přítele Austina Butlera, když odcházeli z fast foodu Gjelina Take Away, kde si vyzvedli něco k obědu a usadili se společně na jednom z venkovních obrubníků ve Venice Beach, Californie. Upřesním, že se tomu tak stalo v neděli odpoledne (29.prosince).

Ashley odchází s Chrisem z tělocvičny > 28.12.13

29. prosince 2013 v 16:02 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
K dispozici tu máme nové fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale, když odcházela z tělocvičny i se svým snoubencem Christopherem a pro kompletnost informací doplním, že se tomu tak stalo v sobotu (28.prosince) v západním Hollywoodu. Na fotografiích můžete vidět i jejich osobního trenéra.

Scany z magazinu Flare Canada > Únor 2014

29. prosince 2013 v 12:38 | Fanda |  Časopisy
Není tomu tak dlouho, co jsem Vás, jako první, informoval o tom, že se Vanessa Hudgens objevila na titulní straně magazinu - "Flare Canada" a dnešním dnem tu máme k dispozici i scany a jak můžete vidět, tak spekulace o tom, že 20.listopadu Vanessa fotila v New Yorku nový photoshoot byli pravdivé.

Ashley s Chrisem v Mauro’s Cafe Fred Segal > 28.12.13

29. prosince 2013 v 12:28 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Prvním článkem dnešního dne budou nové fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale se svým snoubencem Christopherem Frenchcem, když společně odcházeli z Mauro's Cafe Fred Segal v Hollywoodu a upřesním, že se tomu tak stalo v sobotu odpoledne (28.prosince). Je záviděníhodné, že jsou u nich stromy stále zelené. :)

Vanessa odchází ze soukromé rezidence > 27.12.13

28. prosince 2013 v 23:43 | Fanda |  Vanessa-Candids
Paparazzi si své objekty najdou velmi snadno a důkazem nám mohou být i tyto fotografie na kterých byla viděna Vanessa Hudgens, když odcházela ze soukromé rezidence v pátek (27.prosince) v Santa Monice, Californie. Bohužel není známo komu tato rezidence obklopená lesy nad Tichým oceánem patří.

Scany z nového vydání magazinu Glamoholic > 12/2013

28. prosince 2013 v 0:23 | Fanda |  Časopisy
Po opravdu dlouhé době tu máme k dispozici zcela nový photoshoot, který nafotil Corbin Bleu pro nové vydání magazinu - "Glamoholic", kde se rozpovídal o účinkování v taneční soutěži - "Dancing With The Stars", o svém novém filmu - "The Day I Died", nebo o tom, že si na škole prošel šikanou. Rozhodně se podívejte!

Corbin se svou přítelkyní v jedné z restaurací > 24.12.13

28. prosince 2013 v 0:14 | Fanda |  Corbin Bleu
Také po skončení taneční soutěže - "Dancing With The Stars" tu máme k dispozici fotografie o které se postaral Corbin Bleu, který byl viděn na Štědrý den (24.prosince) se svou přítelkyní Sashou Clements v jedné z restaurací v Los Angeles. Jak můžete vidět, tak vánoční atmosféra byla cítit na každém rohu.

Ashley na cestě do tělocvičny > 24.12.13

27. prosince 2013 v 12:15 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Až dnes tu máme k dispozici fotografie, které byly pořízeny v úterý ráno (24.prosince), když byla Ashley Tisdale spatřena při cestě do svého oblíbené tělocvičny Equinox v západním Hollywoodu. Zdá se, že Ashley nenechává nic náhodě a vánoční přejídání nebere na lehkou váhu. Měli bysme si z ní vzít příklad. :)

Vanessa na titulní straně magazinu Flare > Únor 2014

26. prosince 2013 v 21:10 | Fanda |  Časopisy
Vanessa Hudgens před měsícem, konkrétně 20.listopadu fotila v New Yorku zcela nový photoshoot a již nyní víme k jaké příležitosti byl použitý. Známá herečka byla obsazna na titulní straně nového čísla magazinu - "Flare Canada" a jak můžete vidět, tak byl shoot koncipován do opravdu elegantního stylu. Snad se brzy dočkáme dalších fotek!

