Květen 2014

Vanessa odchází ze salónu Nine Zero One > 30.5.14

31. května 2014 v 13:53 | Fanda |  Vanessa-Candids
Podíváme se na to, jak to aktuálně vypadá u Vanessy Hudgens, jelikož se mi podařilo narazit na nové fotografie, které byly pořízeny v pátek (30.května) po odchodu z kadeřnického salónu Nine Zero One v západním Hollywoodu. Jak můžete vidět, tak Vanessa mění barvy, ale dosud neexistuje žádná společná fotografie s Ashley, která tam byla taktéž.

Ashley odchází ze salónu Nize Zero One > 30.5.14

31. května 2014 v 13:48 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Víkend odstartujeme článkem, o který se postarala Ashley Tisdale, jelikož tu máme k dispozici nové paparazzi fotografie na kterých byla herečka viděna, když odcházela z kadeřnického salónu Nine Zero One se svou mamkou Lisou. Upřesním, že se tomu tak stalo v pátek odpoledne (30.května) v západním Hollywoodu.

Vanessa na uvedení hry Death of the Author > 29.5.14

30. května 2014 v 17:29 | Fanda |  Vanessa-Akce
Vanessa Hudgens byla spatřena ve čtvrtek večer (29.května), když odcházela z Geffen Playhouse, kde se uskutečnilo představení - "Death of the Author" ve kterém si zahrál Vanessyin přítel Austin Butler a jak je na výrazu herečky patrné, tak je na svého přítele náležitě pyšná. Upřesním, že se tomu tak stalo v Los Angeles a hra poběží až do konce června.

Corbin na premiéře filmu Maleficent > 28.5.14

29. května 2014 v 22:54 | Fanda |  Corbin Bleu
Potýkáme se s problémem ohledně dostupnosti článků, jelikož se všichni rozhodli, že se budou veřejnosti a paparazzi vyhýbat obloukem. Jediný, kdo se v poslední době ukázal před objektivy byl Corbin Bleu, který se zúčastnil premiéry filmu - "Maleficent", která se konala ve středu (28.května) v divadle El Capitan v Hollywoodu.

Vanessa na masáži v Massage Envy > 26.5.14

27. května 2014 v 22:43 | Fanda |  Vanessa-Candids
Vanessa Hudgens se v pondělí odpoledne (26.května) rozhodla, že si zajde na masáž do salónu Massage Envy a bylo u toho viděna paparazzi, takže tu máme k dispozici nové fotografie. Později si zašla do vegetariánské restaurace SunCafe, odkud si odnášela zelené smoothie a tašky. Stalo se tomu tak ve Studio City.

Zpětná investice filmu Neighbors se přehoupla přes 100 milionů!

26. května 2014 v 12:08 | Fanda |  Zac-Other
V polovině tohoto měsíce jsem Vás, jako první, informoval o tom, že film - "Neighbors" trhá rekordy ve výdělcích po Spojených státech (viz. ZDE). V tomto článku se podíváme na další bilancování, které tentokrát zahrnuje už i Evropu a čísla tržeb jsou obdivuhodná! A co víc! Další země na svou premiéru teprve čekají!

Film vydělal odhadem 104.100.000 dolarů v tuzemsku a dalších 60 miliónů (dolarů) v zahraničí. To je pochopitelně dobrá návratnost investic pro společnost Universal Pictures, neboť výroba filmu s hvězdami Sethem Rogenem a Zacem Efronem přišla asi na "pouhých" 18 milionů dolarů.

Film "Neighbors" si tedy celkově přišel na 164.000.000 dolarů a to je v kinech teprve třetí týden. Filmu přinesl úspěch nejen hvězdný tým, ale i rozsáhlá propagace, která ze začátku měsíce nebrala konec. Z výsledku máme pochopitelně radost a gratulujeme!

Je to již třetí film pro Universal Pictures, který v tomto roce dokázal své výdělky přehoupnout přes 100 milionů dolarů. Tím prvním byl snímek "Lone Survivor" a druhým "Ride Along".

Komedie obvykle nejsou tak úspěšné v zahraničí, jako ve Spojených státech, ale "Neighbors" čeká na další dílčí výdělky, jelikož na konci tohoto měsíce debutuje v Rusku, Peru, České republice a na Slovensku! Pokud se chcete i vy podílet na rekordních číslech ve výdělku, tak rozhodně neváhejte a zajděte se podívat do kina!
Copyright © by efron-z.blog.cz

Vanessa na pochůzkách v ulicích Hollywoodu > 25.5.14

26. května 2014 v 11:38 | Fanda |  Vanessa-Candids
Nový týden odstartujeme článkem, o který se postarala Vanessa Hudgens, jelikož tu máme k dispozici nové paparazzi fotografie na kterých byla herečka viděna na pochůzkách po městě. Podle obuvy, kterou držela v ruce můžeme konstatovat, že byla určitě cvičit. Stalo se tomu tak v neděli (25.května) v západním Hollywoodu.

