Listopad 2015

EFRON-Z.BLOG.CZ - 8 LET PRO VÁS

25. listopadu 2015 v 1:46 | Fanda
Dlouho jsem nevěděl, jak tento článek vůbec začít. Věděl jsem, že tento den nastane, ale ani po dlouhých přípravách jsem nedokázal semolit nic, co by dávalo aspoň sebemenší smysl. Sedím tu dnes (25.listopadu) ve čtvrt na dvě ráno a píšu slova, věty, řádky, jak mě zrovna napadá. Dnes je to dlouhých 8 let od založení tohoto blogu! Co bych měl po tolika letech ještě psát? Pokládám si stále dokola jednu a tu samou otázku: "Jak je možné, že jsi to vydržel?" Na začátku byla myšlenka založit si blog pro fanoušky, kteří se sem budou rádi vracet a kteří zde budou vyhledávat ty nejaktuálnější informace. Kteří zde budou diskutovat o filmech, psát své zážitky a pohledy na téma.

Generace fanoušků High School Musical odrostla stejně tak rychle, jak rychlý měl nástup hvězdné kariéry Ashley Tisdale, Vanessy Hudgens a Zaca Efrona, kterému je blog věnovaný především. Jsem si toho plně vědom a nepředpokládám, že to tu bude stejné jako před lety. Byl bych naivní, kdybych si myslel, že články bude komentovat víc lidí, jak jeden či dva, že moje články budou vyhledávané, že se sem budou návštěvníci několikrát týdně vracet a hlavně, že je budu mít pro koho psát - stejně tak, jako si to před osmi lety představoval ten kluk s obrovským zapálením pro věc.

Zpětně to bylo krýsných osm let, kdy jsem se toho naučil daleko víc, než bych mohl vůbec očekávat a především jsem potkal skvělé lidi, za které jsem opravdu vděčný. Blog mi pomohl prožít jednu z nejdůležitějších kapitol mého života a právě tento blog bude navždy tím prvním a zároveň posledním, který jsem si kdy založil. Je v něm ukryto nespočet krásných vzpomínek, které se mi neodmyslitělně vryjí do srdce a jednou budu každého rozhodujícího se nad založením blogu přemlouvat, aby se nebál a nikdy nelitoval toho času, který blogu věnuje, protože se mu to jednou všechno vrátí.

Symbolická pochodeň nad blogem nezáří tak jasně, jako tomu bylo před lety a dnes nejsem schopný říct, jak dlouho bude ještě tento plamínek plápolat, ale velké DĚKUJI patří všem, kteří blog aspoň jednou navštívili, všem těm, kteří ho po několik let držejí nad vodou a věřte, že já na Vás a tento blog nikdy nezapomenu. Na každého jednoho z Vás. Právě se díváte na to, co se Vám společnými silami podařilo za těch 8 let vytvořit a jsem pyšný, že jsem toho součastí.

DĚKUJI MOC!

xoxo Fanda

Oficiální trailer k filmu Dirty Grandpa se Zacem Efronem!

24. listopadu 2015 v 15:08 | Fanda |  Zac-Videa
Je to tady! Na dveře pomalu, ale jistě klepe premiéra filmu - "Dirty Grandpa", kde si jednu z hlavních rolí zahrál Zac Efron a dnes se, vůbec poprvé, můžete podívat na oficiální trailer! Nutno dodat, že ve filmu hraje i herec Rober De Niro a kromě toho, že nebude o zábavu nouze, tak film do kin vstupuje již 30.1.2016! Rozhodně se podívejte!

Vanessa odchází z obchodu Tendergreens > 18.11.15

20. listopadu 2015 v 15:32 | Fanda |  Vanessa-Candids
Zdá se, že listopad se nese v narozeninovém duchu, jelikož po oslavách narozenin mladší sestry Vanessy Hudgens - Stelly se přesouváme k narozeninám té nejdůležitější osoby, kterou je pro Vanessu její mamka Gina! Herečka byla spatřena ve středu odpoledne (18.listopadu), když odcházela z obchodu Tendergreens s balonky a kyticí růží!

Vanessa na HFPA & InStyle Celebration > 17.11.15

19. listopadu 2015 v 15:59 | Fanda |  Vanessa-Akce
Vanessa Hudgens byla hvězdou další akce, jež nesla název - "HFPA & InStyle Celebration" a uskutečnila se v úterý večer (17.listopadu) v rámci - "Golden Globe Award Season 2016". Nutno dodat, že herečku doprovázel přítel Austin Butler a stalo se tomu tak v Ysabel v západním Hollywoodu. Vanessa na sobě měla šaty od Bec and Bridge.