25 Nejlepších herců podle portálu Just Jared!

25. prosince 2013 v 12:35 | Fanda |  Zac-Videa
Webový portál justjared.com jako každý rok uveřejnil svůj seznam "25ti Nejlepších herců roku 2013" a co by to bylo za anketu, kdyby se tam neumístil také Zac Efron! V opravdu velké konkurenci se umístil na 9.místě, což je rozhodně úspěch, nicméně v porovnání s minulým rokem si Zac pohoršil, protože tehdy se umístil na místě třetím. Uvidíme, co Zacovi přinese nadcházející rok!

Herci z filmu That Awkward Moment přejí veselé Vánoce!

25. prosince 2013 v 12:22 | Fanda |  Zac-Videa
K dispozici tu máme další video, které bylo natočeno v rámci propagace filmu - "That Awkward Moment", jež bude mít 31.ledna svou premiéru. Prostřednictvím tohoto videa nám ale hlavní aktéři filmu v čele se Zacem Efronem přejí veselé Vánoce a Zac dokonce předvedl i svůj bet box. Video Vás zaručeně pobaví, tak se na něj podívejte!

Photoshoot k propagaci singlu You're Always Here > 24.11.13

25. prosince 2013 v 12:06 | Fanda |  Ashley - Gallery
Ashley Tisdale před měsícem připravovala ve spolupráci s Eliasem Tahanem nový photoshoot na podporu nového singlu - "You're Always Here" a jednu z fotografií použila i na samotný cover singlu. Nyní se ovšem můžete podívat na všechny dosud zveřejněné fotografie a můžeme pouze doufat, že nejsou poslední.

Fotografie z nahrávání singlu You're Always Here!

25. prosince 2013 v 11:58 | Fanda |  Ashley - Gallery
Celý prosinec ovládla Ashley Tisdale a její nový singl - "You're Always Here", který věnovala svému zesnulému dědeckovi Arnoldovi. K této příležitosti se můžete po rozklknutí celého článku podívat na všechny doposud zveřejněné fotografie z nahrávacího studia, kde Ashley spolupracovala se svým snoubencem Christopherem.

Co může za Zacovu zlomenou čelist... Sex!

24. prosince 2013 v 19:04 | Fanda |  Zac-Videa
Dnes vyšlo nové propagační video k filmu - "That Awkward Moment" a je opravdu vyjímečné, jelikož se hlavní postavy Miles a Michael snaží fanouškům v přítomnosti Zaca vysvětlit, jak doopravdy došlo k zlomení jeho čelisti. Je evidentní, že se jedná o vtip, ale myslím, že se to opravdu povedlo. V celém článku máte popřípadě překlad, have fun!

Vanessa na nákupech po LA > 23.12.13

24. prosince 2013 v 18:46 | Fanda |  Vanessa-Candids
Pokračujeme dál a to článkem, o který se taktéž postarala Vanessa Hudgens, jelikož tu máme k dispozici fotografie na kterých byla tato herečka spatřena ve zverimexu Maxwell Dog a to konkrétně v pondělí (23.prosince) ve Studio City. Vanessa poté pokračovala posledními nákupy a zastavila se i na jedné z místních pošt.

Vanessa v Runyon Canyon > 23.12.13

24. prosince 2013 v 0:29 | Fanda |  Vanessa-Candids
Pokud hledáte to nejaktuálnější ze světa HSM Cast, tak jste tu správně a i dnes se můžete podívat na nové fotografie, které byly pořízeny v pondělí odpoledne (23.prosince), když si byla Vanessa Hudgens zaběhat po Runyon Canyon v Los Angeles. Jak je vidět, tak byla příjemně naladěná a přítomností paparazzi se nenechala rozhodit.

TÍMTO BYCH VÁM ZA CELÝ BLOG CHTĚL POPŘÁT KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ V KRUHU RODINNÉM! HODNĚ KLIDU, POHODY A PLNO SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ! EFRON-Z.BLOG.CZ


Ashley s Chrisem na nákupech > 21.12.13

23. prosince 2013 v 14:48 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ani v těchto dnech Vás pochopitelně nemůžu připravit o nic důležitého a proto tu máme k dispozici nové fotografie, které byly pořízeny v sobotu odpoledne (21.prosince), když se Ashley Tisdale vydala se svým snoubencem Christopherem na poslední vánoční nákupy po Los Angeles, rozhodně rozklikněte celý článek!