Vanessa na nákupech ve Studio City > 24.5.14

24. května 2014 v 23:17 | Fanda |  Vanessa-Candids
Další článek, jež potěší všechny fanoušky Vanessy Hudgens je na světě, jelikož tu máme k dispozici nové paparazzi fotografie na kterých byla tato herečka spatřena, když si zašla pro nějaké potraviny do jednoho z místního obchodů v Los Angeles. Upřením, že se tomu tak stalo v sobotu odpoledne (24.května).

Vanessa v ulicích Studio City > 23.5.14

24. května 2014 v 23:12 | Fanda |  Vanessa-Candids
Zdá se býti plno hodin, ale ani to mě nemůže zastavit od toho, abych Vám nevložil to nejaktuálnější, co se událo za posledních 24 hodin. K dispozici tu máme nové fotografie na kterých byla spatřena Vanessa Hudgens v ulicích Studio City na pochůzkách v pátek odpoledne (23.května). O tom, zda jí to slušelo můžete rozhodnout vy!

Ashley na nákupech v Beverly Hills > 22.5.14

23. května 2014 v 11:39 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Ani dnes nepřijdete o své oblíbené články a tím prvním budou nové paparazzi fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale, když si zašla na své oblíbené nákupy po Beverly Hills a to ve čtvrtek odpoledne (22.května). Zdá se, že se Ashley připravuje na svou nadcházející svatbu. Osobně se už moc těším na svatební fotky a vy?

Vanessa odchází z Coffee Bean > 21.5.14

22. května 2014 v 19:12 | Fanda |  Vanessa-Candids
Zdá se, že holky v posledních dnech ovládají články na blogu a aby toho nebylo málo, tak se můžete podívat na fotografie, které byly pořízeny ve středu odpoledne (21.května) a poznáte na nich určitě Vanessu Hudgens, která navštívila se svou kamarádkou Coffee Bean and Tea v Los Angeles. Rozklikněte celý článek a podívejte se!

Ashley na nákupech v My Fit Foods > 21.5.14

22. května 2014 v 19:07 | Fanda |  Ashley - Paparazzi
Podíváme se dnes také na to, jak to aktuálně vypadá u Ashley Tisdale, jelikož tu pro Vás mám nové paparazzi fotografie na kterých byla herečka spatřena, když odcházela z obchodu se zdravím občerstvením My Fit Foods. Upřesním, že se tomu tak stalo ve středu odpoledne (/21.května) ve Studio City.

Vanessa odchází z restaurace > 21.5.14

22. května 2014 v 11:41 | Fanda |  Vanessa-Candids
U Vanessy Hudgens se ještě na okamžik zdržíme, jelikož tu máme k dispozici nové paparazzi fotografie na kterých byla tato herečka spatřena, když odcházela z restaurace The Village kam si zašla na snídani. Pro kompletnost informací dodám, že se tomu tak stalo ve středu (21.května) v dopoledních hodinách ve Studio City.

Vanessa odchází z tělocvičny > 20.5.14

22. května 2014 v 11:36 | Fanda |  Vanessa-Candids
Zdá se, že Vanessa Hudgens cvičení naprosto propadla, jelikož byla spatřena v úterý (20.května), když odcházela z tělocvičny ve Studio City, Californie. Nutno ovšem podotknout, že to ráno strávila ve WundaBar Pilates, takže můžeme jen spekulovat nad tím, jestli má usilovné cvičení zvláštní význam, nebo to Vanessa dělá jen pro svůj dobrý pocit.

Vanessa odchází z WundaBar Pilates > 20.5.14

21. května 2014 v 0:16 | Fanda |  Vanessa-Candids
Vanessa Hudgens trávila víkend v Miami se svou kamarádkou Ashley Tisdale a protože zanedbávala starost o svou postavu, tak byla viděna v úterý ráno (20.května), když odcházela z hodiny pilates ve Studio City, Californie. Z fotek na jachtě můžeme konstatovat, že pravidelné cvičení přineslo herečce zasloužené ovoce.

Ashley s Vanessou na letišti LAX v LA > 19.5.14

20. května 2014 v 10:24 | Fanda |  HSM - Stars
Ani dnes nebude chybět článek s aktuálním děním kolem rozlučky se svobodou pro Ashley Tisdale, jelikož tu máme k dispozici nové fotografie, které byly pořízeny po návratu z Miami na letišti LAX v Los Angeles. Pro kompletnost informací dodám, že se tomu tak stalo v pondělí (19.května). Holky jsou krásně opálené!