Zac se svou přítelkyní v Japonsku > 11/2015

19. listopadu 2015 v 15:52 | Fanda |  Zac-Gallery
Už delší dobu tu nepadla zmíňka o Zacovi, a proto bysme to měli napravit, jelikož se mi podařilo narazit na osobní fotografie, které vložila na svůj Instagram Zacova přítelkyně, Sami Miro, a dvojice je na nich spatřena v restauraci Sukiyabashi Jiro v Japonsku. Je tak evidentní, že Zac relaxuje po natáčení druhého dílu filmu - "Neighbors".

Vanessa se Stellou v restauraci Palihouse > 15.11.15

17. listopadu 2015 v 22:34 | Fanda |  Vanessa-Candids
Aby se Vám toho nezdálo málo, tak přikládám paparazzi fotografie, které byly pořízeny v neděli odpoledne (15.listopadu), když si zašla Vanessa Hudgens se svou mladší sestrou Stellou na oběd do restaurace Palihouse v Los Angeles. Holkám to moc slušelo, takže neváhejte - rozklikněte celý článek a komentujte!

Vanessa se Stellou a Austinem na večeři > 13.11.15

17. listopadu 2015 v 18:31 | Fanda |  Vanessa-Candids
Jelikož oslavila mladší sestra Vanessy Hudgens - Stella v pátek (13.listopadu) své 20. narozeniny, tak se Vanessa rozhodla, že si zajdou společně na večeři a chybět u toho nemohl ani přítel Austin Butler. Pro zajímavost se tomu tak stalo v pátek večer (13.listopadu) v restauraci Cecconi's v západním Hollywoodu.

Vanessa odchází se Stellou z tělocvičny > 13.11.15

17. listopadu 2015 v 18:21 | Fanda |  Vanessa-Candids
Pro všechny věrné fanoušky tu mám článek, o který se postarala Vanessa Hudgens, jelikož byla paparazzi spatřena, když odcházela se svou mladší sestrou Stellou z tělocvičny. Upřesním, že v tomto případě se tomu tak stalo v pátek ráno (13.listopadu) ve Studio City, Californie!

Zacova vosková socha v muzeu Madame Tussauds > 2015

13. listopadu 2015 v 16:01 | Fanda |  Zac-Gallery
Fanoušky Zaca Efrona jistě potěší, že se jejich oblíbený herec dočkal své voskové figuríny, která byla představena (20.října) v televizním pořadu Good Day DC a následně byla umístěna do nejznámějšího muzea voskových figurín Madame Tussauds ve Washingtonu DC! Jak můžete vidět, tak v tomto případě se jedná o opravdu povedený kousek!

Ashley na akci T-Mobile Launch Celebration > 10.11.15

13. listopadu 2015 v 15:49 | Fanda |  Ashley - Akce
Podíváme se na to, jak to aktuálně vypadá u Ashley Tisdale, která byla spatřena v doprovodu svého manžela Christophera Frenche na akci, jež nesla název - "T-Mobile Un-carrier X Launch Celebration" a uskutečnila se v úterý večer (10.listopadu) v The Shrine Auditorium v Los Angeles. Oslavy odstartoval DJ Zedd!

Vanessa odchází z tělocvičny > 11/2015

9. listopadu 2015 v 19:10 | Fanda |  Vanessa-Candids
Pokračujeme směle dál a jistě Vám podle názvu článku neuniklo, že řeč bude opět o Vanesse Hudgens, která byla v tomto případě spatřena, když v týdnu odcházela z tréninku ve Studio City, Californie. Herečku doprovázela mladší sestra Stella a dobrá kamarádka Laura New. Holky se zastavily také v místní kavárně!

Vanessa odchází z kavárny v Hollywoodu > 4.11.15

9. listopadu 2015 v 19:03 | Fanda |  Vanessa-Candids
Omlouvám se za neaktualizaci, ale posledních pár dnů jsem trávil v Praze kvůli koncertu Madonny! Doplníme resty a podíváme se na to, jak to vypadá u Vanessy Hudgens, která byla spatřena ve středu ráno (4.listopadu), když odcházela z místní kavárny v západním Hollywoodu. Nutno dodat, že jí to moc slušelo!

Společný Halloween členů High School Musical > 31.10.15

3. listopadu 2015 v 23:19 | Fanda |  HSM - Stars
V tomto článku si připomeneme Halloween, jelikož tu máme k dispozici fotografie z toho letošního, který trávila Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Monique Coleman a Corbin Bleu v jedné společnosti. Upřesním, že snímky byly pořízeny v sobotu večer (31.října) v Los Angeles a všem to popravdě opravdu moc slušelo!