Ashley s Vanessou na jachtě v Miami > 18.5.14

19. května 2014 v 23:21 | Fanda |  HSM - Stars
Dnes sice trochu později, ale přeci! K dispozici tu máme nové paparazzi fotografie, které kdyby pořízeny v neděli (18.května) a rozhodně Vám neunikne, že je na nich Ashley Tisdale s Vanessou Hudgens, sestrou Jennifer, Shelley, Kim, Nikki a Morgan. Rozhodně neváhejte a rozklikněte celý článek, protože Ashley vypadala nádherně, souhlasíte?

Ashley s Vanessou na jachtě v Miami > 17.5.14

18. května 2014 v 16:42 | Fanda |  HSM - Stars
Zajímat Vás budou určitě i níže vložené fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale s Vanessou Hudgens a dalšími kamarádkami na jachtě v Miami, kde Ashley prožívá tzv. "rozlučku se svobodou" a je více než jasné, že svatební den klepe na dveře. Stalo se tomu tak v sobotu (17.května) a doufejme, že si to Ashley užívá!

Ashley s Vanessou na nákupech v Miami > 16.5.14

18. května 2014 v 16:33 | Fanda |  HSM - Stars
Ani dnes nepřijdete o své oblíbené články a jako první se můžete podívat na paparazzi fotografie na kterých byla spatřena Ashley Tisdale na nákupech v Bal Harbor Mall, Miami a upřesním, že se tomu tak stalo v pátek (16.května). Ashley doprovází, během její rozlučky se svobodou, Vanessa Hudgens, Shelley, Kim, Nikki a Morgan.

Otevřeně - Zac o svém zážitku s Michaelem Jacksonem!

17. května 2014 v 15:10 | Fanda |  Zac-Other
Vydání nového posmrtného alba Michaela Jacksona s názvem - "Xscape" přineslo několik dojemných vzpomínek i Zacu Efronovi, který měl v dobách High School Musical příležitost s králem popu mluvit aspoň po telefonu.

Zac, který vyrůstal na skladbě Thriller nikdy neměl šanci se se svým idolem setkat osobně, ale v nedávné talkshow prozradil, že s ním aspoň telefonicky hovořil, když Michael volal režisérovi Kennymu Ortegovi, který se měl tehdy podílet na choreografii k nikdy neuskutečněnému turné.

Zac vzpomíná: "Jednou jsem byl na večeři ve Francii s obsazením High School Musical 3... a Kennymu na druhém konci stolu zvonil telefon, zvedl ho a podíval se na mě... Řekl mi ať jdu k němu. Do telefonu odvětil, že tady má někoho, kdo by s ním chtěl mluvit a podal mi telefon..."

Já jsem jen řekl: "Dobrý den", a on řekl: "Kdo je to?" A já mu na to řekl: "To je Zac" A on mi odpověděl: "Já jsem Michael, ahoj."

Jen jsem začal plakat, nevěděl jsem, co na to říct, nemohl jsem ze sebe nic dostat... Našel jsem odvahu a řekl mu: "Mám toho tolik, co bych Vám chtěl říct. Vy jste důvod..." a začal jsem znovu plakat. Byl to krátký rozhovor. Řekl mi na to: "Děkuji vám, děkuji vám..." Ukončil jsem hovor a telefon opět podal Kennymu. Kenny řekl něco v tom smyslu: "Wow, tak to jsi zpackal".

Nicméně mladá hvězda dostala druhou šanci, když zmatený Jackson zavolal zpátky: "Počkej, to je Zac? ". "Jo!" a on řekl: "Zacu, ahoj, nevěděl jsem s kým mluvím." Pokračoval: "Víte, kdo jsem?" A já na to: "Ano, já Vás miluju!" Michael odpověděl: "Oh můj bože, neříkej mi to...!" Chtěl jsem mu toho tolik říct: "Vy jste důvod, proč dělám hudbu, byl jste pro mě neuvěřitelnou inspirací, když jsem byl malý kluk... Miluji Vás" a začal jsem znovu plakat.

Musel jsem odejít z místnosti, všichni se mi smáli... a pak začal plakat i Michael... Oba jsme nekontrolovaně propukli v pláč a chvilku nikdo nic neříkal až nakonec Michael prolomil ledy větou: "Vidíš Zacu, sny se mohou opravdu stát skutečností..." Nikdy na to nezapomenu.
Copyright © by efron-z.blog.cz